Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

powiem wam ze palilam przed ciaza ale w dniu ktorym sie dowiedzalam ze jestem w ciazy rzucilam i do dzisaj ani jednego nie zapalilam i jestem bardzo dumna z siebie 😁chociaz ostatnio bardzo mnie kusi ale wytrzymam 🙂
a co do tych oslonek to jeszcze nie mam kupie jak beda potrzebne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to miejmy nadzieje że nigdy nam się nie odwidzi i nie wrócimy do palenia! za chiny bym nie chciała już kurzyć...

Eluśka ja ten pas to kupię po porodzie, zobacze jak brzuszek będzie wyglądał, bo podobno jak się źle go wymierzy to później jest w nim bardzo niewygodnie, więc poczekam...

Dosik a z czego masz? z aventu może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże czy u Was tez jest tak gorąco strasznie?? uff.... ja osłonki kupie jezeli okażą sie potrzebne. aa i jakby któras widziała jakis fajny regał zamykany i wąski to prosze o info hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka jak Cię dziecko pogryzie to wierz mi że to się przyda bardzo 🙂

aaaa i zamówiłam tego samego stanisława co Iwwwa 😁 więc będziemy w tej samej bieliźnie karmić dzieciątka hehehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie wrocilam ze szpitala tzw z mojej wizyty.
A wjec tak jestem bardzo zadowolona bo przyjela mnie bardzo fajna polozna i odziwo siedzialam dzis tam chyba z 25 min 😮 az w szoku bylam.
Oczywiscie siku OK cisnienie OK , wyniki z krwi troszke kiepskawe i dala mi do zazywania zelazo :/ powiedziala ze mialam non stop piekne wyniki ale teraz sie troszke lekko pogorszyly. I wiecie co najlepsze jest 🤪 ze nawet do apteki nie musialam isc po to tylko dostalam od niej cale opakowanie za FREE 😮 😲
OK dalej jesli chodzi o porod to mam termin na 2 wrzesnia i musze sie jakos w granicach od2 do 6 wrzesnia zapisac na wizyte kontrolna do mojej przychodzi, poniewaz tam oddzial bedzie nieczynny bo jest swieto takie bankowe 🙂 OCZYWISCIE JESLI OLKA SIE WCZESNIEJ NIE WYBIEZE NA SWIAT 🙂
Puzniej jesli po uplywie 10 dni od mojej daty tzw 12 wrzesien ide na kolejny SKAN - USG i tetno serca aby mogli sprawdzic czy łozysko nadal pracuje. A jesli nadal puzniej nic sie nie bedzie dzialo to 17 wrzesnia mam sie zglosic na wywolywanie porodu 😮 🤨 🤔
Lekarka jak macala mi brzuszek stwierdzila ze bardzo ale to bardzo nisko jest glowka i raczej obstawia ze nieprzenosze jesli mam codzienne bole w kroczu.
Aha i powiedziala mi tez taka mala ciekawostka dla tych ktore zazywaja zelazo POPIJAJCIE SOKIEM JABLKOWYM LUB POMARANCZOWYM obojetne tylko zeby zawieral witamine C podobno sie wtedy bardziej szybciej wchlania to. Nie wiem ostrzegala mnie wlasnie tez przed tym ze moga wystepowac zatwardzenia albo kupa bedzie czarna na smoła 😁 hehe.
A i jesli chodzi o porod na samym koncu:
Oczyeiscie jak mi wody odejda mam odrazu dzwonic, tak samo gdyby mi czop odeszel i skorcze byly co 5-4 min.
Jesli chodzi o porod w wodzie powiedziala ze to chyba najlepszy wybor bardzo dobre rozluznienie dla calego ciala.
A i jeszcze znieczulenie w udo ktore ucina twoj pol tzw o polowe mniej boli, GAZ no i ewentualnie ten epidrual caly, ale wpisala mi w mojej ksiazce ze to jedynie w przypadkach ostatecznych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus pokaz jakiego stanisława zamówiłas bo ja jeszcze oczywiscie nie kupiłam..
Loli to super ze ok. No żelazo sie nie fajnie przyjmuje, raz biegunka, raz zatwardzenie i tak ciagle ehh... i mi sie wydaje z e Ty ladnie w terminie urodzisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli dopiero 17go września?????? nie no, bez przesady 🙂
super że wszystko jest Ok 🙂 nic tylko rodzic 🙂

Dosik ja się zastanawiałam czy zamówić na allegro, ale jednak ich nie zamówiłam, teraz patrzę 😜
bo były po 17zł, a w markecie chyba kosztują tyle samo?! ile Ty dałaś za swoje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka obleśnego...
http://allegro.pl/item1169793852_stanik_biustonosz_do_karmienia_75d_czarny_koronka.html

ale Iwwwa mówiła że nie jest taki zły...a tanio wychodzi w porównaniu z tymi sklepowymi...więc zobaczymy, nie będzie tak szkoda 25zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...