Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Loli nie żałuj sobie...Ciskaj mięchem 😜 Chopy tego nie zrozumieją...Próbują, ale to tak jak z tym, że my nie zrozumiemy jaki to ból jak się dostanie kopa w jaja 😁
Ja mam od rana takie nerwy , że na wszystkich się wydzieram i się czepiam. No każde słowo i gest mnie wkur...A najgorsze jest to, że wcale się swojego zachowania nie wstydzę.
Dosik ty już mi nic nie mów...Jęczałam wam jak do 24 pracował , a teraz to już wole się nie odzywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja znow jak jestem sama w domu to nie wiem co ze soba zrobic i pierd.... moge dostac breeeee
A znow jak jest moj w domu to mnie wszystko denerwuje ze tutaj cos stuknie tutaj przesunie bleee sama nie wiem czego chce 😞 isc spac i sie obudzic dopiero jak sie zacznie tego bym chciala najbardziej chyba teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Loli dopisałaś mnie tam do tabelki?? Jak nie to przypoinam 28 tydz i 90 cm. Wkoncu 90 yyh... Kurde fajnie tak szybko urodzic chociaz czlowiek sie nie nameczy strasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki.. ja tak tylko na dobranoc.... 🙂
Dzis bylam w tesco na zakupach i sa pieluchy Huggies new born z tym dzieciaczkiem od 3-6 kg mega paka 90szt. za 35 zl!!!!!!! BARDZO SIE OPLACa!


A tak ogolnie to przyjelam kropka.... 😞 LAske ktora tu najbardziej lubilam i uwazalam ja za najlepsza kumpele w tym zapchlonym miescie cos jakies himery miala..no oki okres itd humorki zrozumiale....dzis sie spotkalismy panowie piwko i sie zaczol temat mieszkan i spadkow do dziadkach i rodzicach... ehh
Ona ma taka sytuacje ze mieszka u babci i to mieszkanie jest przepisane na nia, kazde z jej rodzenstwa ma cos tam zapisane ale po kims innym.... no i ona chce jeszcze jakeis mieszkanie babci czy kogos ( 2 by wychodzilo...) i mowie jej ze to bedziesz bulic dsarowizny i podatki jak lodu. A ona ze nie bo to jest na nia itd... i nie umiala pojac ze wszyscy inni ktorzy maja do tego prawo musza sie zrzec na jej korzysc.
Ja tak mialam, jak dziadek zmarl najpierw na korzysc babci wszyscy zeby mogla mieszkac w mieszkaniu dziadka... i tylko ojcowizne musiala splacic dzieciom i najstarszym wnukom od kazdego dziecka. ja dostalam kilka tys. a kuzynka prawa do mieszkania.
No ale teraz babcia mieszka z nia i sie zastanawia komu je dac... i mowila ze jesli ja je chce to moze mi przepisac ale bede musiala splacic kuzynke jesli ona sie nie zrzeknie albo jesli jej zapisac ona bedzie musiala mnie splacic....
Oczywiscie moj karol mnie poparl bo mial tak samo ze swoja babcia gdzie wszyscy zrzekli sie z darowizn itp zeby ciotka mogla tam mieszkac i nie robic sobie wiecej dlugow... kumpel mowil tez ze jego siora musi mu splacic 40% mieszkania ktorre odziedziczy bo on z jakiej racji ma sie zrzec... cos mu sie nalezy...
I ona nie dala sobie powiedziec ze oni moga wlasnie po zlosci leciec na kase i sie nie zrzec i bedzie musiala wszystkich tych spalcic... wkurwila sie i poszla...
teraz i ona jest na mnie wkurzona i jej chlopak... 😞


ale powiedzc ie czy ja zle chcialam ?? zle jej mowilam ?? czy tylko w mojej rodzinie tak to wyglada??? bo juz nie wiem ....

Kuzwa a to byla ostatnia osoba na jaka tu moglam w miare liczyc.... 😮 🤨
zal kuzwa, przeciez ja nie chcialam zle...
karol tez widzi ze wszyscy tu sie robia jacys dziwni... ehh i cos mi sie wydaje ze to tez przeze mnie .... przez to ze oni chca ciaglew wychodzic tu piwko tu imprezka jakies wypady na weekend paczka a ja juz nie mam sily na to i karol musi ze mna siedziec albo sie ograniczac...a tez dlatego ze bo ja z kazda laska nie umiem sie tu dogadac.... 🤨 one sa falszywe i kazdemu dupe jebia a ja taka nie jeestem jak mnie ktos wku to mowie i juz a nie jakies fochy podchody... ehh


przepraszam za to wypracowanie ale wiem ze wy mnie tu wysluchacie itp... 😜
A tak apropooo 😉 dzis AGUS... 😜 jak pisalam do Ciebie to moj karol sie o ciebie wypytywal... 😜 eheh i tekst"... a Aga daleko mieszka, ? .." a ja ze 3 godzi autem 😜
".. no i co... nie gadaj ze wy wszystkie bedziecie chcialy sie spotkac?? a ja mu noo a co 😁 w krakowie jeszcze Cie nie bylo a Marcel zaliczy wycieczke 😜


buziaki dziewczyny i brzucholki tez 🙂):**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewuszki kochane!
kurcze, nadrobiłam wszystkie strony, chyba z 9 ich było i masakra!! jakie Wy miałyście humory!!

DOSIK kochana coś Ty narobiła? 😞 😞 współczuję 😞 oby to nic groźniejszego i nie bolało!

na weselu było w miarę! byłam w szoku że brzuch mnie nie bolał, że dużo nie zjadłam i nie miałam pragnienia sie położyć! byliśmy w domu o 1;30. całe wesele trochę niezorganizowane do końca...np. nie wiem jak jest u Was, ale u nas para młoda i do kościoła wchodzi ostatnia i na sale też wchodzi jak już wszyscy goście są. A oni z rozpędu byli wszędzie pierwsi 😁 było wesoło, zatańczyłam z moim dwa, trzy wolne tańce...troche mnie na początku nie rozumiał, czemu się nie chce bawić, to dostał opieprz i już rozumiał 🙂 pod sam koniec byłam tak strasznie zmęczona, nogi spuchnięte 😞 zresztą do tej pory są...idę się zaraz wykąpać...może przejdzie 😞 na szczęście to już koniec z takimi imprezami na czas ciąży!
złapałam trochę doła, ale pewnie mi przejdzie niedługo...zrobiliśmy chyba z 20zdjęć, tzn Michał mi zrobił....i ja się dziewczyny na tych fotkach nie poznaję!! kurde, coś mi się z twarzą zrobiło, jak się uśmiecham to jakoś tak dziwnie...ech...porażka 😞 także jak przejrzę jutro fotki to Wam pokażę jakąś najbardziej mnie przypominającą...reszta to jakieś ufo 😞 chce już urodzić i zabrać się za siebie 😞
a dzisiaj jedziemy znowu 50km do znajomych z ostatniego wesela odwiedzić...mam nadzieję że będzie fajnie, ale jakoś specjalnej ochoty nie mam 😞
ale może dól mi przejdzie 🙂
Anulko mówisz że jakiś obcy chop o mnie pytał? 😁 hehe miłooooo 🙂 a po pieluchy to może nawet dzisiaj skoczę?! bo chyba warto, taka promocja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No łądnie łądnie od rana 2 wypracowania do przeczytania miałam 😁 Ania oczywiście ze chciałas dobrze, tylko niektórzy tego nie potrafia zrozumiec, a jak ktos nie potrafi zrozumiec ze jestes w ciąży i ze na imprezki, piwko itd latac nie masz sily to proponuje łopatologie 😁 Aga to przegladaj zdjęcia i sie pokazuuuj!! a ja wlasnie wcinam sniadanko i pisze.. Miałam ostatnio tak poroniony sen ze dramat.. Dośc ze mi sie ciągle wyniki z egzaminu snia bo jeszcze zostały 3 dni to ostatnio, że miałam jakąś dziure mała w brzuchu i dzidzius sobie łapke wystawił i ja go za rączke trzymała 🙂 To juz mi sie całkiem w głowie po przewracalo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania nie przejmuj się tą koleżanką. Być może miała kiepski dzień. Poza tym ewidentnie nastawiła się na bezproblemowość ze strony jej rodziny.. A bardzo prawdopodobne, że będzie tak jak mówisz.
Agaa wiem aż za dobrze o czym mówisz. Ale trzeba mieć nadzieję, że to przejściowe z tym naszym wyglądem. ( I nie wierzę, że taka laska jak Ty może przypominać "ufo" 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite, a to ja nie rozumiem czemu Ty możesz mnie rozumieć? 🙂
ale fakt...sama siebie nie poznaję...nigdy tam do pięknych nie należałam, ale jakoś siebie akceptowałam! a teraz???? toż to masakra jakaś 🙂
Eluś sen z tą łapką?! woooow 🙂 podobno w ciąży śnią się własnie takie dziwactwa, nie przejmuj się 😉 a wyniki z matury już za 3 dni mówisz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak... i normalnie co chwile mi sie snią!!!! Niby dla mnie to sie nie liczy bo jak na razie na studia nie ide ale nie chce miec 30 % !! Mam troszke wieksze ambicje :P No ale nic zobaczymy.. A Aga ja Ci mówie ze napewno nie wygladasz jak ufo! Gorzej niż ja napewno nie i dlatego wogole żadnych zdjęć nie robie chociaz zawsze chciałam iec z brzuszkiem zdjęcia ale nie myslalam ze tak wygladac bede 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś wariacie 🙂 gdyby moja noga potrafiła Cię teraz dosięgnąć to kopnęła by Cię w tyłek za to głupie gadanie 😜 śliczne młode dziewcze z Ciebie 🙂 ( jak to napisała buuterfly: sexi mamuśka 😁 ), więc bez takich tekstów przyrównującyh poproszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 hahah dobrze, że nie dosięga 😜 Ale poważnie mówie kurde strasznie dziwacznie wyglądam. Przed ciążą to bylo spoko a teraz hmm.. Jeszcze rozumiem jakbym miała dziewczynke w brzuchu to bym sobie tłumaczyła, że dzidziula zabiera mamie urode a jak mam jako niespodzinke to co??!! 😁 Spokojnie jeszcze 2 miesiące przezyjemy a poznije znowu bedziemy wyglądac jak ludzie.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Eluś może masz dziewczynkę 🙂 chociaż eloite ma chłopca w brzuszku a tez się źle ze soba czuje...kurde, to chyba tak już będzie do końca ciąży 🙂 potem po porodzie będzie też jeszcze beznadziejnie, a potem zaczniemy się doprowadzać do normalności 🙂 z chęcią bym teraz coś poćwiczyła, poszła na ten basen...pobiegała, pojeździła na rowerze!! a tu dupa...

a po tym weselu zmierzyłam sobie brzuch...i też masakra! 4cm od ostatniego mierzenia 😜 ale to nie do tabelki, dane zawyżone hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja warzyłam 54kg na ostatniej wizycie, a rano staje na wagę i 57 😮 😮 😮Szokens normalnie ☺️ Mnie wkurzają moje kłaki. Każdy w inną strone. Do zdjęć też niechętnie pozuje. Jak już to z toną pudru i przylizanymi na maxa kłakami 😁 Ale się objadłam ciasta! W środę muszę wkońcu te wyniki zrobić więc od poniedziałku post na słodkie 😞 I uwaga!!! Tato mi oznajmił , że w przyszłym tygodniu ma być nawet 40 stopni 🥴 Może już się pożeganmy co? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha to łądnie sie najadłas 😁 No po porodzie to bedziemy sie czuc dopiero jak ufo 😁 a pozniej bedzie coraz lepiej byle przetrwac ten ciezki okres i juz :P ale mi sie łątwo teraz mówi :P Biore sie za paznokcie bo pozniej idziemy z moim na gooofryyy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe buuterfly czemu chcesz się żegnać? 😁 kurde, ja też tak słyszałam, że ma wystrzelić ponad 30stopni...świetnie! będziemy się topić 🙂 damy sobie i z upałem rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś właśnie wg mnie to się wcale nie najadłam...a brzuch tak jakoś skoczył 🙂 piłam colę a po tym mi zawsze rósł...ale co tam, niech rośnie 🙂 to znak że dzidzia też rośnie, bo ją coraz intensywniej czuję jak się przesuwa z boku na bok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś jak Ci brzuszek urośnie do tych 90paru cm to zobaczysz jak jest wtedy ciężko 😁 na razie to ciesz się tym co masz 🙂 🙂

ok dziewczynki to ja się żegnam! do jutra 🙂 popiszcie coś fajnego to sobie jutro poczytam na spokojnie 🙂
buziak 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie moge nic napisac bo nie wyrabiam z czytaniem, co zaczne to mi pare stron zostanie a jak wracam to znow z 20, wreszcie dobrnelam do konca. powiem szybciutko co u mnie póki mojego nie ma i mi tu nie zaglada bo mu nigdy czytac nie każe 🙂 ogólnie to mnie wszystko wkur*** makasrycznie, nie iwiem czy sie taka okropna zrobilam czy to przez ciążę, ale juz nie mogę, tesciowa mi tak "działa na puder" (jak to moja kumpela mówi) ze szok. gosci sobie zaprosila na weekend, tzn do jej siostry po sąsiedzku, ale nie powiedziala ze beda u nas jedli obiady, ja sobie zrobilam plany na sobote a ona mi gada w sobote o 9 ze mam obiad przygotowac dla ilus tam osob, zabrałam dupe w troki i pojechałam, jak sie wczesniej nie umie odezwac to jej sprawa, w dodatku zdazylabym to wszystko jeszcze zrobic ale jak powiedzielismy jej ze mamy plany na poludnie to sie obralila, darla sie potem sie nie odzywala, i ooo porąbana normalnie, a jakby normalnie powiedziala to bym jej przygotowala jeszcze 20 razy obiad do 12!!! wogole to w piatek wieczorem sie od wszwagierki dowiedzialam ze organizuje (ja! ) grila w sobote, oczywiscie sie ostatnia o tym dowiedzialam, jedyne co wiedzialam wczesniej to ze mam w niedziele obiad zrobic dla gosci, wiec wstaje i chce robic a tu sie okazuje ze jednak nie bo jedza gdzies indziej i dalek mi nikt kurna nie powiedzial, olalam to wsyzstko, z grila sie wymknelam i poszlam spac, nie zmywalam ani nic, po obniedzie wczoraj tak samo, bo oczywiscie jak przyjechalam to cala sterta czekala na mnie. oni wogole nie patrza na to ze ja w ciazy jestem!, od czwarku tesciow sie goroczkowala ze bruno i 2 dni od rana na szmacie jechalam i pietrowy dom czyscilam, potem w polu 3 godz, ale przeciez to i tak malo, i tak powie ze nic nie robie, ale juz mi to wisi wszystko, mam jej tak serdecznei dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz mnie jeszcze jej siosra wkurzyla, bo leze sobie z moim, niedziela poludnei w koncu, on caly tydz zapierdziela pomaga to ciotce to matce a tu dzwoni teraz ta ciotka zeby przyszedl jej gotować pomóć 😮 😮 😮 i poszedł, no ja już nie mam sił normalnie, ile mozna powmagac to mozna ale oni go tak wykożystuja a ja wychodze na tą złąco nic nie robi i jeszcze jemu nie każe, tez mam juz dosc mieszkania tutaj, nikogo nei znam i jacys dziwni ludzie tu sa. ania ty chociaz bez tesciow mieszkasz a ja jeszcze tego strupa mam!!! przeprowadzaj sie tu w okolice bedziemy cale dni spedzac razem 😁

co do dziecka to ja jeszcze nei mam nic, bo dalej kasy nie mam, za to problemy finansowe jak najbardziej, ale MUSZE cos kupic, co noc mam koszmary, snia mi sie porody itd, i prawie zawsze i sie sni ze mam bliznaki 😆 dzis mi sie snilo ze urodzilam przez sen i dziecko nie chcialo plakac musialam je reanimowac takie z pepowiną jeszcze, potem nie umielismy zawiązeac tej pepowiny, w szpitalu nas nie chcieli przyjac bo to neidziela w nocy byla i takie tam, a za kilka dni rodzilam dziewczynke i juz nie bede wam opowiadac co sie z nia stalo bo straszne, ale juz nie moge, nie moglam sie obudzic nawet zeby ten sen przerwac a pierwszy raz czulam przez sen jak sie mi mała w brzuchu rusza, chyba emocje czuła... dlatego musze juz pokupowac wszystko zeby sie bezpieczniej czuc bo narazie jak pomysle ze juz malo zasu zostalo a ja nie mam nic to mnie panika ogarnia. tylko ze ja mieszkam na jakiejs zakichanej wiosce i nie moge przejsc sie na spacer na zakupy upolowac jakas promocje, ciezko sie przyzwyczaic bo cale studia mieszkalam w miescie i jak cos brakowalo to sklep pod nosem czynny caly czas, a tu jak nie ma to kurde tyle.. a nei mowiac juz o jakichs zakupach dla malej, dlatego jak bedziemy u lekarza w poniedz za tydzien to jedziemy obczaic ceny, jak bedzie drogo to zamiawam przez allegro a jak w miare tanio to przy nastepnej wizycie jedziemy i kupujemy najważniejsze rzeczy. taki mam plan 😁 musze sie zmywac bo do kosciola zaraz jedziemy, nie chce mi sie cholernie, od kilku dni wygladam jak monster jakis, skóra sucha jakies krostki, nie wiem od czego to zalezy ale dziwne to,, raz wygladam extra jak nigdy, skóra gładziutka a nastepne kilka dni jak potwór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa zapomnialam, kasia co do szkoly rodzenia to gotowa nie jestem, jakos mnie to przeraża, ale będę na pewno, a gdzie to jest dokladnie? w jakiejsc swietlicy tak? możesz mi napisac ulice i gdzie to mniej wiecej bo w życiu nie byłam w szpitalu tam. a to wogole w szpitalu bedzie czy gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...