Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurde znowu nikogo niema 😞 😞 😞 😞no to se pogadałam 😞 😞 😞 😞byłam dzisiaj na zakupkach ,nogi to mi normalnie w dupe włażą ale kupiłam se pidzamke do porodu i 2 śliczne materiały na pościel dla niuni i 1 na ochraniacze do łóżeczka i jak tylko już łóżeczko bede miała w domku zabieram sie za szycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ahahhahaahhaahhaha... wiecie co laski.... MACIE DOWNA 😁 🤪 🤪 🤪 🤪

Ehhh...
PTK 1.... 😜Co do tego Autobusu...klima super.... kibelek jest?? i barek z jedzeniem?? bo jak nie to zamawiaj inny 😁 😁 😁 😁 ehehhe
PTK 2 😜 Ten Veet ..kurde za pierwszym razem rewelka... ale dzis przed basenem chcialam wiecie zeby nie bylo szalu jak ktos by zobaczyl "pejsy mojej malej ".... to chcialam sie ich pozbyc.. i nie chcialo dzialac 😞 dosyc trzymalam..dluzej niz pisalo i nic kilka moze zniklo... ☺️ chyba skozystam z tej promocji w castoramie.... tylko niech mi kosiarza dadza gratis 🤪
Ja uzywam normalnie wilkinson czy jak mu tam... a pianke biore karolowi 😜 tez wilkinsona 😜 i balsam z avonu spowalniajacy odrastanie cos tam daje... niby 😜
PTK 3 😜 hehe Marta jaki masz fajny maly brzusiooo 😆
PTK 4 😜 LOLI.....!!! wariatko idz lazic po miescie i szukaj kafejki internetowej bo cie tu nie moze nie byc!!!! 😞 🤨 ☺️ a swoja droga mam nadzieje ze szybko cos odpowiedniego znajdziecie 😘
PTK 5 😜 mam fajny przepis na placek bez pieczenia.... SHREK sie nazywa 😜 jutro bede robic 😉)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekoladka a masz taka pidzamke dla matek karmiacych??
ja kupilam taka koszule co po bokach ma takie zakladki i cycka tylko bokiem mozna wyciaglac i jazda z karmieniem... bardzo fajna bo nie trzeba sie rozpinac ani podnosci calej 😉 polecam.. i nie droga za koszule dalam 25 chyba ...a pidzama ze spodniami kosztuje 35 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh moja kosztowała 3 euro i jest na ramioczkach grubych i na 3 guziczki z przodu żeby jak cos to cyca wyciągnoć dla małej ale to tylko taka na poród a póżniej mam ze spodniami mało śmigana i cos tam jeszcze na zmiane wygrzebie z tych co mam i bedzie git 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och nadrobiła wreszcie zaległości 😎 ale żeście się spisały - szok 😲
Martini słodki masz brzusio - jak Ty się jeszcze w spodnie miescisz?? 🙂
... ja do autobusu tez się piszę 🤪 impreza objazdowa 🤪...co do golenia to napazie działam z maszynką ale muszę wyprubować ten krem Veet bo ja już nic nie widzę co sie tam na dole dzieje 🥴...
Loli szukaj lokum koniecznie z netem, bo nam tu bedzie smutno bez Ciebie 🤔
... a ja byłam na zakupach z teściową, kupiłam niuni kilka bodziaków,kaftaników i czapeczek - boskie są 😁 a teściowa poszalała i kupila komplet do chrztu 🤪 🤪 jaaaaki sliczny to masakra, chociaz myslę ze to trochę wczesnie, ale ........ sama chciała to kupiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powariowały od tego słońca!!! 😠 Prawie 40stron???? No słyszałyście, że w ciąży się wzrok pogarsza to takie mi tu rzeczy robicie? Chciałam przeczytać chociaż kilka stron wstecz to i tak nie ogarniam tematów 🤪 Coś znowu o rombach na pusi 😁 No i o Martini nic nie wiem 🤨 Kurcze i tera muszę czytać...Jak ja nawet w szkole tyle nie czytałam 😜 Mam kilka zdjęc z dzisiejszego spacerku po mieście. Ufff....Upalnie było...I chłopy się na mnie gapiły 😮 Dopiero jak w domu oglądałam foty zauważyłam, że w tej bluzce ,którą miałam w ogóle nie widać mi brzucha 😁 Inaczej by zwiewali 😁 Pomogłam mamuni uszykować jedzonko i ma teraz gości. Niech sobie posiedzi...Ojca musiałam troszku naprostować ,ale to i tak nie pomoże. Jak ogarne aparat to wstawie moje zdjęcie 3w1 😜 Obejrzycie brzusio, moje spodenki z Textilu za 19,90 i mój ,,ekologiczny basen,, 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyne co do koszul nocnych to ja też juz mam 🙂
taka fajną różowo biała też jest do karmiania z takim dużym rozpięciem 🙂
piżamy dwu częściowej nie chce koszula wytarczy 😁
też dałam jakoś 35 zł 🙂
a co do naszego brzuchacze aqua party to nasz autobus klimatyzowany z barem i w ogóle fuul wypas pojedzie i przez Belgie 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli właśnie nie mam jeszcze tego numeru, czekam na niego juz 4 tyg. ale tam w tej formie było napisane że jak sie nie ma tego numeru, to będą dzwonić. A jeśli chodzi o benefity, to najpierw trzeba opłacic hom office, potem sie o nie starać. Ale na kazde dziecko ci sie nalerzy 60 funtów miesięcznie. do tego możesz sie starac o mieszkanie, dopłaty i takie tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 2 piękne koszulki nocne rozpinane na piersiach. Przy pierwszej ciąży wypróbowałam koszule specjalnie dla matek karmiących, z takimi dziurami na cycuszkach. Są do DU... Przynajmniej u nie sie nie sprawdziły. Piersi mi wylatywały..tyle z nich miałam. Tylko wstyd w szpitalu, jak mężowie przychodzili do innych mamusiek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, tak mnie naschizowałyście tymi koszlami że chyba od poniedziałku zacznę zbierac dla siebie komplet...jedną musicie mieć do szpitala?? u nas podobno trzeba mieć co najmniej 3 szt 😞

Elu czekam na te 3w1 sexi foto 😁 ja się tam nie odważę wyjść w spodenkach krótszych niż do przed kolana 🙂 oj nie 🙂

tak tak, troszku nam dzisiaj biło z tego słoneczka 😁 ha! a jutro u nas ma być jeszcze cieplej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia_dj jak to oplacic hom office? pierwszy raz cos takiego slysze przecierz to sie wyrabia i kosztuje chyba 120funtow i to masz papierek.
U to wsumie nie duzo jak na 60 funtow miesiecznie :/
Aha nie zauwazylam i nie przeczytalam tego ze jak sie nie ma to dzwonia.
Mi to przyszlo po jakis 2-3 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dostałam forme od położnej i w ten sam dzień ją wysłałam. A co do Hom Office, to ściągnełam sobie forme z internetu, opłata jest jednorazowa 90 funtów. Musiałabyś sobie poszukać strony na ten temat. Żeby mnie kto udusił , nie pamiętam adresu...zrobiłam to jeszcze w polsce. Ale powiem ci że dziwi mnie że o tym nie słyszałaś? Nikt ze znajomych Ci nie powiedział??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moda.allegro.pl/item1067961224_hit_koszula_ciazowa_do_porodu_karmienia_gratis_l.html

co Wy na to? znalazłam linka na innym forum 🙂 chyba się na nie zdecyduje, bo są w cholerę tanie 🙂 a po co kupę kasy wydawać na coś co się będzie nosiło przez 3 góra 5 dni, no nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No koszule fajne... a ja nie mam guzikow tylko tam gdzie sa te slady od zlozenia to mam rozciecia 😜 ehhe
Aga ale je bardzo trudno dobrac, bo w brzuchu czasem mozesz sie nie zmiescic a przeciez jeszcze urosnie 😜 chyba ze to na pozniej 😜

ela ja tez mam iPlusa 😠 to byla najgorsza decyzja przy podpisaniu umowy z tymi idiotami.... 😠 teraz 2 dni temu przyszedl mi sms ze zminiejszono mi MB i musze dokupic sobie.... poszlam sie pytac przy okazji dania pisemka zeby nie placic za neta za te dni w ktorym go nie mialam.... karol nie kazal mi placic w tym miesiacu rachunku , a ten mi mowi ze odpowiedz przyjdzie w ciagu 30 dni 😠 i ewentualne doplaty.... a jak zapytalam za co te dodatkowe oplaty to on ze domysla sie ze nie zaplace tego rachunku a ocetki sie nalicza 😠 😠 😠 no pojebani... a o ten sms to ze juz musialam wykorzystac limit 3GB a ja ze to nie mozliwe bo nic nie sciagam, wchodze tylko na portale itp a on ze wystarczy ze ogladalam filmik albo muzyke z youtube puszczalam to juz sie nalicza pamiec.... a ja ze z jakiej paki jak ja tego nie pobralam i ze kiedy to sie zrobi zpowrotem to on ze po zaplaceniu rachunku i po roliczeniu miesiecznym.. a ja kurwa rozliczenie zaczynam od 25 😠
POJEBANI!! a zerwac umowy nie idzie bo niby jakies kary sa... tak wyczytalam w necie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...