Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja wróciłam właśnie z pracy 😉
yh taki ruch był w ogole w galeri tyle ludzi, ludzie szaleja z zakupami
jutro znów cały dzien prawie w pracy.
Ania wiadomo jak to przed świetami macie co robić. Ja w sumie tez w pon ide do pracy i potem wolne i świąteczny szał 🙂).
Buziaki dla was i maluchów ! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z M dziś do pracy 😮
on już poszedł a ja na 11 ide
Ale planujemy zakupy na pon po pracy albo wtorek
nie długo jade odwiesc małego tylko musze poczekac az wstanie śpioszek kochany 🙂
Wiecie jak wczoraj słodko dał mi buziaka jak przyszłam po niego ☺️
i jakim głosikiem powiedział mama z usmiechem na twarzy jejku cos cudownego ☺️
SIoperka tyle przynajmniej ze gotowac dzis nie musisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry u nas wczoraj śnieg sypał 🤪 🤪 byście widziały dzieciaki jakie zachwycone ale niestety topnieje już 😞 My noc przespana spałam jak niemowlak 😉 u nas niedziela handlowa ale mi się nie chce na miasto lecieć za dużo samochodów i ludzi nie ma gdzie zaparkować 🤢
  • Będę do Was zaglądać ale rzadko od czwartku bo mój wraca to wiecie 😜
  • Będę pózniej 😘
  • Ela jak tam psinka???
  • Aniu a co z tym pieskiem co pisałaś??
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jestem zalamana! To beda najgorsze swieta w moim zyciu. Nie uwierzycie. Zgubilam albo zostala mi skradziona torebka. W srodku dokumenty, dowod osobisty, ang prawo jazdy, karty bankomatowe, prezent dla mojego-kupilam mu zegarek za 200 zl itd. Jestem normalnie tak wsciekla ze nie pytajcie. Nie mam paszportu, lecialam na dowodzie. Nie mam jak wrocic. Moj dzis wraca bo musi do biura za mnie. Ja z Kubusiem zostajemy. Wyrobienie dowodu itd potrwa wiec swieta spedzimy oddzielnie. To jest jakies fatum, ja nie wiem dlaczego? Porozwieszalismy ogloszenia, nagroda itd szukalismy pol nocy w miejscu gdzie ja ostatni raz mialam i widzialam. Nie wiem nawet jak to sie stalo. W dodatku Kuba mi sie rozchorowal, cala noc nie spalismy bo goraczkowal i katar. Siedze i rycze bo co mam zrobic. Zeby mozna bylo cofnac czas 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    oj Iwwka biedna bardzo mi przykro ,że taki pech Cię spotkał...tyle problemów i załatwiania ,a tu jeszcze choroba Kubusia i ta wizja oddzielnych świąt ...bardzo ci współczuje!ale musisz się trzymać to się jakoś ułoży! 🥴 🥴
    u nas też pech jakiś nas prześladuję,bo poszła nam w aucie skrzynia biegów i wydatek nas czeka w h.... 😞 😞 😞 😞 a wiadomo jak to jest z kasą w okresie świąt....masakra 😞 😞 😞
    😠
    zawsze coś,no ale jak ja to mówię to się da...musi się dać więc Iwwwka głowa do góry będzie dobrze!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej,
    Iw bardzo mi przykro ze tyle na Was spadlo 😞
    kurcze cos ostatnio macie pod gorke ☺️
    Ale jak mi ktos kiedys powiedzial "po burzy zawsze wychodzi slonce" wiec glowa do gory, wiadomo swieta oddzielnie i szkoda szarpanych nerwow na to wszystko ale dokumenty da sie zalatwic nowe.
    A Kubulek biedny kurcze tak sie meczy ☺️
    eh normalnie przytulam Cie kochana i nie plakaj 😘 😘


    Madziu auto to wieczna skarbonka 🤔 i zawsze sie psuja kiedy nie maja psia kosc.... 🤔

    my prezent dla malego kupiony- stanelo na klockach w pudle. mam nadzieje ze sie ucieszy.
    Bawil sie jak dzikus z moim bratem karpia we wannie pilnowali:p ehhe
    ale nie chce mi sie strasznie juz tych swiat.
    K poklucony na maksa z rodzicami, obiecali mu kase na swieta, ten sobie wylicytowal kompa a teraz wojne zrobili i ze nic mu nie dadza.... i tylko sie modlic by ktos nas przebil 🤔
    Przykro mu strasznie. 🤔 co zrobic .. jest teraz w domu duzo to widzi co sie dzieje i ze to nie moje fanaberie.

    A my sie kurujemy i gowno.. M moze troche lepiej.





    aaaaaaaaaaaaaa....
    mam przepis na fajne " kotleciki"
    smazone pieczarki,
    piers kurczaka pokrojona w kawalki- zalana magii dzien wczesniej lub ze 2 godziny.
    wymieszac razem z jajkiem maka ziemniaczana troche przyprawic.
    wylewac na rozgrzany tluszcz jak nalesniki male 🙂
    super! polecam 🙂


    kolorowych 🙂

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Iwcia bardzo mi przykro ,że tak was pech prześladuje 😘 trzymaj się cieplutko przytulamy Was z Pawełkiem mocno 😘 i będę trzymać kciuki na poprawę ,jejciu święta osobno do tego Kubuś chory ,Wiem,że łatwo się mówi będzie dobrze 😘
  • Aniu cieszę się że K doszedł do tego i się przekonał jak jest 😘 i że Marcelek lepiej a Ty się kuruj 😘
  • U nas śnieg trzyma jak na razie miłej nocki
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ja właśnie z pracy wróciłam 🥴
    Ehh Iwka cholernie mi przykro 😞
    że też musiało sie tak stac wrr czasem wszystko los robi na przekur ;/
    SIoperka z autem to jzu tak jest skarbonka bez dna wiem po sobie.
    Ogolnie w pracy ruch masakryczny, ale czas szybko leciał 😁
    byłam dzis liderem sprzedazy szło mi najlepiej ost ttroche na kasie nie byłam ciągle mnie na kuchnie dawali 😜
    Ehh Kacper marudny jak nie wiem to chyba przez te zęby .
    ide M zrobić jesc, pod prysznic i do łóżeczka 🙂)
    😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka kochane jak tam?
    znalazłam na allegro potrzebną część do auta w dość dobrej cenie dlatego lekka ulga bo nie będzie aż tak drogo jak myśleliśmy...
    tylko kurde paczki mi się spóźniają ,a mam zamówione prezenty dla teściów i szwagra...byle doszło do piątku 🤨
    zajrzę później 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Madzia ciesze się że udało się znalezć jak najtańszą tą część a co do paczek zadzwoń tam sobie bo oni jak zawsze mają czas na wszystko młody mi nie spał poł nocy dopiero zasnął mi po 24 🤢 chyba zęby bo smoczek tak gryzł że myślałam że się wścieknie 😞Teraz się obudził i sobie gada z misiami no nic znikam 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...