Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli pomysł dobry! wypróbuje 🙂 na razie od kiedy ją położyłam to śpi jak zabita...chyba z dwie godziny już?! nie wiem bo czas mi za szybko leci 🙂

Eluś nie, ja też jestem pieprznięta na punkcie tego co jem...jak mi się zdarzyło poszaleć z delicjami to miałam straszne wyrzuty sumienia...jedyne co ze słodkich jem to biszkopty, petit beery i popijam kakao... a Ty Eluś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moja mala jak zasypia to lubi sie we mnie strasznie wtulic.
Wczoraj moj prubowal ja usypiac no i plakala juz widzialam ze go lekko nerwy biora- i ja wzielam wtulilam i odrazu zasnela nawet nie zaplakala ani razu 🙂 🙂 😎 😎 ma sie ten matczyny fach w reku co nie 😁 😁

Ja wlasnie sobie wlozylam posciel do prania- bo olenka dzis zygu zygu zrobila jak sie jej odbilo 😁 i mi zezygala posciel 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zauwazyłaś że po czymś coś się z mała dzieje to racja, lepiej tego nie jedz. chociaż po trzecim tygodniu powoli powinno się wprowadzać nowe produkty, ale ja też mam stracha.
a poza tym chce jeszcze schudnąć, bo mimo że mało jem to jakoś mi to nie idzie...waga stanęła i koniec! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pomidorze to moja dostała chyba kolki...ryk jak cholera. ciekawe co zjadłam takiego wczoraj że dzisiaj też płakała...albo to nie ma znaczenia. nie wiem

Loli nie wiem o jaki materiał Ci chodzi, jak śliski to może jedwab? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elus bo moja mala miala jesc co 3 godz tak jak by powiedziala polozna a ona jadla 4 godziny siedziala przy cycku i nadal nic 😮 a wiec ja nie wiedzialam juz co jest! nie przybierala na wadze 😞 i zaczelam ja dokarmiac i puzniej polozna powiedziala ze tak moze byc ze moj pokarm nie byl na tyle wystarczajacy zeby ona sie najadala 😞 a jak zaczlam juz jej dawac np. w dzien cycka a na noc bardziej butle puzniej stwierdzilam ze po co ona sie ma meczyc 😞 i zaczelam jej dawac sama butelke i zaczela sie normowac spac normalnie i jesc regularnie i zaczela przybierac normalnie na wadze. A ja juz po 4 dniach nie mialam mleka w piersiach :/ a wiec bylo go dosc malo.
Ja normalnie w swoim zwyklym staniku chodzilam wogule mi piersi nie urosly ;/ moze ciut!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś ja podziwiam każdą kobietę która daje rade karmić tylko piersią. ja wiem że to się da...ale chyba za wygodna jestem i nie dam 'komuś' szarpać moich cycuchów 🙂

Loli myślę że za szybko się poddałaś, ale ja zmierzam ku temu samemu, więc wcale Ci się nie dziwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...