Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eh ide w kime bo padam na dziub 😜 heh
a jutro ciezki dzien bo zapowiadaja deszcz= brak spaceru= ryk himety i swiganie sie ... ehh ☺️

czy ktores dzidziulek tez bez spacerku nie rpzezyje dnia?? bo u mnie to tragedia on rano wstaje i dziuba drze glapiac sie w okno ze mam mu odslonic... = sporawdza czy pojdziemy na dwor ( czy mu sie oplaca spac czy zaczekac na spacer)
ehh ☺️ 😜

i zauwazylam ze on wpada juz w takie szaly swiga sie maga witkami na wszytskie strony, a glos to juz ma taki ze boszszszeeee 😮 😜

lecem kobitki jutro bede 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moj lubi jak go sie za raczki robi tak cos jak "siabada" tak jak by szarpie delikatnie a nozkami jak by szedl 😜 haha taki poniewieraczek nasz 😜 hehe
i jak mowie do niego opowiadaj co tam ..co robiles to loto jak wsciekniety i jak by malpke udawal oczy jak 5zl 😜 albo gdzie biegniesz to tak tymi girkami prxzebiera ze koniec 😜 ahha male adhd 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj iwwa mam nadzieje ze ona sie wkoncu gdzies podzieje 😁 pujdzie sobie i nie wroci 😉
Moja mala tez juz spi ponad godzinke, ciekawe czy juz na noc zasnela czy sie obudzi na jedzonko jeszcze ;] a wiec chwilka dla siebie.
Ale sama juz nie wiem co mam robic 😜 😜 spac mi sie nie chce- jakos nigdy sil mi w dniu nie brakuje, moze to i dlatego ze Olcia daje pospac ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć skarby.Ale mam dziwne dziecko 🤨 Zawsze go troszkę lulałam i zasypiał. A teraz robiłam to samo i on nie chciał spać. To mówię leż mały niewdzięczniku tu sam i położyłam go na moją poduszkę w łóżku i poszłam do kuchni zjeść. Wracam a on śpi wariat mały 😮 Mógł tak od razu gadać 😜 Ja już lepiej się czuję. Gorączki chyba już nie mam, ale wczoraj wzięłam apap. Jedynie jeszcze tylko brzuch boli i na wymioty bierze. A miałam dziwny sen..Wczoraj Krystian mi gadał, że w sobotę ma spotkanie klasowe. Tzn popijawa durnych chłopów. I teraz nad ranem mi się śniło, że się z nim kłóciłam, że on ciągle gdzieś łazi, że dzieckiem zajmuje się tylko jak grzeczne itd...W sumie to wiele rzeczy z tego to prawda. Bo jak mały płacze to on zaraz się wkurza, odkłada go tak do łóżka, że aż prawie nim rzuca albo gada do niego takie rzeczy, że mam ochotę mu jebnąć 😠 I to pilnuje go chwile, a nie np cały dzień, że nerwy miały by prawo mu puścić...Synek jest ładny tylko wtedy jak nie płacze i jak chwali się nim do ludzi, albo jak ja się nim zajmuje a on ogląda jego zdjęcia i pierdoli że jak on go kocha, jaki on piękny itp. Przykro mi, że on tak się zachowuje. Zwłaszcza, że tak na prawdę mamy złote dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,widzę ,że piszecie o karmieniu ze stanem gorączkowym ja jak miałam zapalenie piersi i 40 stopni to położna kazała przystawiać dziecko jak najwięcej chociaż zajadałam się tabletkami przeciwgorączkowymi i antybiotykiem.Widzę ,że każda położna co innego mówi czy lekarz hmm i bądz tu mądry 😮
  • Ela Franuś dobry jest woli sam zasypiać hehe 😉
  • Mój to zawsze sam zaśnie i mam spokój.U mnie najgorsze jest to ,że starsze dzieciaki coś zaczyna łapać podaje im specyfiki typu cebulka z cukrem itd.jak nie pomoże to będę mieć szpital w domu ehhhh ,idę posprzątać jak zdążę to do Was jeszcze zajrzę. Pozdrawiam 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    eeh Elus... to jak chyba kazdy chlop nas tutaj 🤨 oni sa jacys nie wiem... az czasem zaluje ze marcel jest facetem bo jak on tak bedzie robil swojej kobiecie to go zabije chyba 😜

    A ogolnie nocka oki... 2 razy sie obudzil o 2 i przed 5 😉 i po 6 takie mlaskanie slysze... mowie sobie kurde karola nie ma, to kto to ... patrze do malego a on cala piesc sobie wsadza do buzi 😮 😜hehe i oblizuje i cycka.. hehe wzielam go do siebie i na swoj brzuch a ten dalej tak mnie oslinil ze koniec 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    czesc mamusie i dzidziusie.
    U nas noc hmm mala do 3 spala ale jak sie obudzila, przewinelam ja i nakarmilam to do 5 meczyla sie zeby jej sie odbilo i nic. A widzialam ze ja meczy i wkoncu polozylam ja na mojej poduszce i zaczela przysypiac ze zmeczenie bidula. To sie polozylam obok niej ale ona co chwile plakala bo ja meczyl ten brzuszek wiec ja klepalam i tak do 7. o 7 byl taki wrzask ze sie w glowie nie miesci. NIe wiedzialam co jej jest. Cala wyprostowana, ledwie lapala powietrze przylykala jakby cos jadla i jeszcze wiekszy wrzask. 😞 Trwalo to moze z 5 minut ale kompletnie nie wiedzialam o co jej chodzi..
    No a teraz sobie spi. ja dzisiaj mam sporo do zrobienia wiec nia sie zajmie Sebastian.
    Elus do tego co pisalas ehh.. Ja bym go kiedys zostawila z maluchem, i powiedziala ze ma sobie poradzic i juz. On tez sie musi nauczyc ze dziecko to nie samo chwalenie sie i dobre chwile.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...