Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tapeciarz jestem ja 😁 ostatnio tapetowałam z moim 😉
tylko 2 paski straty były ze mną wiec nie ma żle :P
Powiedzcie mi dziewczyny wy robicie na ścianach jakieś dziecięce typowo elemanty czy nie ? ;>>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja robie w tym malym pokoju ..( ale marcel bedzie z nami w duzym spal zeby do niego nie latac tyle i miec na oku ) a w tym malym bedzie komoda z przewijakiem bo uznalam ze ktos przyjdzie to tak nie fachowo przewijac dziecko przy wszystkich i machac okichana pielucha ... 😜 a tez jak bedzie halas czy cos to poloze go w tym malym pokoju zeby spokojnie spal 😉 i na scianie wlasnie malujem 😜 a tam gdzie tapeta to na sztywnych kartkach bede malowac i sama zrobie naklejki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu mebelki fajne, ale w ogóle nie dziecięce...jakoś nie wiem jak to rozwiązać, tylko i wyłącznie naklejkami chyba.
Aniu to oczywiste że musisz się nam pochwalić swoim malunkiem! 😉

hmm co to tego dziwnego skurczu to ja nie wiem, czasami mała mi się napnie tak bardzo jak by koci grzbiet robiła ( np. nóżki z lewej, rączki z prawej i wypycha plecki w stronę mojego brzucha )...dziwne uczucie, ale mija...zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem te stawianie się macicy co mówił mój gin?! ale nie boli, tylko takie dziwne odczucie jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak, nasza czekoladka to zdolniacha bardzo 🙂
idę gotować kalafior! 😁 😁 mniam! kurde 5zł za sztukę! na szczęście ładny i duży! ale i tak zdzierają bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalafior 😁 ja mogę jeść sam z bułką tartą z masełkiem, a mojemu jak wróci...to zrobię jajko sadzone, albo ziemniaczki ugotuję do tego...jeszcze nie wiem 🙂
a Ty co masz na obiadek? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiec malunek jest.. tzn szkic.. troche sie napeczylam z tym zdjeciem bo nie widac za bardzo ... ogolnie sciana jest zolta a ja musialam zrobic czarnobiale foto zeby cos bylo widac i pobawic sie cieniujac.. 😜
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=33c0dc5e03c728f0][IMG]http://images35.fotosik.pl/162/33c0dc5e03c728f0m.jpg[/IMG][/URL]

ja dzis na obiadek gzika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem czemu ale zmieniło Ci się zdjęcie profilowe 😞 bo miałaś wcześniej te co tutaj na brzuszku, dlatego łatwo Cię po nim znalazłam, a teraz jest inne 🙂 nie powiem, też boskie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj jak by przyszedl z pracy i bym mu powiedziala ze na obiad jest makaron z serem to by mnie chyba wyzucil z domu , hehe nie no bez przesady ale wyobrazam sobie juz jego mine.
Jak na obiad sa pierogi lub jajko sadzone to juz mu nie podchodzi.
Na obiad ma byc mieso i koniec ;/
Wjec praktycznie ja teraz obiadow nie jem bo mieso mi nie podchodzi ;/ wole lekkie posilki sobie zjesc, bo po takich ciezkich to odrazu sie zle czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo szukalam w necie , i rysowalam na kartce postacie potem zmontowalam w jedno na scianie 😉
Ale jestem ciekawa jak to czekoladka ryzuje czy tez tak czy z pamieci tak o od reki 😜
Loli ja tez miesa niet w ciazy i wymyslam cos zebym mogla je w siebie wmusic bo przeciez trzeba, ale tak ogolnie to ja tez wole cos lekkiego bo potem eeehh ciezko a znowu karol sie nie najada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...