Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/zdjcie1920.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8687/zdjcie1920.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo kurdeeeeeee...... 😁
Ale macie fajnoo:P
Noo Kacplucho na randce z Nika...ehheh 😉
Fajnie widziec razem Wasze mordki 🙂 😘 😘

Eluska nad morzem 😁 dostalam fotke Franka rozesmianego na plazy 🙂
BATREYJKO....BOSKIE 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Opowiadaj potem jak bylo:P
NOOO I CO Z TYMI KREWETKAMI 🙃

u nas ok:0
maly tez 🙂
bylismy u Karola babci, potem tu na dniach miasta- na cz1:P
Ale dla takich maluchow nic ciekawgo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh szczerze Wam powiem, że to co się dzieje na forum to jest masakra.
Tak naprawde filmik Loli nie pokazywał, że Ola gryzie kabel a od tego zaczeło sie wszystko.
Moim zdaniem ani Perelka, ani Aga, ani Loli nic złego nie zrobiły.
To jest forum
każdy swoje zdanie wyrazić może ale w sposób normalny, kulturalny i na spokojnie!
Anuś, Ela widziałam rozmowe Waszą z Aga i uważam, ze to było nie okej.
Ela, to ze Loli to gówniara to co ? Masz z tym jakis problem bo nie rozumiem.
Poza tym mówienia WY (Aga i Loli) to paranoja! i ani jedna, ani druga nie mają urażonej dupy bo ktoś zwrócił uwage na to, że Ola może popsuć sprzęt! Jak jej zepsuje to jej sprawa i nikt sie o to nie obrazał.
Tak samo, AGa wcale Loli nie broniła, Wyraziłą swoje zdanie, że nikt nie da dziecku kabla do gryzienia a od razu wyszło, ze Aga to jak Loli.
PARANOJA!!!!
Ja nikogo nie bronię. To jest moje zdanie, i już. Mam do niego prawo.
Po prostu twierdze, że naskoczenie na Age było niesłuszne i juz.
To tyle z mojej strony, krótko, zwięźle.
I nie mam ochoty nikogo atakować, ani bronić ani tłumaczyć.
Życze miłej nocy 😉
DObranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ELus... mnie przy tej rozmowie nie bylo, A to Aga na mnie najechala zaslaniajac sie moim postem ktory tylko mial 1 zdanie odnosnie tamtej rozmow.
A mm inne wazniejsze sprawy na glowie niz filmiki Loli z ktora nie wiem czy ktos widzi NIE ROZMAWIAM?
wiec nie wiem czego ta wojna????? obozy?... ehhhh PF!
A wyrazajac jaka ona to dorosla jednoznaczylo mnie tez z gowniara ktora niestety Loli jest wieksza wiekowo , a wg mnie nie wiek swiadczy o doroslosci.
A skoro d urazonych nie maja to czego tu normalnie nie wchodza?/ kazdy wyrazil swoje zdanie -BO MA PRAWO! a tu jakas obraza czy unoszenie sie nie wiem czym czy co to wg nich tam jest.
Po za tym tekst ze nie umiemy ze soba gadac i bysmy sie nie polubily na realu ciagnie sie od baardzo dawna to nie wiem o co tu wogle juz chodzi! ... a tez wg mnie to nie prawda .. i bylo jedna miara skrojone!
A skoro taka dorosla jest to nie wiem czego robi teraz takiie zamieszanie.
A Perelka normalnie wchodzi przeciez.
Swietnie forum sie rozjebalo.... bo zal sie robi tu wchodzic juz pomalu.


A TEZ PROSZE PANI NIE ZYCZE SOBIE ROZMOW NA MOJ TEMAT!!!
I NIEI MIESZAC MNIE W TAKIE GIERKI!
bay.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa widzialas ze to nie ja sie do niej odezwalam czy nie?? czy moze ta Pani edycje zrobila??
2 rozmowe ja zaczelam tlumaczac i pokazujac zdania..... To juz nie chcialal ze mna gadac bo co??
a rownie dobrze mogla mi to tu powiedziec... a nie po katach.
Bo nie mam nic do ukrycia ani nic sobie do zarzucenia.

NIE BYLO MNIE WTEDY I PROSZE MNIE W TO NIE MIESZAC.



Acha.. a nie bylo jej przed rozmowa ze mna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że widziałam
Tylko zastanawiam się po co ją teraz atakujesz?
Poza tym to Ty Aniu napisałaś, że mają (Loli i AGA) urażona dupe.
I komplrtnie nie rozumiem po co w tym Aga.
Loli okej jak ją to uraziło to jej sprawa
ale też nie sądze, ale
AGa? po co ja mieszac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Twoj post uwazam ze byl udezeniem do mnie i do Eli ze zle ze paranoja i wogle....
GDZIE KURNAAAAAAAAAAAAA JA MAM Z TA SPRAWA TYLE WSPOLNEGO CO ZE ZESZLOROCZNYM SNIEGIEM... A PRZEZ ROZMOWE Z TA PANIA ODNOSNIE MOJEGO PASTA-GDZIE BYLO TYLKO 1 ZDANIE DO NICH .. CZYTAM JEJ....JESTEM W CENTRUM JAKIEGOS SYFU.

CZEMU CI TA PANI NIE POWIEDZIALA PRAWDY CZEMU JEJ NIE MA?????????????
no wlasnie.



nie ma sensu ani tu wchodzic ani ciagnac takich rozmow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było uderzenie do Ciebie i Eli?
Nie nie było.
To było po prostu moje zdanie na ten temat.
i juz
i tak samo jak Ty, Ela, Aga i cała reszta mamy do niego prawo
A jak tak więcej wiesz, czemu Aga tu nie wchodzi to napisz po prostu.
Ja wiem tyle co mi napisała
Bo jak sie zapytałam na forum to sama mi napisałaś,m że nie ma sensu o tym rozmawiać.
a akurat jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisalam tak bo ta Pani nie kazala o sobie mowic na forum,... nie zyczyla sobie.. to tego bo nie potrzebne mi sa jakies takie glupie akcje.
Wiec stad moje zdanie zeby lepiej nie poruszac tego tematu.





Elus i naprawde nie ciagne tego dalej bo raz nie czuje sie ani winna niczego ani nie mam wyrzutow ani nie wiem co tam jeszcze....
po za tym mam wazniejsze sprawy a nie jakies bebly w wirtualu... i mam co robic.


wiec milego dnia:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluś troszkę przegiełaś. A aga sprytna.....Rozsyła ploty na gg a tu nawet słowem się nie odezwie? Brawo za dorosłość , którą podkreśla na każdym kroku. I proszę , aby do mnie więcej nie wypisywała na gg. Ani jedna, ani druga. Skoro potem moje słowa pokazuje wszystkim w okół bo to nie fair. Elu piszę to po raz ostatni:
Nikt nie napisał, że Olcia gryzła kabel. Ani Adze, ani Loli. Wszystkim w okół chodziło tylko o to, że dziewczyny OBIE uczą swoje dzieci pewnych zachowań i nawyków , a mianowicie tego, że grzebanie w elektronicznych sprzętach jest ok. Co w późniejszym czasie mogło by być niebezpieczne dla nich. I OBIE nie potrafił przyznać tylu osobom , że faktycznie może macie rację tylko zaczęły się zasłaniać tym, że kable wymieniane, że pilnują dzieci itp. Wiem , że tak jest. Ale chodzi o przyszłość. Skoro teraz można grzebać w tym co podłączone do prądu to jak mama na chwilę zniknie za jakiś czas, a my już będziemy większe i sprytniejsze to wsadzimy paluszki jeszcze dalej i głębiej bo to nic złego bo przecież mama nie zabraniała. Tylko o to nam chodziło. Wystarczyło wysłuchać i przyjąć do wiadomości, a nie się jeżyć, tłumaczyć i negować wszystko co mówią inni.
Elu nie mam problemu z wiekiem Loli. Bardziej z jej zachowaniem.Określenie jakiego użyłam odnosiło się do zachowania nie do metryki. Ale to są moje prywatne odczucia, którymi nie zamierzam się już z nikim więcej dzielić bo jak widać-trzeba uważać i to bardzo.
Ania napisała, że mają cyt, ,,urażone dupy,,. No cóż....Jeśli chodzi o słownictwo to od dawna wiemy, że Ania nie przebiera w słowach i wali emocjonalnie prosto z mostu. Dlatego mnie to nie dziwi. A teraz ja ujmę to inaczej. Obydwie dziewczyny poczuły się urażone. Czyli zajebały focha bo jak widać tak właśnie jest bo jakoś nie widzę tu żadnej od dłuższego czasu więc jak inaczej to nazwać????
Najbardziej zastanawia mnie jedno....Dlaczego żadna z reszty dziewczyn nie miała ani razu takich problemów tu na forum? Dlaczego inne się nie obrażają tylko ciągle dwie osoby mają urażone dumy, czują się niemiło itd.... Może troszkę więcej samokrytyki bo skoro 10 osób mówi 1 że coś z nią nie halo to może faktycznie zamiast wykłócać się z tymi osobami trzeba usiąść i obiektywnie spojrzeć na samą siebie?
Powiem wam tylko jedno, że po tym co teraz zrobiłyście co raz mniej osób chce tu wchodzić. Bo mi się rzygać już chce tym forum , a nie siedzieć tu. Dzięki chimerom Loli i Agi i teraz dzięki Tobie Elu- bo obydwie mają dostęp do forum i mogły same tu wyjaśnić sprawę a nie posyłać Ciebie adwokata i obrońcę uciśnionych. A To co robisz Aga pozostawię już bez komentarza. Bo jestem w wielkim szoku. Najpierw zaczepiasz mnie, potem Ankę na gg a na koniec jebiesz nam tyłki gdzie popadnie. Dorośnij kobieto bo jak widać wiek nie świadczy o dojrzałości. Weź się za życie a nie wieczne użalanie nad tym jak Cię tu źle traktują.
To wszystko co chciałam napisać. Te, które mają ochotę mają do mnie kontakt. A tak....Nie widzę dalszego sensu bycia na tak zakłamanym forum ,które niszczą ciągle te same osoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bozeeeeeeeee taka pierdoła a zamieszanie jakby ktos kogo zabił dla mnie to ta cala sytuacja jest smieszna obiecalam sobie ze nie bede sie wypowadac na takie tematy ale to juz przechodzi ludzkie pojecie.
az zal tu wchodzic bo normalnie juz pogadac nie idzie poczytajcie sobie na spokojnie te wszystkie wypowiedzi to same stwierdzicie ze to smieszne " bo tamta powiedzial to a tamtej sie to nie podobalo......." 😁 no paranoja jakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Elu teraz Ty przesadzasz
Nikt forum nie niszczy?
Nie moja wina, ze Ania nie potrafi się normalnie dogadać tylko od razu w nerwach itd
Ja nikogo nie bronie
to juz napisałam
powiedziałam swoje zdanie
Poza tym to nie Aga Wam obrabia dupy
tylko ja chcialam wiedziec o co chodzi bo oczywiscie żadna nie wpadła na pomysl zeby chociaz napisac ze sie poklocilyscie i juz,
Teraz tak naprawde to Ty sie zachwoujesz jak gówniara bo nawet chyba nie przeczytałas tego co napisałam.
a wypowiadasz sie bez sensu.
Poza tym nikt mnie nie posyłał
Uważam że hujowo zrobiłyscie w stosunku do dziewczyn i juz
i to napisałam a nie jako adwokat!
Ciekawe czemu nikt nie zwróci uwagi Ani jak mów o Marcelku, Tobie ze franek grzebie w pralce która jest podłączona do pradu
o tym, że non stop to TY narzekasz jak to ci ciezko uwazajac ze masz najgorzej
a innym to łatwo....
a poza tym moze dziewczyny nie maja ochoty przez takie osoby jak Ania? albo Ty?
pomyslalas o tym.?
własnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja siedze cichutko czytajac Was w sumie nie ma co czytac ale czytam :p Elus ja nie mam twojegoo GG 😞 i jak to pisałam wczesniej nie wypowiadam sie 🙂 chyba rozumieszx no nie .U Pawelkaa dobrze a jak tam reszta dzidzioli????? 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...