Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moje śqwieta zaczeły sie bosko 😞
od 22 do 2 bolał mnie tak cholernie mocno brzuch ze myslałam ze oszaleje
pojechałam an sotry duzyur bo w domu nawet nie miałam nic procz nospy ktora mi nie pomogła
niby nic mi nie jest wyniki moczu i krwi dobre. Ale kłuje mnie po prawej stronie koło biodra i boje sie czy to wyrostek sie nie wyklówa 😞(
dostałam tabletki ale jesli na dniach dalej bolałby mnie tak brzuch, było by mi nie dobrze to znów musze sie do lekarza wstawiać 😞( ja juz sie boje dzisiejszej nocy nic nie jem juz nawet bo cały czas mysle z czego tpo było 😞
Yh no nic dziewczyny to raz jeszcze Wesołych ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski 😘 😘 😘

Domi trzymaj się, mam nadzieję, że to jednak nic poważnego 😘
Iww dzielna z Ciebie babka, wycałuj młodego 😘
Madziu niestety niektórzy pracodawcy nie mają za grosz wyczucia... ale ponoć "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" 😘
Perelka cudowny prezent, wyobrażam sobie, jak pękasz z dumy 😉 😘 Pogratuluj od nas córci 🙂
Aniu, Alek zachowuje się podobnie jak Marcyś kiedy ktoś coś do mnie burzy 😜 a ta satysfakcja.. 😉

My wczoraj się obijaliśmy nieziemsko jako, że nie obchodzimy świąt.
Pod wieczór Alek zaczął gorączkować i mieliśmy ciężką noc, sporo wymiotował.
Ale już dzisiaj bajka 😉

Poza tym zadzwoniła dziś do mnie przyjaciółka i poinformowała mnie, że dzwonił do niej "ojciec" Alka. Obecnie jest w Kobierzynie, czyli naszym miejscowym szpitalu dla psychicznie chorych. Z relacji jego przyjaciela, który również zadzwonił do Justyny wynika, że z Panem A. jest bardzo źle, nie kojarzy ludzi i wydarzeń. Ponoć pamięta tylko Justynę, której przy okazji wyznał miłość. Justyna bardzo to przeżywa, bo wcześniej nie miała okazji, tak jak ja- na własne oczy zobaczyć co się z nim stało. Ten przyjaciel A. błagał ją, żeby w najbliższym czasie pojechała z nim go odwiedzić, bo jest naprawdę fatalnie.
Cóż, wynika z tego, że jeden z moich "problemów" sam się wkrótce rozwiąże..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😘 😘
My swieta dane 😉
Wigila oki, Marcys z prezentow zadowolony, w tych papierach szalal jak nie wiem 🙂taki pelen emocji ze spac nie mogl.
Pierwsze swieto u mojej babci i kuzynki milo. a po poludnie u moich rodzicow i opijalismy zareczyny mojej siosty .
Marcel tez zadowolony 😉
Tylko ze kuleje.... 😮 jak sie obdzi czy dlugo siedzi no jak zastane jest.wiec chyba sie jednak wybiore do dr niech da na przeswetlenie czy cos i neich sie okaze co mu.



Kasiu nie wiem co powiedziec na "tatusia" 🤢
A chcialalm pytac wlasnie jak to z Wami jest, czy Wy nie praktykujecie czy inna wiara poprostu?
Bo tak nigdy nie mialam okazji zapytac 🤨

DOMI I JAAK sie czujesz?????


bede wieczorkiem , mam mase zdjec wiec troche mi zleci... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
i jak tam po świętach?
u nas wszystko ok jesteśmy obżarci i też fajnie spędziliśmy czas,no i dużo prezentów zgarnęliśmy he he 😜
ELOITE...BRAK SŁÓW NA TEGO TYPA ,bo nie wiem jak go nazwać...Anka koniecznie iźcie na to prześwietlenie....A TY DOSIK BIEDAKU...JAK SIE CZUJESZ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😉
Wiecie co no poboluje troche brzuch i kłuje czasem w tym prawym boku ale jest lepiej po tabletkach tak mysle 🥴 .
Kacper mega zadowolony z prezentów 🤪 🤪 🤪
Ja tez zadowolona tyle ze nic nie jem od wczoraj 😁
Ok musze uciekac odezwe sie jutro 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite historia jak z filmu jakiegoś 😮
Dosik to dobrze, że troszkę Ci lepiej.
Ania fotki boskie 🙂
U nas też oprócz paru głupich tekstów szwagierki wszystko fajnie i miło. Franio ucieszony.My też. Dzisiaj jadę do rodziców.
http://www.papilot.pl/ciaza/16232/10-tygodni-ciazy-przelezala-z-glowa-do-dolu-Jadla-spala-i-ogladala-TV-pod-katem-45-stopni.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Hej 😘 😘
My swieta dane 😉
Wigila oki, Marcys z prezentow zadowolony, w tych papierach szalal jak nie wiem 🙂taki pelen emocji ze spac nie mogl.
Pierwsze swieto u mojej babci i kuzynki milo. a po poludnie u moich rodzicow i opijalismy zareczyny mojej siosty .
Marcel tez zadowolony 😉
Tylko ze kuleje.... 😮 jak sie obdzi czy dlugo siedzi no jak zastane jest.wiec chyba sie jednak wybiore do dr niech da na przeswetlenie czy cos i neich sie okaze co mu.



Kasiu nie wiem co powiedziec na "tatusia" 🤢
A chcialalm pytac wlasnie jak to z Wami jest, czy Wy nie praktykujecie czy inna wiara poprostu?
Bo tak nigdy nie mialam okazji zapytac 🤨


Ja jestem nie wierząca, formalnie wypisana z kościoła poprzez złożenie aktu apostazji (coś jak dobrowolna ekskomunika, ale nieziemsko się trzeba nałazić, żeby to załatwić 😉 ). Poza tym prywatnie mam podejście antyklerykalne i mam nadzieję, że wkrótce skończą się złote czasy Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce. Żeby była jasność- nie mam nic do wspólnoty religijnej, tylko do roli KK w państwie: ingerencja w politykę, brak opodatkowania, finansowanie tej instytucji z budżetu państwa itp.

Jeśli chodzi o moją rodzinę to mama jest buddystką, moja jedna siostra została ochrzczona, ale ma podejście podobne do mojego(kwestią czasu jest więc apostazja), natomiast bliźniaczki są nie ochrzczone ( jedna przebąkuje coś o komunii, bo są w pierwszej klasie, ale mam nadzieję, że jej przejdzie 😉 ).
Jedynym wyjątkiem jest ojciec, który z nami nie mieszka. Teoretycznie jest wierzący, do kościoła chodzi przy okazji pasterki, pogrzebu jakiegoś, ślubu itp. Ale wydaje mi się, że robi to jedynie na pokaz, bo muszę tu wspomnieć, jest człowiekiem, który nie lubi odstawać od innych 😉 I myślę, że głęboko się wstydzi tego, że moja noga postaneła już na każdym marginesie społecznym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
my rano na malych zakupach zeby troche jednonka kupic "normalnego" 😉
Teraz chlopaki sie bawia a jak chwile 🙂

Kasiu no to teraz wiem wszystko 🙂
I mysle ze duzo ludzi jest wlasnie takich pogladow ale nie kazdy ma odwage na taki krok bo tak jak Twoj tato nie lubi odstawiac od reszty albo "bo co inny powiedza" i itd
Ja mialam chlopaka rastafaranina calym sercem zamilowaniem itd ale do kosciola chodzil ze wzgledu na swoja matke,od okazji wlasnie pogrzebu wesela.. ale stal nie wykonywal zadnych modlitw i tych innych czarow marow.
Troche tego nie rozumialam jak moze wierzyc w co innego a i tak chodzic do kosciola ale kazdy ma swoje poglady itd 🙂.

A art. na FB...... masakra jakas, tzn sie aniol tyle dzieci uratowac, ale nie moglam znalesc tej jej fundacji ani nic o niej w googlach. musze wyszperac wiecej wciaglo mnie to.



Elu a Twoj art. to jakis cud ... 🤨



:** milego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZesc dziewuszki. Co tam u Was?
u Nas świeta najpierw u Sebka rodziny, pozniej u mnie Wigilia a na 2 dzien swiat do cioci. NIka ma 2 raz w zyciu katar dlatego moją osobą wspomagajaca jest Kasia bo ja kompletnie jestem zielona co dobrze dziala a co nie 😁 Tak więc delikatnie się katarzymy 😁 Myszka chodzi i tanczy jak zwykle 🙂 U nas okej, jak po swietach, trzeba sie zaczac uczyc bo jeszcze 3 egzaminy 🙂 będziemy sie odzywac!!! :****** Buzki dla Was i maluchów!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Mi się też podoba wasza nowa fotka. Ładnie wyglądasz w okularach. Też mamy zaległości w agu. Ale to jak zgram wszystkie foty to może coś znajdę 🙂

Aaaa no i Eluś....Fajnie, że jesteś 😘 😘 😘


😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdole ale miałam dramatyczną noc 😞 😞 😞

młody budził się co 7-10 minut z przeraźliwym płaczem. chuj wie od czego 😮
chyba zrobiłam wszystko co mogłam a i tak to nic nie dało 😞 😞
wstał i jest podobnie, o wszystko marudzi, nic mu nie pasuje, a ja już psychicznie nie wyrabiam.

Jeszcze na dodatek o 12stej wpada do mnie kumpel zrobić z komputerem,a my w totalnej rozsypce, cały dom do ogarnięcia.. I gdyby nie to, że przekładaliśmy to już z tysiąc razy to przełożyłabym i dziś i wzieła młodego na spacer na cały dzień, żeby się zmęczył i usnął wreszcie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂 Tęsknie za wami...Krystian jedzie 7 stycznia to pewnie dopiero wtedy znajdę więcej czasu. Dzisiaj mamy iść do centrum popatrzeć co tam ciekawego mają w przecenach. A tak to wszystko dobrze.
Franek to od urodzenia się budzi co najmniej raz w nocy z płaczem. Niby przestaje płakać i przysypia, a za chwilę to samo. A mi szkoda sąsiadów bo i na dole i nad nami sami starsi ludzie to biorę go do nas do łóżka żeby dał im pospać. I też nie wiem skąd to. Bo są noce kiedy śpi bez pobudki, ale i tak większość to tylko raz się budzi z płaczem. Dziwne te nasze bomble. Eloite trzymam kciuki, żeby mu przeszło.


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
http://www.papilot.pl/lifestyle-ciekawostki/16252/Co-sie-stanie-z-Grazynka-po-smierci-Ryska-Lubicza-Scenarzysci-Klanu-sciagneli-patent-z-M-jak-milosc.html#comment2191281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Eluska w końcu wróciłaś do nas kochana!jak tam Nikusia?
a my dziś jedziemy do Tczewa załatwić mojemu chorobowe...póki ma umowę do końca grudnia może chorować190 dni...zawsze można coś dorywczego mu znaleźć ,a pensje za chorobowe dostanie mimo tego,że już nie ma umowy...musimy kombinować jakoś,bo inaczej ni było by z czego żyć jak ja na Kuroniu... 🥴
a tak to u nas bez zmian ,Olinek grzeczny nic jej nie dolega na szczęście 🙂
a co tam z ALKIEM?
zajrzę potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie Sioperka. I idź od razu do jakiegoś mopsu i dowiaduj się czy nie należy Ci się teraz rodzinne, dopłata do mieszkania itd.

Ja sobie sprzątam , Krystian pojechał do wydziału komunikacji i myślę co do jedzonka na sylwestra nam zrobić. Bo siedzimy w domu to muszę coś przyszykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...