Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Mój naszczęście nie jest wymyślny w jedzeniu, kilku tam rzeczy nie je ale to nieliczne,
Jejku robie pożądek w moich notatkach itp i cały kosz do wywalenia 😜
eh ale będzie pożadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie miałam pojęcia że to się tak nazywa 🙂 i w życiu żyjącym też tego nie jadłam 🙂 ciekawe czy smaczne 🙂 hehe te regionalne nazwy 🙂

Loli mój też mięsożerny ale w piątek to wypadało by nie zjeść raz mięsa...chociaż pewnie będzie marudził że czemu nie ryba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa tutaj jakos nie odczuwasz tych wszystkich piatkowych bezmiesnych obiadow itp ;/ jakos tutaj ludzie nie przykladaja do tego reki, no sa tacy i znam ich paru ale to juz masakra i inna bajka , szkoda slow co za ludzi mozna spotkac w swoim zyciu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem Aguś...ja teraz jak siedzę w domu prawie non stop, to też nie odróżniam co to za dzień jest...a weekendy to też takie same jak cały tydzień...poza niedzielą, bo mam wtedy Michała tylko dla siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzis tak nuda rozsadzała że się za pożadki wziełam wkońcu ehh :P
Teraz nie umiem wyjść z papierów 😮
Musze skoczyć na chwile do teściowej ale nie chce mi się nawet ubrać i pojechać,
mam lenia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wzięłam się za porządki, ale i ta senność mnie męczyła. Wypiłam mrożoną kawke i sprzątam...Jeden pokój już mam. Teraz drugi. Moja pierwszoklasistka zasnęła 😜 Chyba za dużo emocji biedulka miała 🙂 Co do tego zdobienia to ja też bym tylko po farbe musiała gnać żeby moje beztalencie w tej dziedzinie zamalować 😁 Zresztą dzięki kochanej Anulce mam już wizję pokoju 😉 Że mi się spodobało to nie dziwota, ale mój był nawet zachwycony 😮 Wróci to będzie machał pędzlem 😁 Ja w sumie też bym pomachała , ale takim innym hehehehehe 😁 Moja robota będzie przy tym skromna bo muszę tylko szablon tych chmurek zrobić albo stópek 🤨 Bo chcemy jedno wybrać...Ale jeszcze się nie zdecydowaliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo tak, ja już dzisiaj takową piłam 🙂 tzn nie wiem jaką Wy pijecie, ale mi koleżanka z niemiec przywiozła taka EISCOFFE. u nas można było kiedyś dostać Caffe Frappe 🙂 to jest to samo, ino niemieckie - lepsze 😜 do tego jak jest ciepło to kosteczki lodu, jak nie to z samym mlekiem! miodzio 🙂
buuterfly dobrze zrozumiałam? Ty też będziesz malować coś dla dzidziusia na ścianie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa tez zawsze od ciotki z niemiec dostawałam tą kawe Coffe Frappe 😁 i jeszcze jedną taką Ice coffe się nazywała fakt masz racje Niemieckie lepsze niż nasze Polskie.
Ja teraz jak pije kawke to taką na mleczku 😉 podgrzewam sobie mleko w mikrofali i do tego płaska łyżeczka rozpuszczalnej kawki troszke cukru i mmm smakuje mi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wcześniej jak piłaś kawę? 🙂 bo ja dokładnie tak jak opisałaś 🙂 teraz może trochę słabszą piję, bo z niecałej łyżeczki rozpuszczalną i trochę ponad połowa a reszta mleka 😉

złożyłam ten bujaczek! ale ile tu niecenzuralnych słów padło to masakra!! jak można taki skomplikowany sprzęt dla dziecka wymyśleć 😜 no ale stoi i jest cudny 🙂 taki jak na obrazku 🙂 a w momencie jak nakładałam pokrowiec to mój Mich wszedł do domu....zabije go 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do kawy to ja tez taka z mlekiem teraz tylko, a Ela tez mi na mrozona zrobila ochote ale nie mam 😞 ale jak mowice ze niemieckie lepsze to powiem siostrze zeby mi kupila bo ona tam mieszka na stale ;D tez bede miala niemiecka 😎 😎 a co do t 😎ch odleglosci t 😎o dziewuszki nie macie racji - dosik i aga - bo ja i kasia mieszkamy jakies 20-30 km od siebie i sie soptkamy w czwartek na szkole rodzenia 😁 wiec też się na żywo zobaczymy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja kupuję te 3w1 lub w Lidlu w kartonikach była kiedyś taka ice coffe. A jak nie to robię tą 3w1 i lekko wodą gorącą ledwo na dnie zalewam żeby się rozpuściło, dolewam mleka i wrzucam kostki lodu. Pycha 😜 Agaa ja robię coś takiego na ścianach
http://gazetadom.pl/kalendarz_budowy/51,88432,5171573.html?i=6 Z malunkami sobie dam spokój bo nie potrafię. tzn przerysować coś bym umiała, ale to jeszcze przeskalować trzeba-z małego zrobić duże i bała bym się , że coś schrzanie i jak to naprawie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no to nieźle 🙂 faktycznie, zapomniałam że świat Wasz jest malutki i można się trafić na jednej szkole rodzenia 😁 a my też w czwartek się spotykamy chyba! 🙂 więc cieplutko o Was pomyślimy 🙂

przyszedł mój, mówie że mam kalafior....a on na to "łeeee kalafior? a mamy jakaś rybke??" 🤔 no to lece rozmrażać rybkę...yhhh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly!! świetnie to wygląda! hmmm może też pomyślę o takim czymś? szablon by wystarczyło sobie wyciąć...
ale pomysł super! dzięki 🙂

Dosik potem wkleje, najpierw pójdę łosiowi odmrozić rybę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik nie rozpoczaj mój będzie najszybciej pod koniec lipca 😁 A ścian jeszcze nie mam pomalowanych...Nic z tych rzeczy jeszcze nie mam...Kolorki ciężko będzie takie same dopasować, ale koncepcja mi się podoba...Krystian będzie to robił bo jak na razie to zrobił tylko dziecko więc pora się wykazać czymś dla niego hehe 🤪 A pomysł jeszcze raz podkreślam mam od Anulki naszej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką zieloną tapete z białym takim kwiaciastym ;D a dodatkowo porobiłam na zielonym takie kwaity 😉
ale tego nie da sie opisac pokaże wam jak porobie zdjęcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Dosik zważywszy że przez ostanie 4 dni wracał po 21ej to nie wiem co my dzisiaj z tym wolnym czasem zrobimy 😁 pewnie się zaraz pokłócimy hehehehe
ooo to ja chce już widzieć te fotki 🙂 i mam normalnie ochotę też coś porobić w tym stylu 🙂 żeby bardziej na dzieciowo było 🙂

no hallo Eluś 😘 co tam porabiałaś cały dzień, że Cię nie było? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...