Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Loliczku mój 🙂 wiesz jak to jest, np. z włosami: jak jakaś ma proste druty to chce mieć kręcone, a ta co ma kręcone chce mieć proste! 🙂 wysoka chce być niższa, a niska wysoka 🙂 itd itp 😜
a tak na poważnie to nie spodziewałam się że te nogi tak mi opuchną, wcześniej Wy o tym pisałyście, a mi nic nie było...a teraz masz ci los!
Loli ta ładna pogoda co była niedawno u Ciebie, teraz jest u nas...a jutro ma być ze 33 stopnie podobno...zdechniemy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa , to napewno przez to cisnienie ja akurat jeszcze nie mam wlasnie problemow z tym ale nigdy nie mow nigdy 🙂 i wiem co bedziesz przechodzila w tym upale jest poprostu masakra , odrazu od samego rana lepiej pootwieraj wszystkie okna zeby ci sie w domu duchota nie zrobila bo nie wytrzymasz, ja mam pokuj od strony sloneczka ktore jest w godzinad od 12:30 do zachodu slonca i na 6 okienek mi napi****** wjec uwiez masakrycznie.
A i co do wychodzenia to sie zastanow lepiej czy sama gdzies wychodzic bo niebezpiecznie, ja sie wybralam tylko do sklepu ale myslalam ze w polowie normalnie spadne gdzies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masakra Aguś...ale wiesz, mi oprócz tych nóg to nic innego nie ma, nie jest mi duszno, nie pocę się...fakt, jak dojdę na miejsce to MUSZĘ usiąść 🙂
hyh no to słoneczko pada nam z tej samej strony 😁 a okna mam pootwierane dosłownie w każdym pokoju...
Loli a orientowałaś się może w cenach pieluch ( tetrowych i takich pampersów ) w Anglii? Bo moja kuzynka przyjeżdza do PL w lipcu i jej powiedziałam, że za ok. 30 funtów chciałabym żeby mi jakichś fajnych ciuszków poprzywoziła...a ona na to, że za 30 to ona mi przywiezie samych pieluszek....więc nie rozumiem?! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to nie mam takich problemów, przed ciążą miałam nadwage.. 😁 Więc moze mój organizm jest przyzwyczajony 😆 😆 Mam nadzieje ze będzie dobrze. Tylko jedno u mnie jest tajemnicą. W polsce jak byłam i wczoraj w szpitalu...każdy lekarz mi mówi że mam duze dziedzko...nie wiem co mam myśleć gdyz przed zajściem w ciążę miałam problem z prolaktyną, co wykluczało mi w najblirzszym czasie zajście w ciąże. A tu Niespodzianka po miesiącu dowiaduje sie że jestem w ciąży 😁 😁 To ja juz nie wiem tym barzdziej że moje ostatnie miesiączki trwały tylko 2 dni. Kazali mi przynieśc wyniki z polski..czyżbym miała urodzić wcześniej?? 🤔 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus jesli chodzi o pieluchy tetrowe to sa one tutaj strasznie drogie poniewaz nie sa takie znane i praktyczne jak w pl nie wiem moja kolezanka chyba za 2-3sztuki zaplacila 5 funtow , a wiem ze w polsce to nawet po 1,50zł sa wjec ja je bede tez z polski sprowadzac a jesli chodzi o pampersy to maczka (pampersow) okolo 8-9-10 funtow zalezy co i jak 🙂
A co do ubranek za 30 funtow to ho ho ho ,wiesz zalezy jakie te ubranka bys chciala i wogule ale jest taki jeden wielki sklep w Angli ktory sie nazywa Primark i tam sa naprawde tanie zeczy i czasem fajne, bo wiadomo ze czasami za 1funta bluzka jakosciowo nie bedzie genialna ale naprawde czasem mozna trafic za super zeczy.
Mi kiedys ciocia tez dala 30 funtow to pokupowalam po 5 ubranek dla 2-jki dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie nie chodzi że wcześniej urodze przez to..tylko że nie wiem czy w cześniej w ciąże nie zaszłam....Bo o prolaktynie dowiedziałam sie jak poszłam do lekarza jak mi płyn ciekł z piersi. Może lekarz sie pomylił. Właśnie nie wiem. Wiem jedno napewno..dziecko jest durze i rozwinięte jak na 7 miesiąc 😮 😮 A jak to sie stało to chyba juz nikt nie dojdzie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli hmmm no to za 30 funciaków też mi dużo tych ubranek nie nakupi, chyba że właśnie takie zestawiki czy cuś...a chciałam też takie na zime, kombinezoniki od razu, ale powiedziała że ciężko teraz z tym.
a primarka znam! sama bym tam chyba rozbiła fortune gdybym pojechała do Anglii 🙂 moja koleżanka tony ciuchów świetnych kupiła!!.
Monia aaa rozumiem, no ale na USG lekarz powinien Ci określić który to jest tydzień ciąży...i wtedy by wyliczył datę poczęcia...no nie? wiem, że Anulki8888 dzieciątko też jest juz duże, ponad kilo no nie?
a czujecie że wcześniaki rodzą się właśnie w 7 m-cu?? i czujecie teraz urodzić?? 🙂 i mieć kruszynkę OBY ZDROWĄ!! już przy sobie 🙂 mmm 🙂
sioperka Ty byku 😁 chyba prowadzisz w brzuszatym rankingu 🙂

kurcze a moja szkoła rodzenia NIECZYNNA!! 🙂 kobieta na urlopie i dopiero na przyszły tydzień mam dzwonić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa no teraz z takimi zeczami na zime to tutaj ciezko :/
No zawiele napewno nie nakupi ale wydaje mi sie ze wjecej niz w polsce jak za ta cene i by sie rozgladnela 🙂
Kurde normalnie mam ochote juz sobie poprac te malenkie zeczy poprasowac poukladac w jakiejs szafce i sobie czekac na mala dzidzie.
Agaa wpisz sobie na youtube ja wlasnie wczoraj ogladalam jak babka urodzila w 27 tyg to normalnie taka mala dzidzia ale jak sa wsumie zobaczylam i sobie pomyslalam ze moja tez juz taka wielka jest i sie tak zuca to chciala bym juz miec sa orzy sobie 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=4JH7az9jbrE&feature=related
ta tutaj akurat maluta jest.
Ale tak szczerze to az sie wczoraj poplakalam jak ogladalam te filmiki...ze takie dzieciatka maja sile i jakos to przezywaja kochane..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda faktycznie, własnie spojrzałam w tabelkę od Loli 🙂

Aga!! ja na to patrzeć nie będę bo mi się od razu płakać chce...takie maleństwo? jakie to kochane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka ja też nie jestem do końca przekonana czy mój da radę iść ze mną...na razie mu poweidziałam, że skoro nie chce być przy porodzie to ma ze mną iść do szkoły! ale nie wiem czy się czymś nie wykręci cwaniak! a bardzo bym chciała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdzie, zaglądam tu co chwilę, ale nic się nie działo...

Loli co na obiadek robisz? ja myślę o Risotto z kurczakiem...ale może mi coś lepszego podsuniesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki 🙂 ale mialam stron do nadrobienia masakra ufffff.Moje gratulacje madzia za zdanie prawka i gratulacje dla moni 🙂ja w niedziele o 21 wyladowala na pogotowiu ze synem zlecial z mebli i rozcial glowke z tylu masakra nawet nie chcial dac zrobic sobie rtg napyskowal babie tam mial miec to szyte ale lekarz dal se spokoj 🤔i dalej siedzimy w domu juz drugi miesiac 😮jak nic nie wymysli znowu to pojdzie za tydz do szkoly.Narobilyscie smaka tymi ciastami mmmniam.My jednak idziemy na wesele w ten weekend nie chce mi sie ma byc 34 stopnie ugotuje sie tam,my zachwilke jedziemy na dzialke sloneczko grzeje trzeba wykorzystac .Pozdrawiam uwazajcie nie siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka ten Twój synuś to żywe złoto normalnie! tu złamana ręka, teraz ta głowka 🙂 ech 🙂
współczuję troche tego wesela, ja byłam, a nie było jeszcze aż tak gorąco, a i tak się źle tam czułam...może Ty z większą wprawą dasz sobie lepiej ode mnie zdechlaka radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaano zywe srebro nawet wiecej 😉 no tego wesela nie wyobrazam sobie sie smieje ze bede czekala na lody 🙂 bawic sie nie bede bo brzusio mnie nie popusci troche pochodze i ciagnie mnie w dol i zaczyna bolec wiec uwazam na nas ja bym z mila checia nie szla ale coz kuzynka blagala mnie bo prawie nikt od strony mamy nie idzie wiec wiesz dobra uciekam papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...