Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja ich tak na 14tą na obiad zaproszę , a potem niech spadają do domu 😁 Wszystko będę sama robiła tzn gotowała , piekła itd więc nie zamierzam kosztem Franka robić im uczty 😜 Do kościoła ja nie chodzę więc wiecie......Zła kobieta jestem. Ejjjjjjjj pogońcie mnie do roboty bo jak mama tu wejdzie to walnie na zawał 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu wy mi na zlosc robicie czy jaki czort? Wchodze dzis a tu mam do nadrobienia 🤪 szok normalnie.
Sory nie mam czasu sie rozpisywac bo ciagle cos.
Dzis paszport wyrabialismy, mial byc do odebrania za 2 tyg ale bylam u kierownika i zakrecila dupskiem to mam za tydzien do odbioru
Kuba fantastycznie wyszedl na zdj znow sie zakochalam
Jutro podpisywac umowy z energia i innymi diablami kaso-zdzieraczami
W czwartek pediatra i okulista dzieciecy
Kuba zaczal sam stawac, napatrzyl sie na dziewczynki wiec szaleje calymi dniami ze go polozyc spac to kara dla niego
Ja o rovczku bede myslec po powrocie
we wtorek mam nadziejej zalatwimy tu wszystko i ruszamy spowrotem do moich rodzicow a w piatek juz ruszamy do domu niestety
leci czas ze nie wiem kiedy i gdzie dni uciekaja
Kubie tu wyszly 3 zeby naraz, wiec byl troche marudny ale nie ma tragedii
Jutro chce sie wybrac na zakupy, nakupic kaszek jakies ciuszki fajne dla siebie bo tam dla mnie nie moja moda jakies wygibasy i ogolnie mam zamiar poszalec hehe wreszcie
ania Marcelek slicznotek normalnie ze sie nie moge w tym, garniturku napatrzec
my na roczek to raczej w restauracji bysmy chcieli jest u nas taka fajna polska i jedzenie maja wypasne i nawet niedrogo wiec chyba tam pomyslimy ale to jeszcze trosazke
ide dalej w dluga
bede jak wroce 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski....Wiecie co...Normalnie zaczynam wierzyć w koniec świata 😞 Dziewczyny pomagały uratować jednego labradora ze schroniska. Pies baaardzo, ale to baaardzo chory. Z obcięty językiem, kilku krotnie potrącony przez auto i wiele innych nieszczęść. Trafił do domu tymczasowego. Został podleczony, podkarmiony, zachipowany, wysterylizowany. I ktoś ukradł go z pod domu opiekunki takiego jeszcze słabego, zabrał, na siłę wlał w pyszczek trutkę na szczury więc ty samym go zabił 😞 😞 😞 A potem przerzucili jego ciało przez płot na trawnik tej pani, która podjęła wyzwanie opieki nad nim 😞 😞 😞 😞 😞 No jak tak można???? Co komu winny jest tak chory pies??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helooo jacie ale zescie daly czadu wczoraj 😲 😲
  • Ela w szoku jestem cos napisala o tym piesku szkoda gadac jednym slowem 😞
  • Co do mojego kochanego mezczyzny to wiecie o nie mlodziak juz i glupoty mu nie w glowie ma juz swoj wiek 🙂
  • Aniu super wozio ja wczoraj kupilam podobny ale uzywany bo patrzalam na allegro i szlak mnie trafial a z reszta balam sie zeby sie nie rozpadl bo to nie da sie datknac ani obejrzec ja mam taki [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/wozek.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5373/wozek.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]
  • Tylko ze zamiast tego palaka z przodu przed dzieckiem ma podstawke na chrupy i piciu 🙂 mam do tego pelerynke przeciwdeszczowa i ochraniacz na nogi na zime i parasolke dalam za nia 150 zl kosz duzy mocny i wiecie co facet dolozyl gratis rowerek hehe alez bylam zdziwiona bo w ogloszeniu tego nie bylo 🤪 🤪 🤪 🤪
  • no to by bylo na tyle a tak pozatym wczoraj najadlam sie strachy mlody wieczorem mial 39 stopni a ta wysypka szok az spuchl lecialam do doktorki i dzis na badania ide a do prywatnej zolzy mialam isc i o olala malego pacjenta nie odbierala telefony a corka jej wiedziala z czymn dzwonie i wiecie co po 1,5 godz dzwonienia mojego uslyszalam nie ma jej 😠 😠 😠wkurwilam sie na nia
  • no nic idziemy sie ubierac bede pozniej 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Elu co za zwyrodnialce poprostu.... 😠 ktos o dobrym sercu i mozliwosciach wziol piesa zaopiekowal sie i staral wyleczyc i przedluzyc mu zycie a takie huje wezma tak go no skatuja... nie pojmuje tego co on im przeszkadzal 🤔 😞
    to powinno dojsc do tv i niech ida gnoje siedziec!

    Perelka wozio super!! i podobny do naszego ale firna inna ... nie moge sie dopatrzec, w sumie duzo sie nie roznia a dalas o polowe mniej i to ejszcze z rowerkiem 😜 hehe interes ze looo 🤪
    a z malym kurcze no co muuu... 😞 😞 😞

    czemu te dzieciaki nam ciagle na zmiane choruja, ciagle ich sie cos czepia 😞 😞WON ZARAZY!!! 😘 😘 😘


    A u nas nocka jak kazda.. do bani... 😞
    dzis oboje idziemy do fryzjera 😁 hyhy tremem mam jak nie wiem bo nie wiem jak on mi sie zachowa, no i co mi wyjdzie za bigos na glowie 😁

    :**
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No Anus tez nie widze roznicy miedzy nimi 🙂 hehe ja Pawla tez sama obcinalam ostatnio no my bylismy u lekarza krew pobrana i o 20 mam dzwonic do niej jak tam wyniki wyszly ehhh jak nie sraczka to urok jak to mowia
  • Elus biedny Franus 😘 😘 jeszcze ta pogoda dobija taka duchota moze pomysl o zmianie lekarza ja chodze tutaj do nas a jak widze ze cos nie tak ide do prywatnego bo szkoda dzieciakow
  • A ja jestem po pierwszym opakowaniu tabsow anty i teraz po 5 dniach dostalam @ ehhh zgroza tu dzieciak chory i jeszcze to a co najlepsze trzeba szykowac wszystko doszkoly i latac i kupowac 😠 😠 😠Wczoraj jak zobaczylam ile u nas kosztuja ksiazki do gimnazjum to omalo sie nie przewrocilam 650zl masakra wieszac sie mozna 😞A ja na roczek mojemu zrobie torta jakas salatke i cos tam jeszcze no i musismy czekac na tatusia dziewczyny nie uwiezycie ale ja pierwszy raz widze takiego faceta na skype ciezko mu sie gada z nami zaczyna plakac wylacza sie szok az milo sie robi na serduszku widac jak teskni i nas kocha ehhhh rozmazylam sie no nic ide sniadanie dopiero jesc 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    u nie zartuj ze tam leje to slonko i duchota ufff nawet nad morzem tak nie mielismy 🤢 normalnie zygac sie chce leje sie z czlowieka normalnie ciaza mi sie przypomniala 🤢o i dziecko pospalo tyle ze zdazylam zjesc sniadanie yhhhhhh i marudzi zrobie mu zdjecia to zobaczycie jak biedaczek wyglada ide bede pozniej 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Droga Aniu i nasz kochany pierworodny brzuszkowy przystojniaku!!
    Z okazji tych ważnych i wyjątkowych-bo pierwszych urodzinek życzymy Ci Marcelku wszystkiego co najsłodsze, najbajeczniejsze,najkolorowsze! Abyś wyrósł na prawdziwego gentelmana i dobrego człowieka. Żeby w przyszłości spełniały się wszystkie Twoje życiowe plany i aspiracje. Niech każdy dzień i każdy człowiek jakiego spotkasz na swojej drodze przynosi same dobre chwile. A tak standardowo baaardzo dużo zdrówka, kasy i mnóstwo miłości i mądrych , ale i pięknych babeczek 😜

    A Tobie Anuś z całego serduszka gratuluję! Rok temu dzięki Tobie ten mały człowiek pojawił się wśród nas. I dzięki Tobie -Twojej opiece i miłości pięknie się nam rozwinął w przystojnego chłopca. Odwaliłaś kawał dobrej roboty więc dziś jest również Twoje święto ☺️ 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...