Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iww cieszę się, że wszystko się dobrze skończyło 😘 😘 😘

W ogóle zapomniałam Wam napisać, w zeszłym tygodniu zadzwonił "tatuś" Alka do mnie i zapytał...
"czy podam mu nr do mojej przyjaciółki?" 😮 😁
zwariowałam kurwa.
nie zapyta o dziecko- czy wszystko ok? nie pomyśli o przesłaniu jakiegoś prezentu (na mikołaja, na urodziny, na dzień dziecka itp)
Coś czuje, że naprawdę z nim marnie- ale w sumie chuj mnie to obchodzi.
Ale skurwysyn tupet ma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Ja zostaje w domu. Nie mam nastroju dzisiaj to się nie odzywam żeby wam nie psuć 😉


Elka przestan nic nikomu nie popsujesz a wyżal sie kochana ;*
eh SIoperka nie wiem myslimy 😞
i pewnie bedzie tak ze zostaniemy w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś kochana będzie dobrze 😘 😘
  • Eliote hehe dobry jest skądś to znam 😉
  • Dosik my będziemy siedzieć na białej sali 😎 😜 z chipsami winkiem 🙂
  • Kurcze nie wiem co z małym jest popołudniu nie umiał usnąć teraz to samo wyrywa się ryczy szczypie 🤢 w końcu go uspałam na rękach a o moim kręgosłupie nie wspominam 😞nie umiem się teraz wyprostować 🤢
  • A Wy macie jakieś plany na sylwka???
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dzień dobry 🙂 mamy mróz -6 stopni wszystko jest białe pięknie to wygląda 🙂 słoneczko się przebija
  • trzeba mi prochy po wycierać a mi się nie chce może któraś chętna 😜 dziś ubieramy choinkę ,muszę ją wnieść do domu 🤢 muszę jeszcze dzieciakom wytrzeć prochy a jutro do południa ciasto muszę upiec dla córci na wigilijkę a na 16:30 na jasełka muszę lecieć we czwartek przyjeżdża mój M 🤪 🤪
  • A u Was co tam ????Jak dzieciaczki???Ucałujcie je od nas 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dzień Doberek !! 😉
    Ale wczoraj miałam przykrą noc pożarłam sie z M teraz jest już ok ale znów byłam zła na siebie ze sama sprowadzam do kłótni 😞
    Kacper o 3 wstał i godzine prawie buczał nie chciał spać ale jakos zaspał wkoncu.
    Mati dzis jedzie z papeierami na kopalnie chce pracowac a ma duze szanse bo tesc górnik mu załątwił cos wiec trzymajcie kciuki mysle ze do stycznia lutego bedzie wiedział co z tą pracą.
    Póżniej jedziemy do tesciowej mam jej pomóc robic, a popoludniu na ciufcie przez miasteczko bozonarodzeniowe do takiej galeri super sprawa taka ciufcia i za darmo 😁 wiec chce tam wziasc kacpra moge nawet z nim tam wsiasc by sie nie bał 🙂
    Ela własnie jak tam humor dzis ??
    Buziaki dla dziecieków 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dosik super że ma możliwość na kopalni dobrze płatna mój ojciec i były mąż pracowali na kopalni hmmm tylko jeden minus tam jak ludzie zaczynają pracę strasznie się zmianiają na przykładzie mojego brata zawsze był kochającym pomagającym mężem i ojcem a jak zaczął tam robić to masakra była z nim nie szło wytrzymać tak samo do mnie się odnosił 😞teraz ma inną pracę i znowu mój brat powrócił nie wiem dlaczego się tak dzieje więc jak tylko zauważysz że się zmienia od razu z nim rozmawiaj mam nadzieję że nie będzie tak samo jak z moim bratem 😘trzymam kciuki
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    HEH Perełka gdyby to było bliżej to bym Ci tak mieszkanie wylizała ,ze byś była dziewczyno w szoku he he 😁 😁 😁 😁 nie wiem co mi się stało ,ze tak sprzątam...ale teraz mała przerwa,bo Oliwka zasnęła to mam chwilę na net...
    byłyśmy też chwile na spacerku i kupiłam małej do prezentu pod choinkę jeszcze taki telefon z różnymi melodyjkami itp.i rajstopki takie śliczne mieli żółciutkie 😆
    a co do paczek to nadal z poczty nie doszło...niby odpisali mi na maila,więc nie podpada mi to aż tak ,ale kurde jak nie dojdzie do świąt to co ja dam szwagrowi.. 😮
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    IW BARDZO SIE CIESZE!! caly czas o Was myslalam i cale szczescie ze sie dobrze skonczylo 🙂
    🤪
    Elus moja kochana nie nerwuj sie 😘 😘 😘 co sie dzieje? I NIE JEST TAK JAK NAPISALAS!!!
    Kasiu widac "przykladowy tatunio" niech go szlak 🤨
    Domi widzialam fryzka.. super!! hihi jaki on duzy jest masakra 😁
    No i trzymam kciuki za prace Matiego 🙂
    Madziu, Perelka oni teraz maja taki zapieprz... wszycy zamawiaja i nie nadazaja 🤨 wczoraj kurier przyjechal.. i tylko z okna widzialam jak zapiernicza od auta i po klatkach z paczkami. Kupe ludzi zamawia.
    Ja sie boje tez zeby doszly moje na swieta.
    Jedna niby juz wyslana, a 2... Karol mnie wyzwal ale kurcze no jak mi kobieta z tablicy wysle w ciemno zabawke?? no tak sie nie da. mam nadzieje ze ja wysle szybko bo kurde widze ze ma ja nadal w sprzedazy 😠 😠
    Ta tablica cos niedopracowana chyba troszku.


    U nas spoko, obnizony net wiec wiecie ..dzis ostatnie zakupy swiateczne, juz zrobilam makaron na makielki.. sie suszy teraz 🙂
    nic lece pranko zrobic i z M sie pobawic 🙂:***
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej kochane 🙂
    Ja sie kiedys zalamie.
    Bylam dzis z Kuba na Emergency i znow ma antybiotyk, drugi w ciagu miesiaca. Ma tak straszliwy kaszel, ze az calymi dniami placze. I goraczka non stop. nie wyrabiam jak siedze w biurze i caly dzien slysze jak on biedny placze 😞 Lekarz powiedzial ze niby oskrzela czyste, chociaz nie wiem co on slyszal bo maly cala wizyte strasznie plakal az sie wydzierajac ze ja sama ledwo lekarza slyszalam. 4 razy dziennie przez 5 dni. Kurde nie wiem jak to zrobic bo on w zaden sposob nie chce przyjmowac lekow, jedynie czopka na sile troche. a jak dam na sile w plynie to wyrzyga. Czuje sie trasznie bezradna.
    Przepraszam, ale nie mam nawet sily Was nadrobic. 😞
    Aniu dziekuje za sliczna karteczke, buziaki 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Znów wszystkie śpią a ja tu wchodze dopiero 😁
    Więc tak do południa pomaganie u teściowej popołudniu galeria z tesciami i małym.
    Mały był o dziwo taki grzeczny ze szoook 🙂
    a miał tyle radośći na tej ciufiee ze łoo 😁
    póżniej wykupiłam te wóżek autko i juz w ogole grzeniutko tam siedział i bawił sie tą keirownicą co tam piszczy itp 🙃
    Nigdy nie był taki grzeczny jak dziś jak gdzies byliśmy 😁
    W ogóle nie uwierzycie ☺️ w galeri byłam sama z tesciami bo M chciał zostac w domu
    byłam troche zła i w sumie został w domu z bałaganem
    a ja wróciłam a tu taki pożądek że jak weszłam to oczy w słup ☺️ ☺️ ☺️
    I pomyślec ze przed wyjazdem do galeri jeszcze go przez telefon opierniczyłam 🤔
    Co do tej jego pracy to musi przyneisc papiery zaraz na poczatek roku bo wtedy beda przyjmowac tesc powiedział ze swoje tam załatwi 🙂
    jakoś troche sie boje tej pracy, ze zawsze bede wyczekiwać az wróci z pracy itp 😞
    z jednej strony fajnie bo dobrze sie tam zarabia a z drugiej strony ja juz się lękam 🤨
    W ogóle to w czwartek mam fryzjera i nie wiem co bym chciała zrobić 😁
    Ale chce na świeta znów jakoś sie odnowić 🙂
    Jutro pracuje wiec od rana nie zajrze a po pracy jade na pomoc tesciowej w przygotowaniach 🙂
    Elka wiesz po takim czasie jak sie schodzicie to oboje musicie sie do sibie tak jakby na nowo przyzwyczaic no wiesz on widzi jak zmienił się mały jak go wychowujesz itp na swój sposób moim zdaniem jest to dość trudne inaczej jakbyscie byli codzinnie razem, ale bedzie dobrze i mam nadzieje ze świeta bedziecie mieli bez żadnych konfliktów kochana 😘
    Aniu tu masz racje dużo osób zamawia teraz prezenty przez neta ja jakos nie umiem tak boje sie poprostu jak to na zywo bedzie wygladać 😁
    Iwwa biedny Pawełek ucałuj go mocno skarba malutkiego 😞 nienawidze jak dzieciaczki są chore wrr 😞 wolałabym za nie chorować.

    No nic uciekam pod prysznic 😘
    DOBRANOC
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A mnie już kilka razy zapraszała do siebie do gabinetu znajoma kosmetyczka. I wczoraj po tej kłótni powiedziałam, że do niej jadę odpocząć. Zrobiła mi peeling chemiczny,oczyszczanie, milion maseczek, regulację brwi, makijaż parafinę na dłonie i nie wzięła ani złotówki. Więc prezent miałam extra. Kupiłam rodzicom prezenty i Krystian mnie skrzyczał po tak udanym nawet dniu. Mały przesikał pieluchę. Więc mu zdjęłam i położyłam koło zlewu i poszłam go ubierać. W tym czasie wrócił K ze spaceru z Luną i do mnie zjeby czy ja choć raz nie umiem od razu tego do kosza wrzucić. Nie wytrzymałam. Poszłam z małym bawić się do pokoju. Lunka widziała , że płaczę to też ze mną poszła i mnie pocieszała. Wyryczałam całe zło ostatnich dni. Potem mu wykrzyczałam, że ja nic złego nie robię, a on się mnie ciągle czepia i czuję się przez niego jak jakaś niedojda. W końcu dotarło!!! I przeprosił. Teraz TYLKO muszę zapomnieć.
    A tak to nie śpię od 4.50. Franek of kors zasnął i troli dalej. Jeden z psiaków naszych bezdomnych był umierający i miał wczoraj operację i wszystko się udało 🤪 Jestem bardzo szczęśliwa.
    Dzisiaj mamy jechać po jakieś tam zakupy i do teściów i moich rodziców po wędliny nasze.
    Mam śnieg 🤪 Pierwszy raz! PEwnie zaraz zniknie , ale nie mogę się doczekać aż mały wstanie i mu pokażę i pada cały czas 🤪 Krystian do fryzjera pojechał. A po 10 tej chyba po sanki pójdziemy dla malucha i ja po stanik idę i do rossmana po podkład.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam z rana Dosik super że Kacperek był taki grzeczny i mąż zrobił porządek pod twoją nieobecność 🙂 a co do tego że się boisz czy wróci czy nie to cię bardzo dobrze rozumiem miałam dużo takich przypadków że czakałam se nawet całą noc a on idiota dobrze się bawił z kolegami w barze 😞 no ale już to mamy za sobą .No ale twój mąż jest inny więc nie ma o czym mówić 😘
  • Eluś kochana tak jak mówisz trzeba zapomnieć i tu masz o my tu tęsknimy za nimi cholernie a ci przyjadą i wszystko wypominają i dogadują 😞 ehhhhh szkoda słów też się tego boję że będziemy się kłócić powiem ci że od sąsiadki chłop też przyjechał i odkąd wrócił też się kłócą mówiła że ma już dość no ale jak narazie porozmawiali i że nie chcą na święta przy stole wigilijnym być skłóceni więc super .Cieszę się że z pieskiem się udało że operacją się powiodła 🙂
  • A my noc dość tak wczoraj choinkę ubraliśmy i jutro przyjeżdża mój dziś mam tyle roboty że hej a mi się nie chce 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    A tutaj nasza choineczka żywa 😉[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/100/pc200028s.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7207/pc200028s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Wow , ale szeroka 🤪 Też się pochwalę naszą. Jak ją w końcu kupimy 😜 Już się doczekać nie mogę aż mały wstanie ☺️
    Ja już umalowana. Tylko wysuszę włosy i się ubiorę i lecimy na dwór jak tylko wstanie 😉 Robić też mi się już w domu nic nie chce. A jutro mam piec ciasta. Postaram się szybko to ogarnąć bo wolę z małym iść na dwór i się cieszyć nim i śniegiem.
    Iwona ładne macie panele 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...