Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dokładnie Madziu kłóć sie o swoje z tym allegro co chwile problemy.
Elka też trzymam kciuki za Sebka 😉
Kacper dzis jest taki marudny ciezko przy nim cokolwiek zrobic dzisiaj 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez trzymam kciuki za Sebka 😉
Madzia tez zdawalam w ciazy i dupa mi z tego wyszla, torche zaluje ale trudno 😉
Dawaj znac co ci z allegro tam z dzialaja z nimi.
A zobacz tylko czy na ich aukcji nie pisza tak jak by ostrzezenia rpzed listami ekonomicznymi.

Wszystko posprzatane, obiad tylko musze zaraz zrobic 😉
A Marcus oki... w nocy cos wywijal ale jak tylko go zabralam do siebie wtulil sie i cisza.
😘 😘


Aaaa... Powiedzcie Mi czy ktoras z Was zamawiala wywolanie zdjec przez neta???
bo w rossmanie jest promocja 50 fot za 15 zl....
I szczerze mi sie isc nie chce tam, - jest w "ochroniarz" ktoty lazi za ludzimi jak idiota jakis nawet nic ogladnac nie mozna w spokoju.
I sie zastanawiam czy jak zamowie przez neta to jeszcze przesylke mi dolicza jakas???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Domi znam to też nieraz Oliwka ma takie dni ,ze sama nie wie czego chce...ale dziś jest grzeczna i już od godziny śpi...
na allegro założyłam spór...ale takie rzeczy się ciągną i wątpię,że wyjdę na swoje 🤢
nie Anka nie ma żadnego ostrzeżenia...dlatego się im nie dam tak łatwo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu super ta promocja musze sie dowiedziec czy u nas w rossmanach tez jest bo poszła bym wywołać 🙂)
No niestety maluszki mają czasem takie dni, ja mam juz obiadek zrobiony M dzis gotował 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaa pomidorowa za mna chodzi ze szok.... 🤪 jutro chyba zrobie 🙂 uu Domi a co to za portawa?? bo mi sie ze strogenofem kojarzy ( chyba tak sie pisze) 😜
mniamiiii 😁

to zobacz promocje www.fotouslugi.pl bo tam powyzej 200 sa inne ceny wiesz? 😉
Mi wyszlo ze za 60 fotek dam 18 zl... - 50 licza w promocji a to 10 juz nie... bez sensu. ale i tak odbior w sklepie bo taniej:P
wiec na jedno mi wyjdzie ze musze i tak tam isc 😜 heh


Pogoda moze nie taka, i go co drazni 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieso, pieczarki, cebulka i do tego sos pomidorowy 😉)
z makaronem to robimy zobaczymy co z tego będzie 😁
moze przez tą pogode bo taka jes jaka jest 🥴
Jade dzis popołudniu na kawe do mojej kuzynki 😉
wkoncu sobie poklacham ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok więc tak: Teoretyczny zdał, praktycznego nie. Stres go zjadl po prostu. Jutro sie jedzie zapisac znów.. eh skąd my kase wezmiemy 😞
Jezelichodzi o fotki to ja zamawiałam z foto czegos :P Wszystko fajne, super tylko jak dałam czarno białe bo sama przerabialm to kicha wyszła. W rossmanie tez wywoływałam ale zrobiłam głupote i UWAŻAJCIE !! Bo inna jest cena jak sie idzie ze zdjeciami i wywołuje od reki na miejscu i jest drogo ok.1 zł/ a inna cena jak oddajesz zdjecia i daja CI termin odbioru. Tak to zdjęcia sliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ee no to mu sie uda nastepnym razem, wie juz co i jak to teraz sie im nie da 😉
A to musi juz teraz isc sie zapisac i wplacic?
bo testy wazne pol roku to moze uzbierac i isc pozniej troszke, tylko wiadomo teraz na swierzo jest z tym wszystkim 🤔

A noo tak tak to masz racje, na miejscu drogo 🤨 ale np nie obcinali Ci zdjec?? Bo mi nieraz dawali w jakis dziwnych formatach albo wogle kawalek bialego widac, zwalam to na to ze do agu je pomniejszam i traca swoj prawdziwy rozmiar itd

a jak Nikusia?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Ale mialam nadrabiania huhuhu fajnie 😘
Sioperka ja Ci powiem jak to jest z tymi przesylkami z allegro, bo sama tam sprzedaje wiec na taka ewentualnosc sie ubezpoieczam i na aukcjach mam zaznaczone ze wysylam tylko polecony bo inaczej nie bede miala dowodu ze wyslalam. Ogolnie jest tak, ze jesli przesylka byla ekonomiczna i Ty jej nie dostalas, to zadaj od nich wyslania ponownego tej przesylki lub zwrotu kosztow poniesionych. To jest w ich interesie. Czasem jak ktos sprytny i wybierze opcje przesylki ekonomicznej i powie ze nie dostal, a w rzeczywistosci dostal, to sprzedajacy musi wyslac jeszcze raz albo zwrocic kase. Dlatego tez ja osobiscie wysylam tylko poleconym. I np kiedys zginela mi przesylka polecona, mialam odcinek i zlozylam na poczcie reklamacje jednoczesnie wysylajac kopie reklamacji do kupujacego. On nie mogl mi zarzucic ze mam wyslac ponownie bo wkoncu wyslalam i tez musial czekac. Przesylka sie nie znalazla a ja w reklamacji podalam ze byla warta 100 zl mimo tego ze tam byly zwykle body za 8 zl. I mi poczta musiala oddac 100 zl plus 5,70 za koszt przesylki ktora rzekomo zginela.
Ogolnie na swieta z doswiadczenia Ci powiem, ze sie nie wybiera przesylki ekonomiczne bo wiadomo ze jak na swieta to ludzie jakies prezenty przesylaja oi masa takich przesylek bez potwierdzen ginie, biora poprostu pracownicy poczty bo i tak nie traca a poczta tez nie bo nie musi za to oddac, nie ma potwierdzenia.
Co powinnas zrobic. Zaloz oczywiscie spor transakcyjny o ten przedmiot, jesli ten sprzedawca bedzie stal przy swoim to zajmie sie tym allegro. I na koniec-chociaz nie wiadomo ile to bedzie trwalo to i tak dostaniesz albo ten przedmiot albo zwrot kasy. Emaile nic tu nie dadza. Komentarz na koniec swoja droga.


Anulka ale mi kurna narobilas checi na pomidorowke. A Domi jak tam danie specjal meza?

My niedfawno wrocilismy od siorki, byla tam kolezanka z dwoja dzieci-chlopcow jeden 3 miechy starszy od Kuby. Fajnie sie razem bawili chociaz Kuba to taki wstydzioch i Mietek przytulas sie zrobil hehe
Baterflaja chetnie bym sprobowala tych Twoich krewetek bo szczerze powiem, ze jadlam kilka razy ale mi nie za bardzo podchodzily, ale wiem ze ich smak zalezy od dobrego wykonania. Takze jak bedziesz miala kiedys tam jakis czas to napisz przepisa jak robisz. Ale to spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwka założyłam spór...i oni teraz żądają ode mnie potwierdzenia mojej wpłaty...oczywiście jut im wyślę skan,....ale jaja sobie chyba robią...pisali ze mną wcześniej nie raz i potwierdzali ,ze przelew dotarł a teraz wielce chcą potwierdzeń...paranoja...
a zamawiając nie było opcji ''polecony'',a ja sienie orientowałam ,że ekonomiczny nie ma potwierdzeń.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka to napisz im ze sa nieprofesjonalnie i sami sobie przecza, bo pisza, ze Twoja wplate maja, a za chwile chca potwierdzenia, ale Ty jestes uczciwym kupujacym i to potwierdzenie przelewu im przesylasz i wymagasz szybkiego zalatwienia sprawy.

Napisz im, ze sami sobie ten spor na wlasne zyczenie zalozyli, poniewaz nie dali opcji wyboru innej przesylki. A skoro nie dali wyboru, to ryzyko jest z ich strony, nie z Twojej. Ty spelnilas wszystkie kryteria jako kupujacy, a ich zadaniem jest rowniez wywiazac sie z "obietnic".
I niech sie na przyszlosc zabezpiecza inna opcja przesylek, np wlasnie list polecony to nie bedzie takiego problemu.
Stawiaj im warunki, poniewaz to oni sa na przegranej pozycji, nie Ty. Wiec badz im bardzo upierdliwa i stanowcza i nie zgadzaj sie na jakies za kilka dni, albo doslemy co innego itd. Najlepiej zazadaj zwrotu kosztow, to bedzie najszybciej. Im dluzej beda przeciagac tym bardziej beda kombinowac. Uwierz mi z doswiadczenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka co sie stało mów !! 😞
ELuśka no sres na egzaminie zjada ale niech próbuje bo w nowym roku ma to podrożeć 😞
U nas jakoś leci 😉
Czeka na mnie sterta naczyn M co chwile cos je i co chwile naczynia masakra chyba zainwestuje kiedys w zmywarke 😁
siedze teraz i goladam na TLC porodówke 😁
Jutro mam troche załatwinia ;/
DObranoc kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domi to widze ze porodowke ogladalysmy razem hehe, ja tam zawsze sie porycze jak to ogladam

Jade za chwile przypilnowac dziewczynki mojej siostry ale to na chwile bo z rana musza jechac a nie chca ich budzic. Teraz wolne wiec starsza dluzej spi.

Cos mnie dziwnie brzuch pobolewa, w nocy to nawet pomyslalam ze w ciazy jestem bo tak samo bolal. Na okres jeszcze troche czasu, wiec nie wiem o co kaman. W ciazy nie jestem, przynajmniej nie powinnam byc 🤪 moze znowu jajniki przeziebilam 😞
Ech jak nie urok to sraczka.
Perelko ale fajnie mieliscie z choinka i prezentami.
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...