Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

25 stron?? oszalałyście? 😁 no nic...nadrabiam poki mam chwilke czasu...

Loli co do grzebania w paluchach...ja tak robie do tej pory 😜 😜 😜 i mojej małej też się zbiera tam taki brudzik - kawałki ubranka, np ze skarpetek i jej też to wyjmuję 😁 hehe

i pierwsza miłość też oglądam, jak tylko mała pozwala 🙂

kurde co Wy? całkiem 'Was pogryzło' haha 😁 opowiadać cały odcinek, szalone, już wiem skąd tyle stron do nadrobienia 😜 wariatki 😁

Loli!!! to przebranko jest genialne!! i idealne dla Ewy! przecież my jesteśmy groszki, od nazwiska 🙂 🙂 musze to mieć!!!! 🙂 🙂

Anulka!! mleko od małego do placka?? konieczine daj znać jak wyszedł i jak smakuje hehe 😜

Eluśka wszystkiego najsłodszego dla Twojej księżniczki 😘 😘 😘 😘

ech eloite, do dupy te 'kryzysy' co? ja wczoraj też miałam...chyba najgorszy ze wszystkich, ale nie będę o nim pisać...bez sensu, tylko teściowie i szwagierka widzieli że płaczę 😞

a dzisiaj z rana niespodzianka - moja mała w gazecie 😁 😁
zaraz Wam pokażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, mówiłam Wam że kupiłam ten podgrzewacz do butelek...i powiem Wam że chu*nia straszna! wolno się to wszystko grzeje...a jak podgrzalam niby na te 40stopni tylko to mleko było za gorące! fuck! o sterylizacji butelek butelek nie ma mowy, nawet nie wiem jak bym to miała zrobić, bo to takie małe gówno! dobrze że jest możliwość zwrotu, ale tak czy tak tracę za przesyłkę...
jak to mówi qrka gad demmet!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!!
25 stron moze pozniej nadrobie 🙂
u nas nocka troche kiepska 😞 maly czesto sie budzil niby nie plakal tylko glodny byl chyba musze mu zwiekszyc dawke mleka do 120ml.
no EWCIA juz kariere zaczyna jak modelka sliczne zdjecie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też nie chce spać od paru godzin, zasypia na mnie, odkładam ją i w ryk 🙂 ale ryk kontrolowany, więc dzisiaj tak mi nie przeszkadza...póki co 🙂 hmm ale musiałam wziąć tabletkę ( połowe apapu ) bo drugi dzień z rzędu ból głowy mi nie przechodził...

wiecie co...mam zmartwienie i może któraś mnie pocieszy.
wczoraj myślałam że wreszcie z podpasek przejdę na wkładki, tak mało tego było, a tu dzisiaj normalna krew! i skrzepki nawet 😞 i cholera boję się że tam się coś dzieje, bo gdzieś czytałam, albo ktoś mi mówił że jeśli będą te skrzepy to trzeba do szpitala jechać...i qrwa boje się jak cholera 😞 jak jest u Was z tym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie już tylko brązowy śluz. Kurde jak długo jeszcze? 😮
Aguś a nie masz nr do swojej położnej? Mnie za to brzuch bol i cycki 😞 A młody jak Krystian wszedł to zasnął w łóżeczku na dobre. Akurat jak mieliśmy zaplanowany wyjazd do Tesco.Ale budzić go nie będę przecież bo później już w ogóle ryk będzie 🤔 Musiałam sobie kawe taką z samym mlekiem zrobić bo usypiam po prostu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam...qrwa, a do tego, nei wiem jak mam opisać to co przed chwilą stamtąd wyleciało... 😞
chyba po weekendzie do gina będę musiała iść wcześniej, o ile nie zdecyduje się na szpital!
dołuje mnie taka moja niedyspozycja bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A cholera wie...Przez ten rozstrój małego w nocy mam teraz taki podły nastrój i ryje się jakimiś głupotami. Np,że Krystian był u swoich rodziców jak był w pracy bo jechał tamtędy. A ja siedzę sama cały dzień 🤢 A wiedział, że miałam ciężką noc. Ale nie komentowałam. Ugryzłam się w język. A teraz on poszedł posiedzieć na kiblu....To będzie trwało ok.godz 😮 I kąpał się będzie. A ja to kurwa co??????? W przyszły weekend jadę na kilka dni do mamy. On jeszcze o tym nie wiem, ale ja muszę odpocząć. Bo sama tu zwariuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a zwłaszcza, że ja bym się mogła iść teraz umyć i odpicować dopóki mały śpi. Bo on może to robić przecież jak się obudzi Franek , a ja nie. On przecież nie umie go uspokoić. Ale tak...Jak on myśli, że wystarczy go tylko trzymać na rękach.I gapić się w kompa albo tv.A to nie ma tak. Jak zajmujesz się małym to trzeba z nim gadać, chodzić itp. No ale to dziwne nie, że nie ma się czasu na swoje zachcianki. Tylko, że my tak mamy na okrągło. I całe noce i dnie. Kuźwa żebym się tylko tu nie rozkleiła bo zaraz będą pytania co mi jest.A nie mam w ogóle ochoty na tłumaczenie mu tego wszystkiego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, to smutne, ale pociesza mnie fakt że ktoś czuje dokładnie tak jak ja...
no nic, ja tam mam przekonanie że jeszcze chwila i wszystko się zmieni, dziecko nie będzie nas tak absorbować i będziemy miały czas na więcej niż teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...