Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aha 🙂 to weź sobie na noc całą(bo noc przespisz i nie poczujesz 🙂) rano wez polowke, jesli nadal bedziesz sie zle czuc, to nast dnia zacznij od cwiartki, ale polowka powinna byc ok na dzien, na noc znow całą, i od srody sadze ze spokojnie po calosci 🙂 zobaczysz jak sie bedziesz czuc 🙂 kazdy sie przyzwyczaja inaczej. mnie taka dawka wystarczyla do przyzwyczajenia sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dosik nie mam bladego pojęcia ale chyba moje lekarka jutro nie ma dyżuru wiec chyba zaczną od środy dopiero. Tak mi sie wydaje. No chyba ze ma dyzur na popoludnie jutro to mozliwe ze juz jutro. Kurde kompletnie nic nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rzeczy dla mnie:
-kosmetyczka (szampon, odżywka, szczoteczka, pasta, chusteczki nawilżające, mydło, waciki, pałeczki do uszu, dezodorant)
-Tantum Rosa (albo coś do pielęgnacji krocza )
-Bepanthen (do brodawek )
-wkładki laktacyjne 30szt. (możesz mieć mniej, mi po prostu dużo leci 😜)
-podkłady poporodowe 3 opakowania
-podkład na łóżko
- ręcznik kąpielowy, ręcznik mały
-jednorazowe majtki poporodowe 3 sztuki
- herbatka na laktację
- pantofle
-klapki pod prysznic
-2x koszula nocna
-biustonosz do karmienia 2-3szt.
-szlafrok
-skarpetki
-kubek, sztućce
- majtki bawełniane 3 szt.
-wkładki higieniczne
- maszynka do golenia
-szczota do włosów

dowód osobisty,
ubezpieczenie,
NIP pracodawcy,
karta ciąży,
badania (grupa krwi, mocz, morfologia, HBS,WR,USG,HIV)
woda mineralna,
telefon,
ładowarka,
pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluś, ale najważniejsze ze już jutro idziesz i wszytsko zacznie sie rozkrecać najpozniej od srody 😁 a my tu nadal bedziemy w dwupaku 😉 też juz bym chciala isc, ale teraz moge czekac na spokojniej bo mnie studia nie gonia, chociaż nie powiem ze juz tez bym chciala miec to za soba, ale coz, juz mniej niz wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kasia mniej wiecej to samo. Ja nie biore podkładów na łozko bo u nas dają, i niby ubranka dla dziecka ale i tak biore. Majtów mam 5 sztuk bo całe opakowanie, herbatki na laktacje nie biore przywioza najwyzej. a tak to sie zgadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Próbowałam się dostać do kogoś kto mi to zrobi. Ale Ci ludzie jacyś porąbani są 😠 To zadzwoniłam do babki, która była przy porodzie a ona do mnie CIĄGNIJ PANI 😜 😁 😁 I wyszło 🤪 Ale ulga. Lecę poleżeć bo mały cały dzień śpi to pewnie w nocy szalał będzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...