Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

hehe Loli ja sie właśnie boje tego weselnego obżarstwa bo potem brzuch boli...a wiadomo że tego nie wytańczę, więc dla mnie tylko męczarnia będzie. Ale może akurat nie 🙂 Porobię fotki to Wam pokażę potem tą moją kieckę wspaniałą 😜
do zobaczenia jutro 😘 miłego weekendu 🙂

PS. jak nie o seksie, czy lewatywie to o jedzeniu gadamy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc dwupaczki o kurde szlalejecie od rana 6 stron do nadrobienia? w weekend??ale przeczytałam. Agus dobrej zabawy na weselu. porob zdjecia bedziesz sie chwalic. A ja mialam wczoraj sos pieczarkowy do ieska hyhy. Ale za to u mnie pogoda do d. Masakra a ja chce dzisiaj jechac z moim do jysk zobaczyc na posciel do wozka jakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Brzusie !! 😉)
Ale się nie wyspałam 😁 do 2 oglądaliśmy z męzem Kac Vegas 😁
super komedia polecam 😉 Jeszcze musiałam go do snu utulić 😜
pożniej zaczoł kopać nasz synuś =) i tzreba było go jakoś ululać 🙂
długa nooc 😁
Dziś rano, znów maluszek kopniaczkami nas przywitał, jak tatuś w domu to synuś bardziej aktywny chyba czuje 😁
Zjadłam śniadanie troche wysprzątałam i juz mi sie nic nie chce 😜
chciałam go wyciągnąć na zakupy ale nie chce :P yhhh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhym 😞
Ja miałam keidys takie skurcze na środku brzucha na wyskosci pępka, przy szybszym chodzeniu,
ale lekarz mówil ze moga takie czasem wystepować, teraz mi juz nie dolegają naszczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
70 stron do nadrobenia 🤪 przyznam ze nie dalam rady:P
Wielkość brzuszka bez zmian, czyli 26/27 tydzień - 102 cm 🙂
Wczoraj nocowała u nas moja koleżanka i siedziałam do 1.30 co w moim przypadku jest to nie lada wyczyn 🙂 dzies moge przez to caly dzien spac 😁 a pogoda piekna i truskawki do zerwania, ale to jak sie chlodniej zrobi 🙂 ja na razie nic wiecej dla maluszka nie kupuje, mam juz prawie wszystko, więc reszte zakupów (kilka ubranek) kupie pod koniec sierpnia 😁
A wrzesien szykuje sie zatloczony roznymi imprezami/zdarzeniami. Pod koniec sierpnia idziemy do znajomej na 18-tke, 8 wrzesnia mam wesele kolezanki na ktorym jestem swiadkowa, Mój Łukasz ma 17 obrone magisterska, ja mam od 13 wrzesnia tygodniowy zjazd... a na 25 termin... mam wrazenie ze urodze wczesniej:P Mój mowi zbey juz wyprawke w lipcu miala, jak ma byc miesiac wczesniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potkłam się, postawiłam krzywo noge 😞 , cholernie bolało 😞
zaraz spuchło i na pogotowie. Nie mogli mi rtg zrobic ze wzgledu na ciąze, mam za 7 dni kontrole, bo to jest albo skręcone, albo złamane 😞 ehh i mam szyne gipsową do kolana 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik biedactwo 😞
wyobrażam sobie jak Ci teraz ciężko i niewygodnie..
Miejmy nadzieję, że to nic groźnego i szybciutko dojdziesz do siebie 😘

Ja przespałam się godzinkę i jak wstałam normalnie miałam cały mokry podkoszulek! 😮
Prawdopodobnie w trakcie snu ucisnęłam sobie na pierś i chlusnęło jak nigdy dotąd.
Jak zdjęłam koszulkę to normalnie można było ją wycisnąć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje że mi to po 7 dniach zdejmą i juz tylko jakiś opatrunek dadzą 😞
a najlepsze to mój mnie niesie do auta na rekach a wszyscy sasiedzi niech pani juz z dzidziusiem wróci myśleli ze rodze :P 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite, albo oddajcie tych, którzy wyjechać musieli 😜 Dopiero się obudziłam...Chyba pogoda nie taka.Albo tak jak piszą, że w 3cim trymestrze to tak jak w 1. Senność, humorki itp. Dosiczku niedość, że brzuszek ciężki to jeszcze to dziadostwo na te upały Ci dali 😞 A sąsiedzi nieźli są 🤪 Korzystaj z łaski męża, korzystaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...