Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
yy ta z kotleta odp mi zer to kwestia budyniu..
aale mysle ze to dzem i owoce.
Chyba przedobrzylam bo byl tort mokry w srodku .. smaczny,mocno owocowy krem wsio oki.
A lukier oki... po rozkrojeniu wygladalo jak by poprostu te brzegi przeciekaly.
Nie wiem. A tez Madzia mowila ze to od ciepla... w lodowce mu za cieplo???
Zrobilam na maksa ale nic nie dalo.
aaa wazne ze juz po... 😉
Oczywiscie M zadowolony z prezentow.... yyhh szopka z ksero prezentem oczywiscie tez odbebniona.
ale trudno.


:**

Kasiu szybko juz po... Twoj Marcel tak jak moj nie?/ z konca prawie sierpnia?? czy mis ie cos zrylo 🤔
:**
Rozna Ci pieknie dzieciakI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia nie ma za co 🙂
To zapraszamy na sprawdzenie czy działa 🙂
Zrobię zdjęcia i Wam wyśle, wiem wiem ale nie dziś już....!
Jutro ok?
Obiecuje?
No to super, Aniu, że się udało.
Ciekawe czy mój mi wyjdzie.,
Musze kupić takie aluminiowe tacki do bieczenia ciasta.. Kasia wiesz gdzie moge takie dostać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu super że się udało 😘 zdjęcia super 🤪 🤪 widać że zadowolony z prezentów heh moja Wiki ma takiego samego pieska z kością fajna rzecz 🙂
  • A u nas w końcu się ciepło zrobiło bo ostatni tydzień to masakra jak jesienią 🤢 i 12 stopni mnie przerażało 😲
  • Jak mi się wgra filmik to pokaże Wam mojego śpiewaka 🙂
  • A już sobie przypomniałam o co chciałam zapytać czy Wasze dzieciaki często śpiewają???
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka ja tylko na chwilę...nic nie nadrobiłam...co tam u was?
    ja jestem styrana jak koń i do tego jakoś nie widać szans na jakąś chwilę odpoczynku...teraz mam dosłownie 15 min...potem biegną do pracy do 22 mam otem w domu muszę zrobić tort i dwa ciasta,jut idę do pracy na 5.30 także chyba na rzęsach pojadę no i potem w niedzielę znów...a do pon tak samo...się wykończę chyba... 🤢 🙃

    pozdr
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hejo 🙂 U nas wesela trwają, remont powoli dobiega końca, K niebawem wraca do Norwegii.
    Dzisiaj kładzie już podłogę. Wkurzyliśmy się bo kolor ściany wyszedł jak zwykle inny niż chcieliśmy , ale trudno...Już za późno. Cały czas szukamy ,,mebli idealnych,,.
    Tak poza tym to wszystko w porządku. Franek zdrowy, a to najważniejsze. Klepie już zdaniami bądź po kilka słów na raz.
    Również szykujemy się do urodzinek I chyba nawet Eluś robimy ten sam tort 🙂 Bo o ile dobrze wyczaiłam robisz ten rainbow cake? Bo ja tak. Do tego krem z kremówki i mascarpone , a okryję go zieloną masą z marshmallow a na to jakieś kamyki i traktor. Bo tlaktoly to nowa dołownie obsesja Franka 😮 Wszędzie traktory widzi i woła. A co u was nie pytam bo podczytywałam w wolnym czasie na bieżąco 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    buuterfly napisał(a):
    Hejo 🙂 U nas wesela trwają, remont powoli dobiega końca, K niebawem wraca do Norwegii.
    Dzisiaj kładzie już podłogę. Wkurzyliśmy się bo kolor ściany wyszedł jak zwykle inny niż chcieliśmy , ale trudno...Już za późno. Cały czas szukamy ,,mebli idealnych,,.
    Tak poza tym to wszystko w porządku. Franek zdrowy, a to najważniejsze. Klepie już zdaniami bądź po kilka słów na raz.
    Również szykujemy się do urodzinek I chyba nawet Eluś robimy ten sam tort 🙂 Bo o ile dobrze wyczaiłam robisz ten rainbow cake? Bo ja tak. Do tego krem z kremówki i mascarpone , a okryję go zieloną masą z marshmallow a na to jakieś kamyki i traktor. Bo tlaktoly to nowa dołownie obsesja Franka 😮 Wszędzie traktory widzi i woła. A co u was nie pytam bo podczytywałam w wolnym czasie na bieżąco 😜


    Haha tak dokładnie taki.
    Tylko masa z kremówki, na to masa z marshmallow zielona i ,,kjaki" noo kwiatki 🙂
    Fajnie, że wkońcu się odezwałaś :*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej !! 🙂
    Ja dzis od raniutka na pałntych obrotach mamy gości z Krakowa
    upiekłam dwa ciasta zrobiłam sałtki zaraz biore sie za lasanie
    bo mają od tesciów do nas przyjść ok 13
    3 dzieci i ciocia z wujkiem kacper bedzie miał znów ubaw 😁
    jeszcze tescie przyjda ze szwagrem wiec pełen dom ludzi
    ja dzis ide na nocke a wstałam o 5 bede zdychac niezle 😁
    a jutro znów nocka 🤨
    damy rade !! 😁
    Laski Kasia i Elka bede jutro do was dzwonic !!!!! 🙂
    teraz mykam do roboty dalej bo miałam wytlko wejsc doczytac emaila a sie zasiedziałam
    Buziaki!! 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...