Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Loli moja jeszcze jest pupciowo ułożona tak była na ostatnim USG i teraz też na pewno sie nic nie zmieniło bo jak sie czasem rusza to ją czyje po obu stronach brzuszka maksymalnie na bokach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dosik wiem wiem , mi tez to mowila i wlasnie sie troszke tego obawiam zeby sie nie odkrecila przypadkiem ale z tego co prubuje zaobserwowac to narazie jest glowa w dol bo ja czuje tylko przemieszcza sie z lewej na prawa i czasami jest na srodku, teraz aktualnie wlasnie zauwazylam ze sie lekko przechylila ze nogi ma w prawej stronie brzucha a glowka bardziej po prawej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Qrka jest czas podobno dziecko tak do 32 tygodnia wlasnie powinno przyjac pozycje glowka w dol ale nawet i pod sam koniec moze sie to dopiero zmienic.
A z mojej obserwacji moja Olenka bardziej jest po lewej stronie praktycznie wjekszosc czasu 🙂
Ale bardzo czesto porusza sie po calym brzusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że mój Kacperek dalej jest w tym położeniu ponieważ, najczęściej kopniaki czuje na żebrach tu u góry albo po bokach :P
aczkolwiek moge się mylić, zobaczymy kiedy teraz lekarz da mi skierowanie na USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ela musisz polozyc reke po jednej stronie brzucha a druga ugniatac brzuch jak wyczujesz cos miekiego to pupa 🙂 a jak twarde to glowka 🙂 zacznij od miejsca gdzie ostatnio czulas kopniaki to latwiej ci bedzie wyobrazic sobie jak jest ulozony bobas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA no faktycznie 🙂 Głowka po lewej stronie 🙂 Aa i gratuluje przezycia glukozy ble psie fuu 😁 a ja tak jak Dosik najczęściej kopniaki po bokach chociaz ostatnio cos mnie miziało strasznie nisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dziewczynki ja lecę się układać do jakiegoś filma, na którym i tak pewnie padnę bo juz zmeczona jestem strasznie, nawet nie widze co pisze.
Dobrej nocki Dwupaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Eluska wiem cos o takim uczuciu też 😉
tak wybija z boku że aż boli 😜
kurcze a mojego mężulka jeszcze nie ma 😞
a ja tu pyszną kolacyjke urządziłam
ale pisał ze juz jedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska trzeba bylo podotykac brzucholek 😁
Mi taka metoda pomaga zawsze 🙂
Ale tez moze byc tak ze cale lozysko po ktorej stronie chyba jest czy na srodku ?? bo sama nie wiem??
ale z tego co zauwazylam ze dluzej niz 15 min na prawej stronie nie moge lezec bo mnie zaczyna strasznie bolec wjec tylko na lewej zasypiam tam wlasnie gdzie dzidzia ulozona , moze to dlatego ze moja lozysko znajduje sie po prawej stronie co o tym sadzicie?
Tez slyszalam ze ktos kiedys mowil ze najlepiej po jakiejs stronie spac? ale nie pamietam dokladnie o co w tym chodzilo, moze ktoras z was wie cos wjecej na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...