Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Elkaa 😘 😘 😘
Domyślam sie jakie to paskudne uczucie pokłócic sie przed jego wyjazdem 😞
ja robie wielkie sprzątanie potem jade do galerii z małym i kuzynką bo zagrobelny ma tam koncert 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DLA FRANECZKA!!!

W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci koraliczku 🙂
aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały.
By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny,
co rozwiewa wszystkie smutki!
Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów,
dużo zdrowia, no i serca Twoich bliskich.
wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!
Kochana Elus a Tobie jak najmniej lez! cierpliwosci i sily ktora napedzi Cie kazdego ranka by dzien byl zawsze udany, a kazda noc byla cicha i spokojna 🙂



a u nas spoko 🙂
maly u tesciow, bo wczoraj bylismy w barze na walce, i szczerze nie wiem z niej nic! 😜
milego dzionka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Aniu za życznia 🙂 Marcel ma już 2 czwórki.. pięknie! Nas cały czas męczą ale nic się nie dzieje. Ela? Czy Franek to już je łyżeczką, bo widziałam na agu, bo Olek to jeszcze sobie rączką nie zawsze do buzi trafi... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mój Alex rownież nie lubi jeść z miseczki, najlepiej mu smakuje z podłogi. Lubi sobie tak po całym pokoju porozrzucać i wtedy jak sobie spaceruje to od czasu do czasu trafi mu się jakiś kąsek 😉 i tak lubi najbardziej jak musi szukać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ EM ! 😁
Przedewszystkim:
Sto latek dla naszego Frania buziaczki od Cioci i Kacperka 😘
Więć tak roczek sie nam udał maly był grzeczny 🙂
mały ma urodzinki jutro a ja na cały dzien do roboty no ale cóż dzis miał robione party 😁
teraz news dnia jak dla mnie 😁
Moj ojciec kupił mi auto !! 🤪
bo stierdził ze mam daleko do pracy i mi sie przyda 😁 😁 😁 😁 😁 ale jestem happy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry my dalej chorujemy i ja doloaczylam do tego yhhhh 🤢
  • [color=blue]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH ROCZNIAKÓW ABY ZDROWO SIĘ ROZWIJAŁY BEZBOLEŚNIE ZĄBKOWAŁY I DAŁY TROSZKĘ MAMUSIĄ ODPOCZĄĆ,A DLA MAMUŚ ŻEBY BYŁY ZADOWOLONE I DUMNE ZE SWOICH POCIECH I BYŁY WYTRWAŁE 😘 DLA ALEKSANDRA ,[color=purple]FRANUSIA[color=blue]I KACPERKA JAK KOGOŚ POMINEŁAM Z CAŁEGO SERCA PRZEPRASZAM [/color][/color][/color] 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    EEE KOLORKI MI SIE NIE DODALY A MIALO BYC KOLOWORO 😞
  • Domi no super piękny gest ze strony twego taty 🙂
  • Ciesze się ,że urodzinki się udały 😘 czekamy na zdjątka 😘
  • A my równo w niedziele mamy roczek tylko hyyyy nie wiem jak to będzie chrzestni mają przyjść ale jak nam nie przejdzie to nie dam radę nic zrobić a po za tym mają dwójkę dzieci ciężko to widzę 🥴
  • Ja siedzę sobie teraz i popijam Coldrex fujjjj z małym muszę iść do lekarza bo w nocy tak kaszlał,że hej chyba antybiotyk będzie 😞
  • Młoda poszła już do szkoły a za godz idzie następny uczniak ,a o 9 przychodzi kominiarz dokączyć pracę którą zaczęli w sobotę,a na dodatek op mały włos wczoraj wieczorem się pokłóciłam ze swoim M żygać mi się chce tym wszystkim 🤢
  • PRZEPRASZAM ,ŻE SIĘ WYŻALIŁAM I WAM TU GŁOWY ZAWRACAM 😘Jezuuu jak tu cichooo jest jak co to ja zerkam na Was 😎 😜 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    LASKI MAM JEDĄ SPRAWĘ POMÓŻCIE WYBRAĆ MI TERMOMETR ELEKTRYCZNY BEZDOTYKOWY 🙂http://allegro.pl/termometr-elektroniczny-cyfrowy-do-ucha-i-czola-i1747644283.html TO JEST PIERWSZY http://allegro.pl/termometr-elektroniczny-4w1-do-czola-i-ucha-sklep-i1794792897.html TO DRUGI http://allegro.pl/termometr-elektroniczny-do-czola-i-ucha-babyono116-i1796320307.html TRZECI SAMA NIE WIEM KTÓRY BY BYŁ NAJLEPSZY???
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perełka nie pomogę Ci ani z termometrem bo się nie znam, ani z kłótnią bo też nie rozmawiam z moim.
    Dziewczyny co się u nas ok.22 rozpętało 😮 Ogólnie to lubię burzę i się nie boję. Ale wczoraj to ja nie wiem co to było. Leżałam w łóżku i płakałam. Drzwi i okna zamknięta a i tak stukały taka wichura była. Wyjrzałam przez okno-wody na ulicy równo z krawężnikiem 🥴 Co chwilę karetkę słyszałam. A błyskało i grzmiało non stop! Nie tak jak zwykła burza. Że błysk i dopiero huk. Tu co sekundę był taki błysk , że myślałam, że to rano jest. I takie huki jak by gdzieś obok uderzyło 😲 Pierwszy raz w życiu widziałam tak okropną nawałnicę!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ojjjj Elus z tymi chopami no fakt szkoda gadac hyh a co do burzy to ani nie mow nam daszek z komina porwalo i lenteks z balkonu juz tam kiedys chyba pisalam Alez Franus super je lyzeczka a moj to bula jest ja nadal czekam na krzeselko moze sie doczekam 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dla Kacperka duzo zdrowka szczescia usmiechu spelnienia marzen!!! 100 lat! 😘 😘 😘 😘

    Ja dzis jakos bez humorku sie obudzilam...eh..
    Jeszcze mnie wku ta Karola robota bo pracuja z bratem rowno, jezdza wszedzie razem tyle samo godzin wszystkeigo a ten zawsze dostaje wiecej od Karola 🤢 Poszedl do kadr sie pytac czemu to juz ktorys raz tak jest to mu jakimis normami sie zaslaniali.... wrrr

    juz chyba serio sie czepiam szczegolu ale dzien mam po huju jakos jeszcze do dentysty 😮

    ehh

    milego dnia:*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A ja mam extra dzień 🙂 🙂
    Dostałam decyzję-przyznali mi 232zł dopłaty do czynszu 🤪 😜 Czyli jeszcze się uzbiera na nadpłaty bo normalnie mam 153zł czynszu 😜 Tylko będę płaciła za fundusz remontowy.
    I załatwiłam umowę z internetem i tv. Będę miała internet 6Mb który normalnie kosztuje 231zł. A ja za wsio zapłacę 65 😎 Więc tak się podjarałam aż kupiłam farbę do włosów 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...