Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny
ale mnie strasznie brzuch boli mam takie skorcze az mi sie slabo robi dzwonilam juz po meza zeby przyjechal szybciej z pracy bo boje sie sama z malym zostac.Nie wiem czy to jeszcze macica sie obkurcza?tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu nie, mnie nic nie boli, wyciągam tylko z pipki dziwne 'rzeczy' 😞

Kasiu ja myślę że mu się to unormuje niedługo, moja też tak szalała, a teraz coraz rzadziej muszę ją tyle czasu usypiać.
a masz też tak ze jak usypiasz w nocy to naraz dsotaje czkawki i już nici ze spania? 🙂 nienawidzę tego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też się budzi co chwile...myślałam że teraz to już zaśnie na godzine conajmniej a ona płacze..ale zobaczymy, może tym razem zaśnie 🙂

Iwwwa masakra to była jakaś...jak bym kawałek czegoś...cięzko powiedzieć czego wyciągnęła stamtąd! 😞 takiego jak by sznurka? nie wiem, ale nie chce nawet myśleć skąd to się tam znalazło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co? JUa nie wiem bo sie nie znam, ale na moje oko to po tak dlugim czasie po porodzie nie powinno cos takiego sie dziac chyba. Ja na Twoim miejscu to bym do gina sie umowila albo moze do poloznej swojej zadzwon jak masz nr i mozesz.
Nie wiem, mi ciagle jeszcze tylko taki brudny sluz wycieka ale bardzo malo, ale no wiesz. No chyba ze ci okres wrocil juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiam sie czy mały mi nie spi bo kawke bardzo slaba strzelilam? W sumie pilam codziennie te kawki 3 w 1 i normalnie spal i nic mu nie bylo, a mi sie skonczyla i wypilam normalna rozpuszczalna ale bardzo slaba. Albo wiem, oswiecilo mnie hehe. Ja glupia. Przeciez on byl 2 dni na butli caly czas przez tego mojego zeba a dzis juz tylko na cycu i pewnie nie dojada i sie wkurza ze wolno leci i sie musi napracowac. Moze to przez to? Ale nie chce dac mu butli bo za wygodny mi sie robi. Chociaz nie ukrywam ze te dwa dni to dla mnie aka wygoda heh. Marcin wstawal w nocy, robil butle i przebieral i usypial, bo ja nie musialam. W dzien tak samo. Chociaz juz mi zaczelo brakowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na pewno przez zmiane na cycka znowu 🙂
a co do kawki, to hmm ja bym raczej byla za tym ze ta 3w1 jest mocniejsza niz rozpuszczalna zwykla, do tego slaba 🙂achh nie rob smaka 🙂

a że wygoda...to coś mi o tym wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale to jeszcze pikus. Do wtorku jestem uwieziona. Mialam nie pisac bo beke skrecicie ale co tam. Nie mam wogóle dwójki!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Miałam licówke ktora sie złamała razem z zębem moim. I teraz trzeba to kanałowo. I dopiero na wtorek technik zrobi mi nowego sztucznego jakis wkład porcelanowy. A do wtorku to tylko w domu!!! Wyobrazasz sobie jak ja wygladam? Masakra. I na wtorek minimum 600 zł musze naszykowac. Dlatego sie nie odzywam teraz czesto bo musze zarobic heh. Jeszcze 100 mi brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, na szczescie nie spuchlam, dala mi porzadna dawke znieczulenia i powiedziala ze jak bedzie schodzic to mam wziasc ibuprom max, dlatego po tych dawkach nie moglam karmic. Teraz jeszcze czuje to dziaslo ale to raczej dyskomfort niz ból.
Zastanawiam sie co bedzie mnie bolalo nastepne? Bo w sumie miesiac w bólu żyłam. Jedno za drugim. A teraz? Hmmm czy mam powiedziec ze bedzie mi go brakowalo? NIEEEEE hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My pracujemy na kompach w domu. To jest to co bedziemy w anglii robic. Teraz troche okrojone bo wiadomo nie ma takich warunkow. Marcin robi przelewy, tak jak ludzie pracujacy w anglii przelewaja kase do polski to on ja przelewa a ja wystawiam ogloszenia na necie o firmie i tworze baze danych klientow. Niby siedze przy kompie a nie mam czasu z wami popisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w sumie samym cycem nie karmie bo czasem juz musze go dokarmic. Staram sie caly dzien go trzymac tylko na cycu, ale jak juz wyje bo dalej glodny to dostaje butle. Ale sie dziwie bo jak cyca na noc dostaje to spi czasem od 10 do 6 rano, a jak butle to 3 w nocy sie budzi. Myslalam ze po butli spi dluzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...