Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wiem cos o tym sama umieram z nudow, ale u mnie dzisiaj jest tak parno ze normalnie az mi jest slabo 😞 masakra jakas
Jutro ma byc podobno jeszcze gorzej i od tego lezenia to sama sie czuje jak jakis smierdzacy len co nic nie robi tylko lezy , oglada i je,
Ale teraz nawet ledwo co siedze przy tym komputerze ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zajadam sie marchewka jak na razie a tak poza tym o czekam na mojego i pojedziemy wkoncu do tego sklepu.. Ja tez chce romantyczna kolacje!! Bo moj romantykiem nie jest w ani 1 % 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszcze ci sily Eluska zeby chodzic po sklepach, ja to bym dzis normalnie gdzies padla w polowie drogi 😞
I juz sama nie wiem co mam ze soba zrobic, non stop mi sie zle, lezec zle, siedziec to samo 😞
Masakra.....
Ja chce byc juz po i sie cieszyc Mala 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj słoneczka wiem co czujecie..
ja sama nie mogę się odnaleźć.. 😞
krzątam się po domu z zamiarem zrobienia czegoś pożytecznego, ale z kolei nic konkretnego nie robię. Opróżniłam komodę, celem jej usunięcia, to naszły mnie myśli "czy koniecznie muszę kupować nową szafę? Może zostawię komodę i rurkę na ciuchy?"
Odechciewa mi się wszystkiego mimo, że dziś wstałam prawą nogą i głową pełną pomysłów.
Mały uciska mi na żebra, więc nie mogę swobodnie siedzieć. Leżeć też nie mogę bo nawala mi krzyż i kręgosłup.
I na dodatek nic tylko bym coś podjadała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba jakaś chmura depresyjna przechodzi nad nami 🥴 Ja mam tak nudny dzień i ogólnie dziwny, że mam ochotę zacząć krzyczeć i ryczeć Krystianowi w telefon żeby wracał natychmiast do domu!!! Jeszcze wy mi tu o swoich piszecie 🤨 Ale z tego by tylko jedna wielka kłótnia wynikła więc sobie daruje. Za to szukam przepisu na ciasto z truskawkami. Ale jakieś takie mokre i pyszne. Może dziś upieke a jak nie to jutro rano. Tylko wszystkie jakieś takie , że to nie ten smak 😜
Z rzeczy dla dziecka to nie mam jeszcze wózka, fotelika i tej nakładki na komode do przewijania i kosmetyków. No i do szpitala nie mam absolutnie dla siebie nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam naszczęscie dom jedno pozimowy, ale duze i chce sobie kupic takie łoki toki by jedno stało przy łóżeczko a drugie przy mnie jkaby mały płakał albo coś 😉
Buuterfly: nie dziwie Ci się ja mam dość jak mojego całt dzień nie ma to ja z nudów umieram, ani z kim pogadać ani nic. Mnie juz to lenistwo dzisiejsze dobija, ale zaczynam sie jakoś poruszac musze sie usamodzielnic jakos z tą nogą ;/ 😞 Mąż bez przerwy za mną chodzi bo sie boi bym się nie potkła albo coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja raczej z takich zeczy nic nie bede kupowac, wiadomo ze to jakas wygoda ale niestety moze gdyby bylo mnie stac na takie zeczy to bym sobie kupila a tak to nie ma takiej mozliwosci, tak samo z laktatorem niestety sa bardzo drogie i nie bede tego kupowala.
Laski ja umieram jest tak duszno ze normalnie cala puchne juz nie wiem co mam ze soba zrobic siedze przy wiatraku ale nic, czuje sie jak po jakims westernie jak siedze to normalnie mam uczucie jak bym miala zaraz zemdlec, a jak leze to jeszcze gorzej , ja nie chce takiej pogody wezcie ja odemnie 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Przecierz jak ja mam sie teraz przez 2 miechy tak meczyc to ja dziekuje za takie lato i wszystko do okola 😞
Elu nie tylko ty masz dolujacy dzien, tez mnie wszystko wkurwia zaprzeproszeniem bo poszla bym teraz do parku napila sie zimnego piwa, i nie myslala o zmartwieniach i czula bym sie wysmienicie mogla bym skaka , wyglupiac sie itp czula bym sie lekka a nie jak teraz nic nie mozna zakaz kurwa zakaz !!!!!!!!! bleeeee czuje sie jak wieloryb.....
Jeszcze ta wstretna zgaga pieronska 😞
P.S przepraszam za wszystkie brzydkie slowa 😞 ale czuje sie jak by mnie nikt nie rozumial a w szczegolnosci moj, jak mu mowie ze sie zle czuje to oo biedna wspolczuje ci i tyle , i nie wiem jak to jest naprawde :/ Kurwaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...