Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Dosik mnie też to smuta bardzo, a patrz gdzie tam mój termin.
mam schizę teraz że te wody i łożysko powoli kończa swoją przydatność i że to może Ewie zaszkodzić...
ale w sumie bez sensu ten dół, bo mam szansę urodzić wcześniej tak jak chciałam, więc kurna o co mi chodzi?? 🙂
pomijając fakt samotności na sali...to nie powinno mnie nic smucić tylko cieszyć, no nie?
pierdolone hormony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co tam moje brzusie jejku nawet nie wiecie jak za wami tesknie , tak sobie posiedziec i pogadac godzinami posmiac sie i wogule, teraz mala wkoncu spi, to co znow posprzatalam cos w pokoju zrobilam pranie i pasuje sie wziasc za jakis obiad 🙂
A tutaj jak tam? wszystko wpozadku mam nadzieje.
Kurde nawet nie mam czasu nadrabiac tych stron, a pewnie duzo mnie tutaj omija 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokladnie... A 2 ze ty jestes w 40 tc...ale ten 40 tydzien nie konczy sie terminem porodu tylko 7 dni po nim... takze wszytsko puki co oki 😉 lepiej sie wyspij na zapas i zrob wszytsko sobie bo potem to nie ma cxzasu na sprzatanie gotowanie itd...
ja szczerze to pozadny obiad zjadlam ostatni raz przed porodem...bo w szpitalu to wiadomo jakie lyry dawaja a w domu to tylko cos na szybko...
sprzatam wieczorami jak on spi albo wczesnie rano... trzeba sie poprostu dostosowac do dzieciaczka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOLI witaj w klubie 😞 ehh... ze Ty masz czas gotowac to ja Cie podziwiam...bo ja nie mam mocy na to 😞 nawet nie mam ochoty za bardzo jesc... zreszta co posprzatam zrobie mu mleko jakies pranie i usiade chwile to akurat czas na karmienie i on skrzekoci, albo wogle skrzekoci bo musi...ehh

oj Agus buzuje buzuje:*** spokojnie my Cie rozumiemy 😜 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde powiem ci kochana ze przed chwila tez troszku walczylam z moja z jakies 3 godziny nie chciala spac, i non stop przy cycku nic nie zrobisz :/ co zasypiala i ja odstawialam do lozeczka to ona w ryk 😞 ale wkoncu mi sie udalo ja uspic i mam nadzieje ze pospi teraz chwile.
A no obiadek musze zrobic bo glodna jestem strasznie , a po drugie tak szczerze to nie chce byc chuda znow jak patyk wiec musze sie pilnowac. Aby duzo jesc.
Anulka czasami tez mam dosc, ale dzis akurat mala dala pospac na maxa , a wiec sila jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez nie..i to jest ten problem 😞 Ale wpycham siebie banany ciagle bo przed ciaza jadlam je i z ryzem i z makaronem i przytylam troche wiec mam nadzieje ze waga mi nie spadnie za mocno.
No w nocy pospala a w dzien wariuje...to ja to znam...ehh
A jeszcze staram sie oduczyc brania na rece ii kuzwa dupa bo wyje jak by go obdzierali ze skory...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak podczytuje was i chciałam poradzić coś jesli dzieciątko uśnie wam na rękach albo na klatce piersiowej to odstawiajcie je do łóżeczka wtedy się do tego przyzwyczai a wy bedziecie po zaśnięciu sobie odpocząć... po za tym macie dopiero co urodzone maluszki i potrzebują waszego ciepła, słyszeć bicie serca itp. wkońcu 9 miesięcy to słyszały i czuły w brzuszku... więc nic nie szkodzi że zasypiają tylko przy was... to się zmieni moja Zuzka do 3 tyg. spała przy cycu albo na brzuchu... nawet spalam z nią w łóżku razem... a potem stopniowo oduczałam ją tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Mam które już są "po". Mianowicie wybieram się dziś na zakupki i chciałabym się rozeznać co rzeczywiście jest potrzebne dla mnie i dla Dzidziusia w szpitalu 😉 Byłabym wdzięczna za odpowiedzi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek dziekuje za pare słów otuchy tez mala spi zemna w nocy czasami jak juz poprostu jestem wykonczona. Ale tez mam wlasnie nadzieje ze sie to stopniowo zmieni.
Independent19 hmm no to wiadomo ze podstawowe zeczy: u mnie tylko sprawdzil sie bardzo przydatnie SMOCZEK- bo mala nie umiala ssac
Sara super ze jestes juz z maluszkiem w domku i mam nadzieje ze u ciebie wszystko bylo wpozadku jesli chodzi o poród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu u mnie tez nie ! ale ja sobie wlasnie go wzielam na wszelki wypadek wlasnie jak by mala nie umiala ssac cycka. A teraz to juz jej to tak pieknie idzie 🙂
A no i czasami jak jest meczaca noc to dasz smoka i spi.
Chodz wiem i pamietam ze bylam przeciwna temu aby uczyc dziecko, no ale niestety czasami jest to naprawde przydatne, ale z tego co zauwazylam to ona jak juz usnie to wypluje go i spi bez naszczescie 🙂 i daje jej go tylko jak juz placze niemilosiernie i nie wiem co zrobic 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...