Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No Ela wyślij wyślij bo albo mi sie wydaje albo ta babka jakaś nie teges jest.. Loli no napeewno cudnie to wygladac musi.. Moj ma chyba jeszcze sporo miejsca ale tez sie rusza.. Tylko jak ktos chce dotknąć brzucha czy cos to oo nie ma szans 😁 Wstydziuch jeden 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to mamy na inny dzien termin?? hehe faktycznie lepiej nie wnikac jednak 😁 Agaa u mniejest tak, że jak tatus dotyka brzuszka to dziecko od razu jest spokojne i sobie lulu tylko wezmie ręke i sie zaczyna ale nie raz juz czuł jak malec potrafi kopac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to moja Olunia to juz w 100% corusia tatusia jak tatus powie kopnij to Olusia go kopie a jak wariuje to mowie no teraz Olusia pujdzie sobie slodko spac i normalnie grzeczna jest, chyba dobrze reaguje na jegp glosik 😉
A obkopala go juz tyle razy ze za kazdym razem jak teraz te kopniaki staja sie coraz silniejsze az bolace to tatus coraz bardziej dumny z corusi ze taka duza juz jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój synuś to bedzie syn tatusia też za kazdym razem gdy mały nie śpi, reaguje gdy mój mówi mu by kopnoł 😜
ja czasem jak się nudze to też do niego mówie 🙂 hehe
ostatnio siedze w kuchni i mówie " bąbelku nie kop po żebrach" a mój przylatuje do kuchni i mówi a Ty do kogo mówisz 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to ja do swojego mówie jak juz dzidzia tak kopie ze świra idzie dostać żeby powiedział mu cos. To mój mówi ze do spania maluchu i zeby tak mamy nie kopał to dzidzia raz dwa i lula 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dwupaczki,
nie mam siły nadrobić zaległości 😞 padam na pyszczek...
któraś pytała zostaje raczej Blanka 🙂 raczej bo jak tatusiowi odwali to niestety ma prawo zmienić tak się kiedyś umówiliśmy że dla chłopca imię wybieram ja on dla dziewczynki...
a i dziękuję za gratki chociaż dalej nie wiem jak to się stało że mój Filipek stał się Blanką 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...