Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa najpierw mialo byc na rok, potem na dwa, a teraz myslimy o 3 - 4 latach. A jak bedzie ok to moze na stale. Chociaz chciala bym wrocic bo w koncu kupilismy tu fajny dom taki wyczekany no i nie wyobrazam sobie pracowac dluzej gdzie indziej niz w szkole. Chociaz tam juz tez jak cos mam prace w szkole. Ale tam jest zupelnie inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co, szczerze to nie patrzylam bo prawdopodobnie bedziemy jechac autem. Mojej siostry facet ma po nas przyjechac, bo i tak ma sprawy w pl do zalatwienia a chcemy troche rzeczy zabrac. A on ma pakowne autko wiec bedzie najlepiej. Chociaz sie troche wymeczymy. Druga opcja to moj z nim pojedzie i rzeczami a ja z malym samolotem. Nie wiem jeszcze. Plany ciagle sie zmieniaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ja też bym wolała żeby mała była po mężu ale niestety wszyscy mówią że podobna do mnie...
a w przychodni jedna pani nawet poweidziała 'ooo jaki ładny chłopczyk!' 😠 😠 😠 😠 więc jakoś mi to nie leży że niby do mnie podobna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa hehe oplulam, dobre czasy wracaja. Ale ja mam bordowy wozek we wzorki jasniejsze bordo i do mnie babka na spacerze "a ile ta dziewczynka pani juz ma?" myslalam ze dam jej w morde.

Loli dodalam cie. Pipko ty masz 20 lat? Czemu ja myslalam ze z ciebie stara dupa?
Wiesz co jesli chodzi o "scieranie kurzu" to niestety tak, po karmieniu, jak wiem ze bedzie spal 4 godzinki to wtedy tak. Babka w szpitalu od laktacji powiedziala ze musi minac ze 3 godz.Głupia, głupia, głupia. Ty pewnie tez co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scieranie kurzu! 🙂 🙂 dobre! a ja jestem ciekawa kiedy u mnie głód nikotynowy wróci...

hmm Iwona ale wiesz, na odwrót to jeszcze OK, ale skoro mówią że do mnie podobna, a potem słyszę że wygląda jak chłopczyk to coś nie hallo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...