Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GoGr tak szczerze to ja nie kojaze gdzie jest mszana gorna ? hmm 🤔 🤔
ja non stop o dolenj mowie 😁

Eloite tak u mne juz tylko butelka i herbatki- tak jak napisala kiedys Eluska chyba sie zabardzo szybko poddalam, ale martwilo mnie to ze mala nie przybrala na wadze po wyjscia tyle ile powinna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciekam wrześnióweczki 😉
zbieram się na zakupy do Biedronki 😁 hehe
Ale się fajnie czyta jak piszecie o karmieniu, przewijaniu 😉 Żeby tak moje dzieciątko chciało się wykluć trochę szybciej 😁
papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
GoGr tak szczerze to ja nie kojaze gdzie jest mszana gorna ? hmm 🤔 🤔
ja non stop o dolenj mowie 😁

Bo to takie jakby przedłużenie 😁
Tak własnie myślałam, że jednak dolną masz na myśli;p;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja karmiłam tylko tydzień później mały poszedł znów do szpitala, mnie zaczęło boleć gardło więc musiałam być w odizolowaniu a po wyjściu ze szpitala już nie miałam prawie nic pokarmu nawet cyce miałam takie lekkie czuć było że to mleko się nie zbiera i przeszłam na butle . A poza tym miałam mało wartościowy pokarm , mały właśnie nie przybierał na wadze więc nie chciałam go też torturować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!!!
u nas nocka dzisaiaj super pobudka o 4 i o 8 wiec sie wyspalam 🙂
wczoraj dalam malemu cyca pierwszy raz od 2 tygodni i powiem wam ze zatesknilam za tym tylko boje sie ze znow wroci bol brodawek ale nadal karmie go NAN czasami bo nie wystarcza mu mleko z cyca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jest problem, bo o ile początkowo bardzo cieszyło mnie karmienie, tak teraz.. je znielubiłam ☺️
Jest to dla mnie trudne, bo nigdy nie sądziłam, że będzie to uciążliwe.
Mam wiecznie przemoczone wkładki laktacyjne (nawet pół godziny po opróżnieniu obu piersi!), wiecznie mokre biustonosze, zalane mlekiem koszulki..
Kiedy chcę wywietrzyć cyce, muszę podkładać dwie pieluchy tetrowe pod siebie, a i tak mam mleczną drogę na brzuchu 🤢
O śnie bez biustonosza mogę pomarzyć- nie ma takiej opcji.
I właśnie dlatego mnie to wkurza- że jeżeli zrezygnuję z karmienia ( a czasem jestem naprawdę tego bliska)zrobię to tylko dla własnej wygody i komfortu!
Z kolei mam wrażenie, że młody też nie relaksuje się przy jedzeniu. Czuje to,że jestem spięta.

Rozmawiałam dzisiaj z mamą i byłam przekonana, że inne kobiety też przez to przechodzą. A okazało się, że nie. Cała masa nie ma takich problemów, bo mleko leci tylko przy ssaniu. Nie używają wkładek laktacyjnych, nie mają przemoczonych ubrań, bez stresu mogą wyjść na miasto..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Eloite to nie za fajnie masz..
Ja do dzisiaj mam prawie pełne opakowanie wkładek laktacyjnych w szafce - jedyne jakie kupiłam.. Mnie męczyło przy karmieniu tylko to, że Kub wisiał na cycu non stop i plecy mnie od tego bolały.. Ale nawet nie myślałam, że można się aż tak męczyć..
Ale może warto jeszcze trochę pocierpieć, może się wszystko ureguluje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloit ja tez mam podobnie moze nie tak tragicznie jak ty ale jak zapomne co jakis czas wymienic wkladki laktacyjne to tez przeciekam a najbardziej mi leci jak maly placze a wydaje mi sie ze mam malo pokarmu bo nie starcza mi na wykarmienie go to nie wiem skad sie bierze to mleko co mi cieknie.A 50 wkladek laktacyjnych starcza mi na tydzien.dzisiaj rano obudzilam sie z mokrym stanikm i koszula.Co do stanika to ja odkon urodzilam to jeszcze ani razu nie mialam cycuszkow na wolnosci oprocz kapieli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Eloite jeśli mogę..U mnie też jakiś czas tak było że miałam przemoczone wkładki i staniki..(wkładałam do stanika wkładke i grubą podpaskę a i tak nie raz przemakało..)a jak wychodziłam z pod prysznica od razu lało się z moich cycorków..Wydaje mi się że to minie..póki co cycuszki produkują pokarm i jest nawał..ale z czasem się dostosują i będą produkować tyle mleka ile będzie mały zjadał..Przynajmniej u nas tak się właśnie stało..ale czasem trochę i tak trochę wycieknie tego mleka..dlatego wkładki dalej nosze(z tym że wystarczają już na całą dobę..nie są przemoczone..i nie "śmierdzą" mlekiem)
życzę ci wytrwałości..z czasem wszystko musi się unormować..
a co do karmienia to fakt że mały odczuwa niepokój mamy..dlatego polecam wygodnie usiąść posłuchać dobrej muzyki..pogłaskać małego po główce..i samej po prostu spróbować się odprężyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia okaa ma racje 🙂 Pelny luzik i malemu bedzie bardziej smakowac 😜
Nie przejmuj sie u mnie to samo. Non stop wsio przemoczone itd. Da sie przyzwyczaic chociaz w szkole to dramat 🤢
Ale ja tylko mysle o tym zedla niej to jest najlepsze i zebym nie byla egoistka ze mi ma byc dobrze to karmie ją juz miesiac prawie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
U mnie jest problem, bo o ile początkowo bardzo cieszyło mnie karmienie, tak teraz.. je znielubiłam ☺️
Jest to dla mnie trudne, bo nigdy nie sądziłam, że będzie to uciążliwe.
Mam wiecznie przemoczone wkładki laktacyjne (nawet pół godziny po opróżnieniu obu piersi!), wiecznie mokre biustonosze, zalane mlekiem koszulki..
Kiedy chcę wywietrzyć cyce, muszę podkładać dwie pieluchy tetrowe pod siebie, a i tak mam mleczną drogę na brzuchu 🤢
O śnie bez biustonosza mogę pomarzyć- nie ma takiej opcji.
I właśnie dlatego mnie to wkurza- że jeżeli zrezygnuję z karmienia ( a czasem jestem naprawdę tego bliska)zrobię to tylko dla własnej wygody i komfortu!
Z kolei mam wrażenie, że młody też nie relaksuje się przy jedzeniu. Czuje to,że jestem spięta.

Rozmawiałam dzisiaj z mamą i byłam przekonana, że inne kobiety też przez to przechodzą. A okazało się, że nie. Cała masa nie ma takich problemów, bo mleko leci tylko przy ssaniu. Nie używają wkładek laktacyjnych, nie mają przemoczonych ubrań, bez stresu mogą wyjść na miasto..


eloite jak bym czytała o sobie...odciągaj laktatorem i dawaj małemu z butli jak ja, mówie Ci - komfort psychiczny od razu!! 🙂 ale ok, nie namawiam, myślę że sama do tego dojdziesz 🙂
fakt pokarmu jest mniej, trzeba dokarmiać z butli, ale wygodna i ten komfort o którym piszesz jest niezastąpiony 🙂
nie wyobrażam sobie nadal - mimo innego karmienia nie zakładać wkładek laktacyjnych! ale przynajmniej zt ego ohydnego biustonosza do karmienia zrezygnowałam! fujjj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo co wy z tym sniegiem... u mnie deszcz akurat zaczol... kurde musialam kupic mu kurtke taka na jesien bo ta bluze gruba co ma to go wcisnelam na hama w to dzis 😮
troche droga byla ale dostal pieniazki wiec mu sie nalezalo. ale wiecie co mnie wku... ze dla dziewczynek jest masaaa wszyskiego a dla chlopcow dupa 🤢

witam nowa wrzesniowke 😉

eluusss gdzie jestes?? co kupilas w lumpie?? 🙂

no a z tymi mieszkaniami to mi nie mowcie bo kurna to nasze wynajete mnie dzazni 😮 😮 a co zglosze wlascicielce to ma w d... 🥴 tyle plus ze malo placimy 🥴

loli to moze byc grzyb albo co sie zaczyna robic ☺️
elka a wy byscie musieli ta sciane od okna kasetonami oblozyc... moja babka tak zrobila i juz tak zimno nie leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to wlasnie jest brac chate, wszystko odswiezone, pomalowane pieknie ladnie a po miesiacu czasu wlasnie wychodza grzyby 😞 😞 😞 nie wiem zalamalam sie !! i nie wiem co teraz zrobic !! umowa podpisana i duza nie mozemy zrezygnowac z chaty ale cos z tym trzeba zrobic no bo kurwaaaa... w jednym pokoju juz sa cale mokre sciany idzie coraz nizej ;(

Lece robic mielone kochane 😞 ale i tak to was zabieram ze soba bo muzyczke sobie w kuchni puszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
a nowa wrzesniówka skąd jest i ile ma lat?? 🙂 Oczywiscie jezeli moge wiedziec 🙂

Jestem z Wałbrzycha i mam 20 lat młoda mamusia ze mnie 😉 😁Ale mi to baaardzo odpowiada i świetnie się czuję w nowej roli 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo nie powinna byc w pomieszczeniach z grzybem ☺️ bo powietrze takie nie bardzo...

no a ta moja kumpela wczoraj wkoncu wziela te koty po wykretach ze dzis chce.. a w poludnie mi napisala ze jakis kolega jej faceta powiedzial ze ciezarna nie powinna miec kota i juz nie bardzo je chce... i ze jej sraja i sikaja i smierdzi ale po co im zrobic kuwete 😠 i sie mnie pyta co im dac jesc... i czy ma trutki schowac 😮NO KURDE WIADOMOOO 😮wkurwila mnie bo myslsalam ze w dobre rece trafia a ona je chce tylko zeby jej myszy lapaly i najlepej zeby nie jadly i nie sraly 😠 😮 ehh
jeszcze to jest rodzenstwo zgrane i bez siebie ani rusz a ona ze jej facet jednego do pracy chcial zabrac(na smiecarce robi)
ehh zaluje ze jej dalam te kotki.. zaraz wam je pokaze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...