Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w polsce w polsce, ale jak dalej bedzie to nie wie nikt... nie mam nic czasu dlatego praktycznie nei ma mnie w necie ani na fb ani nigdzie. no a ze mam zakladke forum w ulubionych to pomyslalam ze zagladne po dlugiej nieobecnowci. powiem wam ze mialam zamiar zlikwidowac konto tu, ale widze ze sie tu uspokoiło znacznie 🙂 chociaz pewnie tak jak dawniej nie bedzie nigdy.. no a co do mnei to za granica bylismy tylko na wakacjach, przez miesiac pracowalismy, teraz mam prace, ucze w gimnazjum. jeszcze żyje- to dobry znak :P ale umowe mam tylko na rok a potem wielka niewiadoma. tesciowa wkurwia jak wkurwiala. pieniedzy dalej nie ma, czyli stara bieda. ale Oleńka rośnie śliczne, wspaniałe dziecko, ale charakterek to ona ma... już się przejawia nieźle, dlatego trzeba jej zmajstrowa rodzenstwo zeby nei byla jedynaczka bo bedize źle. rozpiescilismy ją troszkę ☺️ ☺️ no ale jak to można nie rozpieścic takiego kochanego bobaska. Ostatnio to mi demolke robi w domu, a telefonu to dzis szukalam nawet w kiblu :P znalazl sie schowany w pudełku z pieluchami pod łóżeczkeim :P zaczepia wszystkich facetow jak gdzies wyjdziemy. ma 7 zebów 🙂 brakuje nam jednej 2ki jeszcze. dalej ciagnei sie nam sprawa ta z tego wypadku i nieciekawie wyglada bardzo. mamy nadzieje ze skonczy sie w tym roku. oby! bo meczy psychicznei bardzo. no to by bylo na tyle. tyeraz musze zmykac bo mam godzine na posprzatanie calej chalupy. teskilyscie za mna? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no proszę Anka super,że zajrzałaś do nas po długim czasie 😁
Wyślij nam jakieś fotki Oleńki 🙂
co do teściowej to mam tak samo jak ty heh...więc po staremu 🙃
zamówiliśmy meble wyślę wam linka 😎
http://allegro.pl/meble-pokojowe-salonowe-samba-2-najtaniej-promocja-i1923969934.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć, sorry że nie dawałam znaku życia.
nie mam za bardzo teraz jak pisać, daje znać tylko, że oboje żyjemy i jesteśmy już w domu.
spróbuję skontaktować się z wami na początku tygodnia i wyspowiadam się co i jak

całuje Was wszystkie i każdą z osobna 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow 🤪
Po kolei:
Eloite jasne. Pamiętam jaka ja byłam zrypana po powrocie i ile spraw się nazbierało , a byłam tylko jedną dobę. Odpocznij sobie i poogarniaj i wracaj. Mam tylko nadzieję, że z małym już dobrze.
Aniu no jasne, że tęsknimy. I też chcę zobaczyć waszą królewnę. Fajnie, że masz pracę. I oby się wszystko wyjaśniło z tym wypadkiem na waszą korzyść bo psychicznie dostajecie po tyłku.
Sioperka i wy te samba 1 macie? Jaaaaa normalnie się zakochałam i wieczorem pokazuje staremu 🤪 Mogę zgapić i zamówić też taki ☺️? I ja jeszcze kanapę mam fioletową i w takich barwach jak tam chciała bym mieć pokój. Marzenie moje 😉
A co u reszty? Iwcia jak tam? Anulko królowo moja? Domi? Perełko? A wiecie co u Laurany może? I może Rudi niech wpadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela- mowisz i masz!!! 🤪
Witam wszystkich i kazdego z osobna!
Troszkę nie mam czasu zaglądać bo mi się w pracy pokomplikowało i muszę siedzieć do 17 i w domu jestem dopiero przed szóstą, bawię się trochę z małym i kąpiel i lulu zaraz po nim bo on wstaje mi 6.30. Nie mam na nic czasu i jeszcze nie mogę się do tego przyzwyczaić... Teraz długi weekend to nadrabiam sprzątanie takie porządne. Dziś już dupki porządnie wywietrzone...Mały śpi to zajrzałam do was..
Eloit jeszcze raz dużo zdrówka dla Alka! A dla Ciebie wytrwałości i cierpliwości.
Sioperka super mebelki a ja mam na ścianach kolor śliwka węgierka z duluxa- uwielbiam go i białe meble- super są bo kurzu nie widać wogóle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudi a masz matowe czy połysk? Jak na nich z paluchami jest? Widać odciski?
A ja mam problem z naszym mieszkaniem i ADM. Przez kratkę wentylacyjną wlatuje mi do kuchni i łazienki dym 😮 Tak siwo w kibelku, że kabinę ledwo czasami widzę. I to tak od czasu do czasu się dzieje. Byłam w spółdzielni już kilka razy. I kominiarze byli. I sąsiedzi z góry i dołu mają ten sam problem. A oni nas spławiają. Wymyślają jakieś wymówki. I ja już nie wiem co z tym robić i gdzie iść z tym dalej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello kochane
ELOITE CIESZĘ SIĘ,ZE JESTEŚCIE JUŻ W DOMU ,BO TO OZNACZA ,ŻE Z ALKIEM JUŻ LEPIEJ!ODPOCZYWAJ SOBIE A POTEM WRACAJ DO NAS!
Butterfly no pewnie zgapuj se he 😁 😁 😜...ja tam się nie boję połysku na frontach ,bo co zrobić może częściej trzeba będzie przetrzeć je ,ale za to jaki efekt dają..Elka ja ich jeszcze w domu nie mam dopiero wczor. na allegro zamówiłam 🙂
nam będą pasować te bordowe fronty do tapety na jednej ścianie i stolika szklanego bo mamy z czerwoną dolną szybą....jeszcze tylko chce zamówić nasze jakieś wspólne zdjęcie do antyramy 158x53 cm mam tam na razie plakat Manhattan'a i chcę zmienić 😎
oki spadam robić jabłecznik
do potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O daj kawałek...Ja mam ajerkoniak. Prawdziwy, gęsty, że łooo to też poczęstuję was jak macie ochotę 😎 Aaaaaaaaaa i rodzi hehehe 😁 😁 😁 Moja samiczka gupika 😁 😁 😁 Zostałam babcią czy tam ciocią czy wujkiem sama nie wiem 🤔 😜 A Frankensztajnowi chyba ząb na dole idzie bo dostaje ataków szału 🙃 Normalnie nikt tak szybko nie umie mnie wnerwić jak ten mały facet 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
jak tam niedziela?
elka te nasze dziady mają z nami za dobrze 😎
u nas nocka ok...
pomału przyzwyczajam Olinka do butli ,bo chce odejść od piersi W KOŃCU 🙃...w pon.idę na 15 na próbę do nowej pracy...w sklepie przemysłowym...nic innego nie było,ale dobre i to o ile będą chcieli mnie zostawić.. 🤨
mam nadzieję,że uda tam się na umowę inna niż normalna,żebym mogła jednocześnie mieć kuronia ,a w ogóle szczyt marzeń to robić tam na czarno...i wypłata i kuroń by był....no oczywiście o ile dadzą mi zmianę przeciwną do mojego chłopa...bo inaczej to nie mam gdzie króliczka zostawić...okaże się w poniedziałek TRZYMAJCIE KCIUKI! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tak...I za każdym razem liczę , że kiedyś się odwdzięczy czymś podobnym. I za każdym razem on oczywiście tego nie robi. Ale baba to durny gatunek. Z siebie flaki wypruwa, a potem zbiera tylko zjeby i pretensje o kolejną kieckę w szafie. No sorry skarbie, ale jak jesteś na tyle tępy, że sam nie wpadniesz by raz na rok mnie rozpieścić robię to sama 🤢

A ja niedziela taka se...Byłam ze szwagierką i jej córką w galerii na zakupach. One wydały ok.500zł a ja 59zł na sukienkę na święta. Potem szłyśmy do nich na pizzę. Mieszkają na 4tym piętrze bez windy. I niosłam małego i byłam już tak zmęczona i głodna i jakaś słaba dzisiaj jestem, że na ostatnim stopniu się potknęłam i wywaliłam. Ratowałam tylko małego żeby na niego nie spaść. Więc i łokieć i kolano prawe boli. Ale cóż...Ważne, że jemu nic nie jest.
Bo życie to trudne jest rzemiosło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
przepraszam, ze nie bylo mnie troszku, ale wiecie jak weekend 😉
W piatek u tesciow, sobota na zakupy, u moich rodzicow... wieczorem na popijawke a dzis dzien prorodzinny tylko my w 3;0, sniadanko obiadek spacerek... i w domciu na zabawie 😉 tak to ja moge 😉

ogolnie cos tam zerkalam.. ale wiecie jak jest.. skleroza.. sobie zerkne jak bede miala czas 😜

Maly przekochany 😉
bebla po swojemu, ale czasem to tak ladnie slowa mu wychodza.. ale wiadomo nie jakie.. proste a najlepiej to mu wychodzi tiiiiioooooo:P ahhaha tak ciagnie piszczaco 😜 haha
wariat 😉

PERELKA POWIEDZ MI CZY TO MOZLIWE ZE DZIEWCZYNKA 1.5 ROKU POTRAFI MOWIC PELNYMI ZDANIAMI???????????? 😮
bo babka co pracuje z tesciowa takie kity jej wciska ze jej wnuczka taka zdolna tak ladnie mowi zdaniami 😮

chyba ze to zdanie np" daj mi to" heh to to Mar tez potrafi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...