Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak jest bardzo ladny, tylko np jak my mielismy chrzest to takie male dzieci wszystkie w betach 😮 nasz tylko byl w tym kombinezonie, a w takim garniturku i kurtce skorzanej bylo pol roczne dziecko...

I nie wiem bo on jest drogi, a wiecej go nie ubierzesz... no chyba ze macie ejszcze jakies uroczystosci 😜 heeh a wiesz gdzie mozesz patrzec jeszczxe.. w sklepach z rozancami, itp w dewocjonaliach ... na bank macie takie sklepy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to tak jak ja...myslalam ze w dresie pojde bo najpierw szukalam sukienki zadno kompeltnie wszytskie jakie byly w miescie przymierzylam... nic nie pasowalo... potem spudnice to samo.. potem spodnie tez dupa... w innym miescie podobnie.. wkoncu gdzies wynoralam jakos i w miare wiec wzielam bez zastanowienia.. wiec zacznij juz teraz szukac kochana zeby nie szukac i kupowac na sile tak jak ja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki!
widzę,że nie tylko ja mam dylemat w co ubrać małą na chrzest....ja chciałabym jakąś sukienkę ,a mama doradza mi becik,bo zimno będzie te sukienki są dość cienkie a jakieś ocieplane futerka do nich są bardzo drogie a szkoda trochę ponad 200zł na raz wydać....nie wiem już sama....moja Oliwka ma chrzest 14....więc też mam jeszcze czas na zastanowienie....może uda mi się coś od kogoś pożyczyć ładnego..... 😎
a jak nie to coś tam w sklepach wyszukam....na allegro są bardzo tanie beciki.....hmmm z sukienkami gorzej.....
ale dziś miałam noc......małą tylko 3 i pół godziny mi spała...z 2 jak nie 3 godz przy cycu a jak jej wzięłam to ryk......nieźle mnie wymęczyła 🤢 a teraz mały cwaniak nadrabia i śpi sobie już ponad 3 godziny i żaden hałas jej nie rusza ha ha.... 😜 tylko kiedy ja się wyśpię.....jak wiecznie coś muszę robić a to obiad a to porządki ,pranie i tak w kółko......
dziś do mnie siostra przyjdzie na noc (bo mój ma ostatnią nockę)i mam nadzieję ,że mi z małą pomoże i spokojnie wykąpać się będę mogła......o już nie wiem kiedy poleżałam sobie na luzie w wannie 🥴

ANULKA BYŁAŚ Z MARCELKIEM W DZIEŃ CHRZTU NA SESJI U FOTOGRAFA ,BO ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM??U NAS JEDNO UJĘCIE 45ZŁ.......WIĘC NIE AZ TAK DROGO....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, jak ja za wami tesknie 😞 chwilowo nie mam mozliwosci pisania za bardzo bo kompa mam co prawda na dole w domu, ale nie mam czasu jesc a co dopeiro zagladac tu 😞 Widze ze tema chrztu 🙂 U nas bedzie dopiero w grudniu wiec mam jeszcze czas o tym pomyslec 🙂 Mój ma straszne kolki i okazalo sie ze za malo przybral bo ja mam malo pokarmu 😞 za 2 tyg przybral tylko 150gram 😞 dokarmiam go butelka, bo karmialm go co godzine i nie nadazalam produkowac 😞 na kontrolnej wizycie okazalo sie ze metoda skutkuje i moge wrocic do karmienia sama piesria, a tu figa, Mały chce jesc a ja czuje ze pokarmu nie mam 😞 wiec dwa arzy mam go karmic butla a raz piersia, a walcze o pokarm jak tylko moge, i te herbatki i karmi, ale jakas nieprodukcyjna jestem 😞a na dodatek Mały ma kolki i sie biedny meczy 😞 sorka ze smutkuje ale powli mnie to zaczyna przerastac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki ja po porade wpadlam bo mam problem z moim tygodnowym misiulkiem, lubi spac nawet dlugo ale jak juz wstanie po 2,3 godz to od razu sie denerwuje bo glodny i nie chce lapac cycka cale noce sie morduje odciagam zeby go nie poic sztucznym bo mam w cholere pokarmu a ten maly uparciuch sie wierci, kreci i wyrywa 😞((( pomozcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortifhia24 ja tez mialam cos takiego jak karmila piersia mala nie umiala sobie chwycic piersi krecila glowa plakala, musisz poprostu przytrzymac mu glowe i docisnac go do piersi zeby nie mial mozliwosci sie krecic albo scisnac jakos sutka moze masz je za wielkie? mi polozna w szpitalu powiedziala ze sa dosc duze i dzidzia sobie nie moze poradzic z chwytaniem i zostalam wtedy na noc w szpitalu chodz moglam wyjsc juz tego samego dnia do domu, i kazala mi wlasnie przytrzymac glowe docisnac jak by do piersi.
Nie wiem sama , tylko tyle ci moge poradzic, moze niech sie inne kobitki wypowiedza te co nadal karmia bo ja niestety nie mialam na tyle pozywnego pokarmu ze moja dzidzia bardzo malo na wadze przybierala i potrafila 24H na cycku siedziec i nadal byla glodna 😞 wiec skonczylam. Po 4 dniach juz nie mialam pokarmu wogule 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mortifhia24 ja tez tak mialam mi pomoglo zakup kapturka na brodawke podejzewam ze jak masz duzo pokarmu to sudki sa za twarde na poczatku sprobuj troszke odciagnac mleka i potem dostawic malenstwo powinno pomoc a jak nie to polecam kapturki ja jestem z nich zadowolona a raczej bylam bo teraz odciagam i daje z butelki zeby kontrolowac ile je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padła nareszcie! 🙂 grzeczna jest ale nei umiała sobie miejsca znaleźć! i znowu na mnie zasnęła 🙂 ja ją daje do odbicia a ona zasypia na ramieniu 🙂 uwielbiam ją 😁
do co zdjęcia na macie to na pewno zrobię 🙂 🙂

ej poważnie myślicie o tych ubrankach na chrzest?? co linki były? masakra drogie jak dla mnie, na jeden dzień i tyle kasy dać...ale są przeurocze to fakt 🙂 ja mam ubranko po kuzynce Ewy, nawet nie wiem czy będzie dobre...ale jakoś nie przywiązuje do tego aż takiej wagi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja tylko tak z ciekawosci patrzylam jakie sa ubranka i oczków nie mogłam nacieszyc jakie sa wlasnie piekne te sukienki az szok 🤪 🤪
Agus a wy kiedy macie zamiar robic chrzciny?
Ej wiecie co ja mojej juz ledwo co trzymam taka ciezka dla mnie jest zeby ja trzymac np. do karmienia w takiej pozycji lezacej na raczce to masakra podkladam sobie poduszke pod reke bo ja nie wiem :P moze zemnie takie huherko i sily nie mam, ale jak sobie pomysle ze do grudnia np. jak bysmy chwili zrobic chrzciny to ona bedzie taka ciezka ze ja nie wiem 😁 chyba moj bedzie ja musial trzymac w kosciele 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli szczerze to nie wiem...ja nie mam nawet kiedy iść do parafii a mój znowu nie ma czasu bo praca i praca....u nas jak u bobasa w parafii są tylko raz w m-cu więc musimy się dostosować. przypuszczam że w grudniu.
a Ty się Aguś nie martw, u nas przyjemniej jest taki zwyczaj że dziecko do chrztu trzyma ojciec albo matka chrzestna 🙂
a jak chcecie dać na drugie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...