Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziękuję kochane 🙂 :******

a relacja...hmm ogólnie to wszystko pięknie, piękny gabinet, piękny sprzęt, lekarz też bardzo miły 🙂 dzieciątko zdrowe jak ryba, sprawdził jej wszystkie paluszki, komory serca, mózg...jakieś przepływy też robił ( także jakieś przepływy krwi pępowinowej i powiedział że dobrze karmię dzidzię - prawidłowo (? ) ). i znowu wg jego usg wyszło że jestem w 31tc!! termin na 5 wrzesień! troche był zdziwiony że taka różnica, ale powiedział, że dzieciątko będzie po prostu duże! ekstra, poród będzie ciężki coś czuje....ale np. waży tylko 1,5kg! czyli norma jak na ten tydzień...ma długie nogi, po rodzicach 🙂 hmm trochę mi przykro bo trwało to 20 min, filmik mam ponad 10 minutowy, jest boski bo w sepii i więcej widać 🙂
kurcze, która z Was by nie chciała zarobić 200zł w 20 min? 🙂 bo jak tak w ten sposób pomyślałam, to fajnie dużo 🙂 słyszałam też nareszcie serduszkooooooo 🙂)))))))))))))) takie dudnienie równe 🙂 powiedział że tętno ma tylko trochę za szybkie, ale to przeze mnie, bo byłam podekscytowana 🙂 no i chyba tyle...może potem coś jeszcze mi się przypomni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz idę spróbować odpalić normalne DVD, będzie filmik na dużym ekranie 😁 mam nadzieję że wszystko zafunguje 🙂 kupiłam kubełek truskawkowych lodów, będziemy się obżerać 🙂 to tylko 10 min więc chyba mój wytrzyma 🙂 achh ciekawe jak zareaguje? 🙂 moja mama widziała zdjęcia i była w niebowzięta 🙂 🙂
warto naprawdę dać te pieniążki nie tylko żeby wiedzieć że z dzidzią ok...ale żeby mieć taką cudną pamiątkę! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa to super że wszystko wporządku i że jesteś zadowolona 🙂
teraz tylko miły wieczór z mężem i obejrzenie filmiku mmm zazdroszcze wam 😁
ale gadałam z moim przed chwila i powiedział ze też sobie zrobimy tak koło 32 tc 🙂
hi hi wiec wszystko przede mną 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik koniecznie idź 🙂 niesamowite przeżycie 🙂 jutro Wam napiszę jak mój zareagował na niespodziankę, przez chwilą wpadł do domu, zły jak osa!! i się go pytam co się dzieje, a on że mu dzisiaj wszystko z rąk leci....uleczymy Twoje smutki i nerwy kochany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doooosik!! 🙂 ja sądzę że będzie na odwrót 🙂 że właśnie dojdzie do niego jeszcze bardziej że będzie miał dziecko to w ogóle na mnie w ten sposób nie spojrzy 🙂 nawet o tym nie pomyślałam 🙂 chociaż poziom serotoniny wzrósł i by się chciało poszaleć 😁 dzisiaj wystarczy mi patrzenie na mała 🙂

Kasia ja jestem tak podjarana że nie wiem z czego się gotuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wie, fakt... 😞 ale to go nie tłumaczy. jak miałam mu powiedzieć o ciąży to też się napił wtedy! cholera, ja to mam szczęście trafiać na 'takie' jego dni....i coś czuję że on tu ze szwagrem przydrepcze...wtedy mam to w dupie i przekładam na kiedy indziej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Agus spokojnie napewno rzyjdzie przeciez on nic nie wie!!! A ja normalnie załamana 😞 Tez bym chciała miec taka pamiątke i duuuupa. Kompletna ehh ide z moim polowe meczu ogladnac i pozniej do domku. Kurde humor całkowicie mi sie popsuł buuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiu, nie denerwuj sie, pamietaj że Maleństwo to nie sluzy.
A my juz po wizycie, Mały waży 1080 g i juz jest zwrocony główką ku dołowi. Ja dostalam skierowanie do kardiologa, mam to zrobic w ciagu miesiaca.. a terminy są na marzec z wizytami:/
ale nic, bedzie sie cos kombinować. Spokojnen nocki. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuu no to niezła bryka, też bym jakiegoś kombiaka chciała mieć, albo najlepiej jakiegoś suva czy jak to tam sie pisze, ale narazie peugeocik wystarczyc musi, jedna dzidzia sie zmiesci, a drugiej narazie nie planuje 😁 tzn planuje ale najwczesniej z 1,5 roku, najpierw musze schudnac i znaleźć dobrą pracę 🙃 zobacyzmy co z tych planow wyjdzie.. ciekawe czy bedziemy ze soba jeszcze pisaly tak za 2 lata heh, moze trzeba bedzie forum zmienic ale narazie siedzmy tu jak nam tu dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...