Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli to cos bylo ze jak sie na którejs tam stronie spi to sie uciska na jakas zyle głowna czy jakos tak i do dziecka cos tam mniej dochodzi, ha tyle zapamietalam, a z łożyskiem to nie mam pojecia wlasnie jak to jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli nie słyszałam nic o tych stronach, ale musze się wiercic w łożku jak z którejś strony gniecie mnie za bardzo.
Teraz np znów dostaje kopniaki po żebrach :P mój mały piłkarz zawsze aktywny wieczorem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha nie Loli nic z tych rzeczy. 😁 Połozyl reke na brzuchu i malec zasnął za chwilke, a pozniej sami poszlismy spac. Kurde az bylam w szoku ze nic nie kombinowal ani nic tylko mnie przytulil, dał buziaka powiedział dobranoc kochanie i lulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi to sie juz nawet nie chce 🤨 😞

Lece sie szybko wykapac, i pewnie jeszcze do was tutaj zachwilke zajrze 😁
A puzniej tez pewnie jakis film i lulu, ciekawe co jutro bede robic sobota 🙂
I przerwa w brzuszku i cisza weekendowa sie pewnie zacznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no mam nadzieje ze za jakis miesiac, poltorej zamieszkamy razem to sie przekonam ale poczatki pewnie ciezkie beda 🙂 Dobra uciekam spac bo padam dzisiaj. Dobranoc dwupaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik mojego tez nie ma gdzies pojechal do kolegi i jeszcze go nie ma....
Kurde wzielam sie za golenie uff czuje sie jak po jakims maratonie ale co zauwazylam ze moja jest jak by lekko spuchnieta 🤨 nie wiem moze juz wyolbrzymiam jakies dziwne zeczy widze albo cos.
Ale gdyby nie lustro przedemna to nie dala bym rady 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mnie troche potulił a teraz wzioł się za swoje powiedział że w łożeczko sobie to odbijemy 😁
Loli wiem wiem dzis to przechodziła ale w wannie to na oko jechała, ale jak spr ręką to było nawet gładko ale juz jest ciężko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...