Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzwonię od razu bo na maila cięzko się doczekać chociaż dzisiaj napisałam na gg ale hmmm narazie nic więc też będę zdwonić no wszystkie naraz mu idą 🤢a jak tam Oliwka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to fajnie że lekko to przechodzi 🙂 hehe dopiero zaczną broić 😜 😉 ja też spadam bo do pieca muszę iść bo mróz na dworze brrrr i młodego ubrać i do szkoły muszę lecieć ze strojem młodego na jasełka 🙂 do potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie uwierzycie. wyobrazcie sobie, ze jestem w domu 🙂 Jupiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂
Dzwoni wczoraj o 15 do mnie moj tato i mowi masz tu policjanta. Ten do mnie gada, ze dzwonila do nich policja z Pruszcza ze jakas kobieta znalazla moje dokumenty i mam zadzwonic na ta policje oni mi dadza tel do tej Pani. Dzwonie do nich, daja mi tel do kobiety i ja do niej niewazne co jest czy jest dowo osobisty, ona ze tak ja az w ryk. Wyobrazcie sobie, ze kobiecinka biedna chodzi i szuka po smietnikach i moja torebke tam znalazla i zglosila na policje ze tam sa dokumenty. Obrabowana z pieniedzy itd ale dok i karty i reszta nie ruszona. Zwineli moj nowy zegarek, prezent sobie kupilam od mamy, ale kupilam tez zegarek dla mojego za prawie 200 zl i go nie wzieli, chyba nie zauwazyli a moj no name zwineli. I Kuby dwie czapki. Kobiecina uczciwa na potege, dalismy jej 50 zl i ona jeszcze do nas dzwonila pozniej, zebysmy nie mysleli ze to ona ukradla nam pieniadze. Mialam jakies 300 zl i z 10-20 funtow. A najlepsze ze mialam juz dla mojego bilet na 18:30 zabukowany. I w ostatniej chwili zdazylam zabukowac sobie i Kubie bilet na ten sam lot. Poprostu dla mnie niewiarygodne. Okazalo sie w dodatku bo mielismy juz kupione bilety na powrot, ze tamte nam przepadly bo cos tam nie zaznaczylam bo kupowalam ruchomy, ze moge zmienic. Wiec musialam kupic od nowa. Jestesmy tyle w plecy ze nie pytajcie ale najwazniejsze ze jestesmy wszyscy tutaj i razem. Bo ja juz bylam zalamana. Jak weszlismy do domu to taka ulga. Dlugo juz nie polecimy, bo normalnie tyle nerwow ze zawalu mozna dostac. Ale przynajmniej wszystko zalatwilismy i juz nie musimy leciec. I powiem wam, ze jak zobaczylam te nowe lazienki to mi sie odrazu wracac i zamieszkac tam zachcialo. No ale niestety realia sa inne.
Z Kuba troche lepiej, ma troche goraczki ale juz tak nie kaszle. Przed lotem dalam mu Calpol ale caly zwymiotowal a mial ostra goraczke i szwagierka poleciala do apteki po czopki, wiec podzialaly i caly lot w sumie przespal budzac sie tylko od czasu do czasu z krotkim placzem bo niewygodnie.
Domi gratuluje nowej pracy. Ciesze sie razem z Toba.
Przepraszam, nadrobic nbede musiala pozniej bo mam tyle pracy-zaleglosci ze musze nadgonic teraz.
Jak mi sie uda to zajrze wieczorem.
Buziaki i dziekuje ze bylyscie ze mna przez ten czas myslami. 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwcia nawet nie wiesz jak ja się cieszę że się odnalazły dokumenty 😘 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪super
  • no szok że takiego drogiego zegarka nie wzieli 😮 ale najważniejsze że tak to się skończyło i jesteście razem na święta 😘 biedny Kubuś tak się męczy uściskaj go od nas 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hehe no kartka fajna śmieszna 😜 szkoda że tylko 4 postacie moga być bo mój M się nie zmieśćił 😞 aco do tego to hmmm zadzwoniła bym ale tam pisze w nagłych przypadkach żeby się spytać czy to dojdzie do piątku
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ja szczerze mówiąc w ogóle nie biorę pod uwagę,że nie dojdzie to do świąt...bo jakby tak było to nie mam prezentu dla teściów i szwagra i nie wiem co bym im dała....a kasy na nowe to szkoda,bo z tym autem mam dość wydatków...nie wiem...
    ze wstydu bym się spaliła jakby nie doszło ....
    będę musiała coś kupić jak nie dojdzie do piątku...
    pochlastam się... 😞
    i oczywiście mój powie,że to wszystko moja wina.. 😠
    bo on to nie jest fan allegro 🥴
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no przesrane ja jak w listopadzie kupowałam to wszystko mi szybko przyszło w tamtym tygodniu kupiłam sobie w niedziele grę the sims 3 do zabicia czasu i i przyszła we wtorek a teraz hmmm sama nie wiem zamówiłam mojemu M zarąbiste bokserki pisze na nich w tym domu ja jestem królem a po drugiej stronie pisze a rządzi moja żona 😜 i takie z reniferami też
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    niezłe jaja gnoje nas olewają u mnie też dodzwonić sie nie da i zero odp na maile....
    ja mam nadzieję,e poczta gorzej działa bo nawał paczek itd.na święta ,ale co z tym kurierem...to mnie najbardziej martwi...
    ja im taki komentarz wystawie ,że im się odechcę handlowania heh 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    jest dobrze...kurier w końcu dotarł...teraz tylko czekam na paczkę z poczty...
    Elka a co się stało...na pewno Krystian nie uważa ,że jest tak jak napisałaś i nie traktuję cie tak...kurde Ty to zawsze każdemu tu pisałaś ze mną włącznie ,że szkoda czasu i życia na kłótnie i trzeba się cieszyć tą drugą osobą póki jest przy tobie bo nie ma nic ważniejszego i szkoda się kłócić a teraz co się stało kochana?
    ale wiesz co nie martw się i nie płacz po kątach ,bo pewnie za chwilę sobie wszystko wyjaśnicie i będzie ok ,bo przecież się kochacie 🙂
    głowa do góry 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Masakra po trzech dniach pracy musze ogarnac pranie i prasowanie 🥴
    nie powiem że mi się chce bo skłamie 😁
    Kacper z M sie bawi a ja szybko tylko sobie zaglądam 😁
    mykneło mi tam ze madzia zamawiałas z allegro ja jakos nie mam zaufanie do tego by tam prezewnty kupować ja musze widziec na oczy 🙂 taka juz jestem :P jakby to było dla mnie to jeszcze tak ale dla kogos wole nie ryzykować 🙂
    miałam jechac z małym do moich rodziców ale niestety mam troche roboty pojade moze jutro albo dopiero w czwartek bo w srode robie 🙂)
    Powiedzcie mi jakie plany na sylwestra ?? 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dosik ja zamawiam sprzęt najczęściej ciuchów nigdy ,bo też wolę dotknąć i obejrzeć...uchwyt lcd dla teściów dotarł teraz czekam tylko na słuchawki dla szwagra...
    ELKA A TY GDZIE? 🤨
    a o sylwku to jeszcze nie myślę,ale najpewniej z moim rodzeństwem u moich rodziców w domu coś tam sobie zrobimy...a jak nie to do moich rodziców pójdziemy lub sami w domku zrobimy sobie miły wieczór...heh 😜
    a ty Domi?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...