Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Wrrr znów neta prawie 3 h nie było 😠 Jedziemy teraz na zakupy jak wejde do tej vectry
to żal mi ich ;// tak ich opiernicze za ten net że im w pięty pójdzie !! Kto widział za taki internet płacić !! 😠 😠
Ale miałam akcje stoje w warzywniaku a tu mi jakieś ciepło płynie laski ja juz myślałam że to wodyy
takie ciepłe too i dosc troche tego było 🤪 przychodze do domu a to znów śluz ;/ ;/
Ok będe się zwijać odezwe się jak wrócimy 🙂
Do potem kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny!!!
ja wrocilam z KTG u Adasia wszystko dobrze 🙂 polozna nawet mowila ze urwis z niego bo tak kopal na badaniu. 😁
jutro ide do gina ciekawe czy cos sie u mnie ruszylo 😜
We wtorek mam kolejna wizyte KTG i no i USG.
co do laktatora to mam z avanta(dostalam w spadku 🙂) ale butelki mam do karmienia z TT
Agaa szkoda ze nie czop 😞 tak jak pisalas pewnie po wizycie u lekarza krwawisz troche ja tak prawie zawsze mam.
Elus mi zawsze bylo szkoda mojego budzic w nocy ale moze dzisaj wezme z ciebie przyklad a co 😁
Dosikmaly pewnie wypoczywa przed porodem 🙂 najwazniejsze ze jakies ruchy czujesz.No i z netem zrob im zadyme kobiecie w ciazy nie podskocza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
butterfly, zaloguj się na Allegro i wejdż na stronę tej aukcji, którą wygrałaś. Jak jest już zakończona, to na górze po prawej stronie będziesz miała odnośnik "zobacz dane kontrahenta". Jeżeli aukcja nadal trwa, to po lewej stronie, przy charakterystyce sprzedającego będzie donośnik "pokaż dane sprzedającego". Tam powinnaś wszystko znaleźć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesteście zagonione dzisiaj...ja dopiero przed chwilą się umyłam i przebrałam w normalne domowe ciuchy...może kawa mnie postawi na nogi!

Dosik ja bym ze strachu z tej kolejki to chyba uciekła czując coś lecącego 🙂

Asiu super że z małym OK! ciekawe jak jutro na usg będzie 🙂 daj znać oczywiście

a u mnie biegunka...chyba z nerwów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z nerwow czy na koniec sie ma Agus??? 🙂
O te husteczki to w rossmanie...pampers sensitive 4x63 szt za 25 zl!!!!! TANIO!!! I sa rewelka 🙂 w porownaniu do huggies bardzo sie oplacaja...

Ehh a ja wlasnie skonczylam albumik dla mojego miska malego... 😉tzn te focie co mam 😉
ide jakas szamke szybko bo zaraz sie obudzi, i bydzie dopiero 😜 ahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eeejj a ja Wam nie pisalam.. nie dosc ze on juz w szpitalu ladnie lepek podnosil... to wczoraj mnie trzymal za rece jak lezal... i probowal glowe podnosic 😮...jak by chcial usiasc 😲...
a wieczorem tesciowej sie przekulnol z pleckow na brzuszek.... 😲 😲
to bardzo za wczesnie na takie wygibasy... ale co jak on to tak sam robi 🤨 az strach go zostawiac samego zeby czegos czubek maly nie wywinol i krzywdy sobie nie zrobil 😞

a dzis znajoma opowiadala ze sasiadka jej wchodzila po schodach z wozkiem i dizecko miala w srodku i wozek jej sie przehcylil i wylecialo to dziecko a na nia wozek spadl 😞 😞 😞
ale nic sie dziecku nie stalo tylko cos w glowe sie udezylo i peklo cos ale nic powaznego niby..

masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Aniu to maly ma krzepe 🙂 jak robi to sam to nic zlego chyba widocznie czuje sie na silach. 🙂
a co do kobiety to masakra naprawde trzeba uwazac bo niby proste wniesienie wozka a jaka katastrofa moze byc dobrze ze sie nic dziecku powaznego nie stalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Asiu:* hmm ale masażu nie było...więc co tam mogło zadziałać...nieee bez sensu!

Aniu ja właśnie widziałam na tym foto z nk że już główkę trzyma do góry i byłam w szoku! to się chyba należy cieszyć no nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek ma przyjść jakiś gość ten internet xobaczyc zaś przyjdzie i nic nie zrobi to im normalnie złoże rezygnacje i wezme se internet VFI ;/
Agaa widze biegunka czyż y lekarz coś zdziałał wczoraj ?? 😜
U mnie nic żadnych objawów 😞 yhhh 😞
Jeszcze teraz do chorzowa musimy pojechać bo mój cos tam chce z telefonem załatwić
przynajmniej jak zabiegana jestem nie myśle o tym że powinnam juz rodzić 😞
nie wiem czemu mnie to smuta ze jeszcze nic sie nie dzieje 😞 , że nie rodze
moze to tez przez nacisk ludzi, ktozy ciagle pytają ;/ sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik bo się sama nakręcasz i przejmujesz niepotrzebnie. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Przyjdzie czas to chłopinka wyjdzie z brzucha. A smutaniem i tym strasznym chceniem żeby wyszedł to możesz mu tylko jeszcze zaszkodzić. Czytałam , że z porodami jest identycznie jak z zachodzeniem w ciążę. Im bardziej się starasz to guzik z tego wychodzi. A jak przestajesz się ciągle zadręczać i uważać na siebie to samo się rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik bo się sama nakręcasz i przejmujesz niepotrzebnie. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Przyjdzie czas to chłopinka wyjdzie z brzucha. A smutaniem i tym strasznym chceniem żeby wyszedł to możesz mu tylko jeszcze zaszkodzić. Czytałam , że z porodami jest identycznie jak z zachodzeniem w ciążę. Im bardziej się starasz to guzik z tego wychodzi. A jak przestajesz się ciągle zadręczać i uważać na siebie to samo się rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Elus to ci przyznam racje...Zawsze tak jest... Jak cos bardzo chcesz i Ci zalezy starasz sie czekasz na cos z niecierpliwiona to sie wydaje ze to coraz dluzej trwa, i nic nie wychodzi...a jak sie na olewke bierze wszytsko i na spontan to szybciej 😉
I tez pisalo gdzies ze te kobiety ktore porodu sie boja robia blokade psychiczna czy cos i tez spowalnia caly proces itd...ale czy to faktycznie prawda to nie wiem...
A ludzmi sie nie przejmuj 😘
ja nie odpisywalam na takie sms typu czy urodzilam a jak sie czuje a jak to a jak tamto bo to tylko wkurwia.
trzymam kciuki za kazda z Was zeby jak najszybciej Was wzielo i mialyscie juz przy sobie dzieciaczki...
Niby a sie wydawalo ze poczatki byly do bani...a ta koncowa poprostu wykancza takie siedzenie jak na bombie...dacie rady myszki 🙂
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie widzę,że dziś na forum nawet spokój nie poszalałyście zbytnio.....zawsze full miałam do nadrabiania z południa a tu dziś tylko 4 stronki.....
Aguś ciekawe czy coś się rusza czy po prostu masz tą biegunkę.....hmmm......może się zaskoczymy i Ewka szybciej wyskoczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...