Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobitki,
widze ze tez ogladalyscie majke, a teraz pierwsza milosc? hehe
Ja majke obejrzalam a pierwsza milosc ogladam powtorke jutro, zawsze tak, bo potem ogladam na wspolnej wiec na pierwszej milosci mojemu pozwalam grac. Heh niech ma. Bo potem trzeszczy ze ja ciagle ogladam a on pograc nie moze. Ja nie wiem co oni w tych cholernych grach widza.

Bylam u chirurga i klopot prawie z glowy. Wyrwala mi zęba 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Jakos przezylam i nawet nie bolalo. Ale znow do jutra nie moge karmic i motorek w ruch 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Elus to dostalas te krople na zageszczenie mleka zeby nie wymiotowala tak?
wspominalam o nich juz dawno 😉

Iwwa jaks ty dzielna kobita... eh ja do dentysty w ostatniej ostatecznosci 😜 hehe

Moj juz wykompany najedzony i niby spi ale wzdycha i malo wypil wiec mam nadzieje ze zaraz mi sie nie obudzi 🤔 no a ja spobie troche ogarnelam, jutro przychodzi moja kumpela ze sredniej 😜 moze jak zdaze to jakis placek zrobie na szybko...ehh 😜 jeszzcze jakis obiad i juz 😉 maly jutro bedzie koczowal na stole w kuchni 😜 ehhe

noo i jestem z siebie dumna!!! 😁 wkoncu mi sie udalo ..SAMEJ... napalic w tym durnym piecu 🤪 ehh teraz tylko recznik mokry musze powiesic bo tu mamy takie powietrze suche ze sie oddychac nie da ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...