Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

po ciezkich trudach i odwiedzeniu 3 sklepow mam mleko w tubce 😁 😁 😁
Agaa ja wazylam sie 3 tygodnie temu i milam 83,5kg wiec jutro jak wejde na wage to pewnie zesiwieje ale co tam dam rade zrzucic 😜
co do papersow to ja mam tylko new born do szpitala i tyle pozniej mojego wysle do sklepu jak bede w szpitalu juz mu pokazalam jakie bedzie musial kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czessc Kochane,
wpadlam doslownie na chwile zobaczyc co slychac, bo dzis masakra jakas. Od wczoraj mam cholerne rozwolnienie, co zjem to oddaje i dzis od rana brzuch mnie bolal jak na okres az sie poryczalam w pewnym momencie bo myslalam ze nie wytrzymama. I przeszlo. Nie wiem co jest grane, ale mam juz dosc.

Co u was? Ktoras sie rozpakowala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwcia otóż to, już przebolałam troche, wczoraj miałam doła niemałego...ale spełnia się najgorszy scenariusz jaki zakładałam, że będę tam sama! że nawet jeśli planowałam że Mich będzie przy mnie na czas skurczów a na czas porodu i parcia wyjdzie, to teraz też na to są malutkie szanse,
bo przecież nie będzie ze mną tam non stop siedział...też ma robote...no wiesz jak jest, także dupa zbita...boje się tego wszystkiego, że to potwrwa niewiadomo ile czasu! fuuuck!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo eloite a Ty na jaki kierunek poszłaś? 🙂 ale fajnie dziewczyny że się zdecydowałyście!

ej Aniu a kiedy ta pełnia jest? bo się zapowiada że w przyszłym tygodniu dużo nas się może posypać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...