Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehehe ja tylko dwa 🙂 ale nigdy więcej 🙂 w moich buntowniczych czasach to i w nosie miałam kolczyk, przebijany X-razy, bo się czaiłam i ciągle musiałam wyciągać 🙂 a w uszach to z 10 dziurek miałam 🙂 zostały 4 aktywne...takie czasy punkowe były 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiem wiem 😉 ty szybciej napisalas niz ja 😜 hehe
A co do bijatyk 🤪 🤪 🤪 ahhaha my wczoraj sie silowalismy..... ehh oczywiscie Karol wygral 😜 on jedna reka tylko mnie chwycil a ja cala na niego i nic... ehh Synus sie urodzi to mamie pomoze 😁 😁 😁; wtedy am wygrana w kieszeni 😁
Ale ogolnie to tez w ciazy to byla pierwsza taka "bijatyka" 😜 ehhe ja zaczelam bo niechcacy z lokcia dostal z zeby ahahahha 🤪 tak sie z niego smialam i sie zaczelo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania mnie akurat nie boli nic, ale wlasnie jak patrze na twoj piekny brzuszek bez zadnych blizn w okolicach pepka to az ci zazdroszcze, ja to nawet lekko sie wstydze kolezance pokaza brzuch bo tutaj pdrazu taka wstretna blizna jeszcze do tego taka ciemna jest 😞 bleee
Ciekawe jak to wszystko bedzie wygladalo po porodzie, wiecie laski ze po urodzeniu dziecka kreche bedziemy miec nadal na brzuchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo krecha potrzebuje tyle czasu na zniknięcie co na jej pojawienie się 🙂 stawiam że to pół roku nie będzie po niej śladu 🙂
nadal? 😞 kurde...my jeszcze nie wiemy co nas laski czeka 🙂 🙂 i będziemy tęsknić do tych czasów teraz:
1)suchych
2)cichych
3)spokojnych
4)z miarę zrelaksowanych
5)bez bólów
6)itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo wlasnie.. eehhh
aa ja mam takie zapytanie male 😜
Bo marcel juz mnie nie kopie tylko wypycha rozne rzeczy 😜 ale on tak jak wypcha to jezdzi po brzuchy.. wyglada dziwnie, ale on tak to robi nie ciagiem tylko tak drga jakos smiesznie wy tez tak macie?? tak jak by chcial sie napiac a nie moze i szuka miejsca .. tak pulsuje 😜
ale co smieszne ja zawsze pukalam mu tak 2 3 razy w brzuch palcem i to wyglada jak by on robil tak samo:p ahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie moja kopie też, ale właśnie coraz częściej się tak dziwnie pulsacyjnie rusza...aż normalnie nie wiem jak sobie wyobrazić te ruchy?! 🙂 śmieszne to bardzo 🙂
Loli poważnie krecha po porodzie ciemnieje??? uchhh...nie no...myślałam, że po porodzie to ona właśnie zaczyna swoje zanikanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie zamierzam nikomu brzucha pokazywać 🙂 wystarczy że cyckami podczas karmienia będę świecić....jak Wy się na to zapatrujecie? bo mnie np. teraz bardzo już krępuje sytuacja, że jak będziemy gdzieś w odwiedzinach, np. u teściów i małą będzie trzeba nakarmić, to wiadomo że nie przy wszystkich, ale bedę musiała wyjść do innego pokoju i tam w stresie ją nakarmić a nóż widelec mi szagier wejdzie, a ja tam z cycem....a wiadomo jaki ten cyc będzie, pięknością to świecić nie będzie! no albo na świętach! albo jeszcze w szpitalu! ja tu karmie, a tu suprajsss koleżanki czy koledzy w odwiedziny przyszli! hurrra 🙂) a może teraz mnie to krępuje, a potem będzie mi wszystko jedno, bo będzie ONA? 🙂 co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus, ja wczoraj byal w sklepie za stanikami do karmienia pytac.... od 15 do 100 zl... ale mysle ze na bazarku dostane tez i to pewnie takiej i lepsze bo takte to babcine jakies ze zal... a laski pielucha zakrywaja .. klada na ramieniu lekko spada na glowkedziecka i zaslania task tylko zeby dziecko mialo jak oddychac. w centrach handlowych tez tak laksi robia..

ja lecem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa myślę,że jak będziesz karmić to mąż będzie u rodziny stał na straży przy drzwiach ,ze nikt nie wlezie,ale też jak dla mnie nie będzie to aż takie krepujące....wręcz będę dumna oczywiście nie z ich wyglądu tylko wykonywanej czynności he he wątpię,że ktoś będzie mi się w cyce wpatrywał... 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie też myślę, że później to myślenie nam się kompletnie zmieni 🙂 dziecko trzeba nakarmić, będziemy mogły to robić, więc nie będzie mowy o jakimś skrępowaniu 🙂
ha! jak byłam mniejsza to mnie krępowało, jak się ludzie na ulicy mogą całować!
TAK PRZY LUDZIACH??? FEEE 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze dziewczyny że mowa o karminiu 🙂
ja wam powiem mnie to trochę by krępowało tak przy ludziach karmić piersią.
Ale jak tak patrze na matki to karmią z cycami na górze w parku itp 🙂
ja osobiście tak bym się krępowała, ale przez krępowanie nie będe głodzic mojego maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...