Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mi dalej wszystkiego brakuje, czekam na kase z zusu i nie moge jakos dostac bo 2 razy papiery byly poprawiane, raz babka od lekarza zle uzupelnila raz pracodawca zawalil, a oni maja 30 dni od kiedy jest wszystko dobrze takze ja dalej bez kasy... teraz szukam łóżeczka, ale nie wiem kompletnie jakie, podoba mi sie to jedno co kiedys wkleilam ale ponad 600zl wyjdzie to chyba drogo jak na łóżeczko, za polowe mozna miec, ale jak mi sie cos do łba wbije to koniec, musze teraz to sobie wybijac i szukac tanszego...

eluska a od kiedy ty mierzysz OM? bo ja mam termin na 17tego ale usg jak robilam to mi pokazalo termin ze z OM jest 16, a polozna to wogole wpisala w karte 20 wrzesien, no nie wiem ja licze ze to 17, a OM mialam 10 grudnia. A Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mialam 9 grudnia i tak jak mi lekarka liczyła to jestem w 28 tygodniu.. A jezeli chodzi o lozeczko to 600 zl faktycznie duzo mi sie tez jedno spodobało i kombinuje jak tu je kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie mam jeszcze łóżeczka, ale jeszcze się wstrzymuję.
I również czekam na kasę z zusu, mam nadzieje, że w miarę sprawnie to wyjdzie..
Póki co dziś przywieziono mi nową wykładzinę do pokoju, w przyszłym tyg jadę po nowe łóżko dla siebie i właściwie mogę wówczas meblować nasz pokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczaki! to ja nie rozumiem...ja ostatni OM miałam 14.12! to czemu mam termin wcześniej od Was? 😜 i zauważyłam ostatnio że na karcie ciąży pisze mi że termin 21.09!! 🙂 muszę zapytać lekarza czym mam się sugerować 🙂 bo też do końca nie jestem przekonana że tego 14go miałam ostatni OM 🙂

nadal nie leje...a ja na imprezę się zbieram, więc pewnie tam poleje i będzie ciekawie 🙂
do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga jak mialas 14.12 to jak to ci wyliczyli ze masz wczesniej termin 😁 czy sama to liczylas 😁 mi mama mówiła ze to sie liczy tak ze odejmuje sie od tej daty 3 miesiace i dodaje 7 dni, i mi wychodzi według tej metody na 17.09 tak jak z wieku kalkulatorow na necie, tylko polozna miala jakies takie kłółko co nastawiala i tam jej wyszlo ze 20 i mi tak wpisala ale powiem jej ze zle to chyba jest bo jak bylam na tym usg 3d to tam musialam podac OM i wyszlo ze 16.09 poród a usg pokazalo 21 bo dzidzia mala byla, teraz juz podrosła 😁 no ale jak mialas 14 to powinno byc według mnie na 21.09 termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eee no to gratulacje aniu 😘 Ja podobnie jak Eluśka miałam OM 9 grudnia 😎 W 18ste urodziny brata 😜 cykle mam 7dmio dniowe. Zawsze! I tak mi wszystko wylicza, że to będzie 15.09.
Durny suwak za każdym razem źle wskazuje tygodnie...Ale i brzuszek nawala 😠 Od dziś jestem w 29tyg. A tu mi drugi raz liczy od 28 tyg 😠 Bez sensu.
Eloite ja obalam mity z Tobą....Mam trzy małe koty, jednego średniego, trzy dorosłe, trzy duuuże psy, dwa małe, jednego szczeniaka, jedną krowe, kilka kur, kilka świn i ostatnio nawey dziczek przez chwile się tu zaplątał 😁 Aaaa no i jeszcze kaczusie mam 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuterfly to jakim cudem 29 tydzien jak OM miała wtedy kiedy ja?????? strsznie dziwnie jakos.. Ania graatuluję zdanej sesji 🙂 i dobrze mowisz jak sie liczy date porodu 😉 Ani gratuluję dziewczynki!! 🙂 A j dzisiaj lulam u swojego 😁 Hyhy bedzie fajnie do juterka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluśka właśnie tak oni to liczą i kombinują, że tylko zamęt nam wprowadzają...Ale ja wiem kiedy urodze 😜 Jak odejdzie mi czop śluzowy, dostane skurczy i wody odejdą, alboi nie 😁 Wydaje mi się , że to się będzie czuło...Koleżance dziś odszedł czop i jest biedna strasznie poddenerwowana. Trzymam za nich kciuk.Na glukoze też idę za kilka dni. Ani gratuluję córci..Eloite no zwierzyniec mam ,ale kochany jest 😘 Milutkich snów dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...