Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Elu widzę że nie tylko ja mam dzisiaj wizytę teściów 🙂 tylko że w moim przypadku to my idziemy na wyżerkę a nei oni przychodzą...wyżerkę! ha! no najem się pewnie jak sto byków 😁 ciekawe co mi teściówka ugotuje specjalnego...
u nas poza tym to ok, te kołysanki wczoraj zdziałały cuda! powiem Wam że jak dawałyście tu wcześniej linki to jakoś nie byłam przekonana i nawet ich nie słuchałam, ale to jak ona wczoraj na nie zareagowała tak mnie osłupiło że szok 🙂 nie bez powodu nazywa sie to kołysankami 🙂

no i otrzymałam dzisiaj rano cudowny prezent od małej! uśmiechnęła się do mnie!! tylko do mnie i był to najprawdziwszy, najcudowniejszy uśmiech na świecie 🙂
jeju...jak ja ją kocham! bez wahania zrobiłabym dla niej wszystko! na koniec świata pójdę jak trzeba będzie 🙂 ach, wiem...każda z Was tak ma, ale musiałam to napisać 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny
ja znów na chwile tylko, u mnie paskudnie 😞
albo serio jest tak żle albo ja łapie doła jeśli chodzi o moje małżeństwo 😞
z Kacperkiem wszystko wporządku nie mam na co narzekać 🙃
Nie mam zbytno czasu by cos teraz nadrobic ale moze póżniej się uda!!
Całuje was dziewczyny i tęsknie za klachaniem z wami 😞 😞 i za tą nudą 😞 😞

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja spi ja po szkole... Padnieta..
Ale dalam rade. Malutka dostala dzisiaj nan jak mnie nie bylo i bolu brzuszka tez nie bylo.
Mozliwe ze boli ja od mojego mleka?
Nie chce przestac jej karmic ale jak ma ja bolec przeze mnie to ja dziekuje.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 😉
ja wkoncu jestem, mialam mala awarie z netem..
A tez humoru nie mialam, ale to szkoda nerwow... 🥴 😁
w dodatku w sobote strasznie bolaly mnie szycia... 😞 ale raczej te w srodku a wieczorem dostalam okres... po tyg 😠 no mam nadzieje ze to okres... 🤨

Loli mnie tez boli cos dzios glowa 😮

no maly cos mi sie w nocy przestawil... 😮i wstaje co 2 godziny 😮 u mamy spal ze mna piertowo bo sie bal 😮 chyba nowe miejsce i dlatego.
a tak to wsio oki 😉

A co u was?? jak bable??
teraz cos nie cos postaram sie nadrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa nie mogę bo on tam nie będzie legalnie pracował. I jak ja tam z tym maluszkiem pojadę? Ani lekarza, ani nic i do tego 16 godz jazdy autem. Za mały na takie wycieczki. A poza tym on tam znów pojedzie jak najwięcej w jak najkrótszym czasie zarobić. A tak to za nas dodatkowo za jedzenie i mieszkanie musiał by płacić. Pojadę znów do rodziców hodować marchewki i będę wam opowiadała jak ojciec leje matkę. Bo teraz to już kilka razy z pięści dostała, a wczoraj wyrzucił ją z domu.Ale był tak pijany, że zasnął więc nie musiała nigdzie iść. Czaicie to? Mojego brata nie ma w domu bo w pracy jest i kto ją obroni jak mu fest szurnie do łba? Teraz jak pojedziemy to im obojgu powiem , że jeśli jeszcze raz usłyszę o takiej akcji to zgłoszę to do opieki żeby im Julkę (moją siostrę) zabrali żeby nie patrzyła na tą patologię. Może chociaż na jeden dzień się uspokoją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...