Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

buahahaha no teraz to tak fajnie nie wyglądam 😁
ciekawa jestem czy uda nam się spotkać...jak nie w tym roku to w przyszłym w wakacje na pewno wybiorę się do zakopanego, mam nadzieje że przyjedziesz odwiedzić też rodzinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa napewno ci sie nie zbrzydlo 🙂 laska jestes napewno nadal nie badz taka skromna 😁 hehe bo cyca masz napewno :P

Noooo ja tez mam wielka nadzieje ze sie jakos spotkamy 😉 bede dawala napewno znac 😉 i na bank sie jakos sprubujemy spotkac. Szkoda tylko ze nie mam prawojazdów bo tak to bym mogla wszedzie podjechac. No ale jakos sie cos wymysli kawka z wielkimi lodami 😁 musi byc 😉 bo juz nie mowie o duzzzeeejj pianie 😁 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wyszłam sobie dziś pierwszy raz sama (w sensie bez dziecka) na miasto bo trzeba było jakiś sweter kupić.
i normalnie łeb mi pęka po tych lekach i zastrzykach co biorę. a najgorsze jest to, że zasłabłam w sklepowej przymierzalni. i dobrze, że była ze mną przyjaciółka bo nie wiem jakbym się wygramoliła stamtąd..
a tak się cieszyłam na wyjście..

mały daje mi co wieczór popis swoich umiejętności wokalnych..
naprawdę już nie wiem o co mu chodzi.. 😞 😞 😞

i dziś w nocy tak mnie zaczął krzyż napierdalać, że normalnie nie mogłam małego podnieść i zanieść na przewijak 😮 ręce telepotały mi się tak, że bałam się, że go upuszczę.. 😞

czuję się fatalnie i chyba na prawdę jest to winą tych pieprzonych zastrzyków..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite jak ty takie problemy masz kochana to ty idz do lekarza - prawdopodobnie twoje leki nie sa przystosowane do twojego organizmu i musisz je zmienic, kochana ja tym na twoim miejscu poszla do lekarza niech on zastosuje leki o podobnym dzialaniu i niech on je zmieni na jakis inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No raczej normalnie się kochana nie czujesz 😮 Zobacz na mnie i Anke...Nie brałyśmy takich zastrzyków 🤨 Może wizyta u innego lekarza???
A te świrki dwa znowu tu wariują budyniowe 😜 😜 😜 Laski , a mi już prawie szczur przestał krwawić. Ale boję się kochać 🤨 Mam jakąś paranoje...Jeszcze po tym co mi położna nagadała to już w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn co Ci nagadała Elu?
mój szczur...jeszcze krwawi, cholerka nawet mocniej niż wczoraj! grrr!!! już mam dość...i te cholerne szwy nie wyleciały! mój mi powiedział że on sobie tego też nei wyobraża...chyba go spije i wykorzystam 🙂

Loli fajnie by było tak się powygłupiać jak wczesniej 😁 poświrować;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi sie juz tez wkoncu skonczylo tzw. od jakis 3 tygodni mialam takie jak by plamienie tylko w kolorze brazowym 😮 🤔 i teraz zmienilo mi sie na takie zolte.. ehh a wiec znow bez wkladki ani rusz:/
Co do kochania hmm Ela mam identycznie boje sie ostatnio o gumach myslalam- ale boje sie jakos nie ufam juz sobie :/ boje sie ze to niezadziala i dzidzia bedzie paranoja jakas :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi powiedziała, że może mi macica pęknąć tam gdzie była rozcięta jak bym teraz zaszła i zaczęła by się znów rozciągać 😮 😮 😮 😮 Też jakoś mnie niby ciągnie do tego liczenia jajek a z drugiej strony boję się ich 😁 😁 😁 Poza tym wam się mogę przyznać...Kochałam się jeszcze dzień przed cc i tym całym szpitalem...I było ok. A teraz jestem tam tak ciasna że nawet palec ledwo się mieści i boli 😮 😮 😮 😮 To normalne? Zwłaszcza jak nie rodziłam sn??? Gorzej niż dziewica i sucha w dodatku jak Sahara ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lecę się wyprysznicować 😜 Krystian siedzi z kolegą a mały śpi mu na rękach to korzystam. A co?! Zaszaleje i wezmę prysznic 😁 😁 😁Taki luksus...W końcu weekend mamy to co sobie będę żałować 😁 A jutro rano do siorki na urodziny i chyba na noc zostaniemy żebym mogła się nacieszyć nimi 😞 Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nocnych marków...
Ehh ja wykonczona..
Jeszcze mała awanura z Sebastianem ale jest juz wszystko okej.
A pozniej zakupy
Kupilam sobie wkoncu 2 pary spodni po 39 zl 😁 Bo nowy sklep i maja taka cene na wszystkie spodnie 🙂
No i malutkej 2 pary rajstopek 🙂
a tak to padam na ryj. Sprzatanie, pranie, dziecko i na uczenie sie bylo czasu a jutro zajecia. No nic dobry kit to podstawa cos wymysle jak bedzie pytac 😁
Slodkich snow mamuski i dzidziuszki :*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja te wycieraczki tez poproszem 😁 😁 😁
I sie powtorze.. dziekuje za chwiel usmiechu przy tych "jak zawsze madrych postach budyniowo szczurowcyh 😁"
A co do spotkania.hehe w tym roku pewnie nie ebdzie nam dane ale mam nadzieje ze za rok????!!! 🤪


Aga... EWCIA jak taki yy niedzwiadek co sie budzi wydaje dziwieki 😜 hehe A pryz okayji nie wiedyialam ze mozna filmiki tak dodawac
Wiem ze musimy dac rade... ehh ale normalnie wymiekam...wiem ze jak dzieciaki podrosna beda bardziej pocieszne... i beda sie tulic i wogle ale puki co... laduje baterie przy Was 😜

Elus a co do yy tego "puszczenia szwow wewnetrznych" to Ty tak serioo 😮?? boo kurde to zes mnie nastraszyla teraz... i tak pomysllaam ze przeciez jak cos dzwigasz to miesnie tez sie napiunaja i moga puscic szewki nie?
A saharke i ciasnote tez mam.. palec mnie nie boli 😜 hehe
Ale to chyba normalne po tak dlugierj przerwie bez seksu.

Kaska, no wlasnie Ela dobrze Ci mowi.. mysmy nie braly niczego.. nie wiem po co Ci to?? chyba ze masz jakas rzadka krew czy jak tam.. idz do innego lekarza zobacz co powie, nie zaszkodzi a pomoc moze 🙂

Elus, co tam Ci sie dzieje z Nikulka?

Lece spac bo normalnie nie mam sily... ja dzis robie dzien dziecka ... jutro zazyje luksosow wannowych 😁 hehe

Spokojnej nocki kochane:**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...