Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aguś nie martw się u mnie jak sama wiesz bo pisałam smska praktycznie wszystko do porodu ale powiedzieli że nic wywoływać nie będą a od poniedziałku wracam do szpitala jeśli nie urodzę i też szczerze nie wiem co będzie więc głowa do góry da się rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli cudowne zdjęcie 🙂 a mała wygląda coraz to piękniej! mojemu pokazywałam 4kg dziecko to powiedział 'widzisz jaka słodka? nasza też taka będzie" heh 🙂

Dosik kto wie, może Cię zaraz ruszy, albo np dzisiaj w nocy? masz jakieś nowe objawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam zgagę...po kawie cholera! już po wsyzstkim mnie łapie 😞

patrzcie co napisała mi ta koleżanka położna:
to, ze szyjka jest skierowana do kosci krzyzowej jest normalne... tyle, ze jesli masz prawidlowo obliczony termin porodu powinna juz byc skierowana blizej przodu, centralnie. jesli jest skierowana do kosci krzyzowej i praktycznie nie ma rozwarcia tzn ze jeszcze nie jest gotowa.
do wtorku moze sie jeszcze wiele zmienic...
najpewniej w szpitalu podlacza Ci kroplowke z oxytocyna, ktora wywoluje skurcze macicy a tym samym i rozwieranie szyjki.
poza tym masa plodu wg USG nie jest do konca dokladna, a granica bledu moze wynosic nawet 500g!


i nareszcie ktoś mi potwierdził ze oksy powoduje i rozwarcie i skurcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik kto to wie? wiesz że w szpitalu raczej przed terminem nie wywołują, a raczej kontrolują i jak jest wszystko OK to czekają...więc mogę sobie tam posiedzieć do 21go...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...