Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O to widzisz sioperka. Chociaż Ty masz myślącą teściową 🤪 Heh no przepłaciłam, ale w tym wygwizdowie nie ma w sumie gdzie takich kupić a bałam się , że zacznie lecieć mocniej. Ale dzisiaj już chyba się troszkę uspokoiło. Jutro jadę do siebie na kilka dni. Nie będę miała internetu ani kompa 😞 Ale za to będę miała Lidla i kupie ze dwa opakowania tych wkładek bo później będą jeszcze bardziej potrzebne przecież. I chce troche rzeczy dla małego pokupować. Nie będę czekała do sierpnia na Krystiana. I tak będzie mnóstwo roboty z tymi remontami to gdzie jeszcze czas na latanie po sklepach. Poza tym przy wyborze pieluszek to on chyba nie musi być.
A właśnie jeśli już kupowałyście pieluszki to jakie? Bo mi mama mówi, że na początek najlepiej kupić te oryginalne pampersowskie. A sama nie wiem...
Czekoladka to faktycznie niezła babka. Po co wam głowę zawracała. Ale ja na Twoim miejcu np zamieściła bym ogłoszenie, że wezmiesz chętnie takie rzeczy od kogoś. Może zgłosi się ktoś normalny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień dobry brzuszki 🙂 ale sie dzis wyspałam, świetnie poprostu, wczoraj położyłam się dosc późno i myślałam ze plecy to mi bokiem wypadną, ale Dawid wrócił z pracy to rozmasował i tak padłam i spałam aż do rana - BOMBASTYCZNIE 🙃 a dziś od rana niunia daje o sobie znać 🤪 uwielbiam to 🤪 My dziś jedziemy z teściową wózki oglądać - no zobaczymy jak to bedzie, chociaż nie powinno być źle bo sama mówiła ze uptrzyła nam taki 3 funkcyjny, tyle tylko ze my mamy całkiem inne gusta ale dobrze ze Dawid też jedzie bo jak coś to on bedzie wnosił sprzeciwy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite ja chce kupić materacyk gryka-pianka-kokos.........słyszałam ,że te są dość dobre dla maleństwa w pierwszych miesiącach życia.Qrka zazdroszczę ci też już bym chciał za wózkiem połazić i najlepiej mieć go już w domu......a tu trzeba poczekać na sponsora,który jest starodawny i dopiero na sam koniec ciąży nam go kupi... 😜 😜 😜ale dobrze,że moja mamusia w ogóle chce nam go fundnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
jade dzisiaj zapisać się na szkołe rodzenia 🙂 więc potem zdam Wam relację jak to wyglądało wszystko 🙂

Loli nie kurz! 🙂 to jedyna szansa żeby rzucić całkowicie palenie a Ty z niej nie korzystasz...
ja rzuciłam! mam nadzieje że już na zawsze i jestem jak na razie z siebie bardzo dumna 🙂! co za fatalny nałóg......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też rzuciłam fajki planując 1 ciąże i tak do teraz już ponad rok nie pale i mój mąż tak samo razem rzuciliśmy 😁 dla maleństwa wszystko się zrobi 🙂co do wózka to my chcemy firmy Quatro wielofunkcyjny za 1100....chyba zielony taki bardziej limonka kolor.....lepiej neutralny ,bo dla drugiego maleństwa też się przyda 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sioperka połazić można ale szczerze to niechciałabym go jeszcze kupować, bo wiesz - gwarancja leci a uzywać go bedziemy dopiero we wrzesniu, takze mam nadzieje ze dziś tylko krajoznawczo jedziemy się rozglądnąć. Loli postaraj sie gagatku, ja wiem ze jest trudno bo sama tez rzuciłam, ale wierzę ze dasz radę!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do wóżka to nie wiem sama kilka modeli nam sie podoba, ale koniecznie musi mieć pompowane kółka bo u nas chodniki, i niektóre alejki w parku są fatalne - normalnie jeździć się nie da wózkami z piankowymi kołami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mysmy chcieli kupic używany bo wiadomo zawsze jakaś oszczędność, ale teściowa uparła się ze ma być nowy i ze oni kupią, no to sie nie chcieliśmy się kłócić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka no w sumie masz rację, ale kupowałam u tego sprzedawcy 3 rzeczy więc chyba się opłacało 🙂 u nas ciężko ze sklepami dla dziecka jest...hmmm może jeden na mieście!! 😞 w ogóle o te mamuśki i maluszki nie dbają 🙂

jeśli się teściowa zaoferowała to pewnie - cyckać teściową ile wlezie hehe 🙂 🙂 moi teście siedzą cichutko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga no w takim razie to pewnie ,ze się opłacało moi coś tak zaoferują od czasu do czasu nie mogę narzekać ,ale też szału z tym nie ma .....moi zresztą też he he bo jak mówią jest czas..i później chcą na zakupy mnie wziąć.....obym potem była wstanie się zaturlać 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka a mogę Cię jeszcze raz pomęczyć o ten leżaczek z fishera?
http://www.allegro.pl/item1065858144_fisher_price_lezaczek_bujaczek_2w1_0_18kg_t4145.html
masz ten dokładnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mi się bardziej ten podoba:
http://www.allegro.pl/item1077592036_fisher_price_lezaczek_m7930_z_wibracjami.html
kolorystycznie 😉

i powiedz, myślisz że warto to kupić? akurat z fishera?'
bo widziałam z firmy 'kogucik' za 160zł wczoraj...ładny był, ale bez przesady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga tego co linka wysłałaś bym nie brała, bo w tym co ja mam to jest dodatkowo taki daszek ,że np przed słońcem chroni i nóżki są bardziej masywne i chyba bezpieczniejsze niż te cienkie rurki...no i te zabawki są przez cały leżaczek, a w tym moim tyko na boku wiszą i można je odsuną przy wkładaniu dziecka ,a w tym co ci się podoba miałabyś to utrudnione......no ale twój wybór... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...