Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wlasnie my tez dostalismy 🙂 ja dzis na zmiane wypompowana i z powerem 😁 Mały do godziny 14 plakal jak najety, wolal o jedzenie co chwile mimo ze sztuczne dostawal, a jak zasnal o 14 poszlismy na spacer to do tej pory spi 🤢 nie rozumie go... a dzis zaczela odciagac mleko co godzinke, to juz moja ostatnia deska ratunku..
o! obudzil sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dupki 😁
Ja dopiero dzis sie melduje ! o tej poze :P ale jako tak mi zeszlo niby caly dzien zajety :/ a moj w domku, rano bylo niezaprzyjemnie bo Olka sie obudzila o 5 i zbytnio spac nie chcila ;/ gaworzyla mi nad uchem 🙃 🙃
Puzniej pranie, jedno,drugie,ogarniecie domku.
No ale co.. wzielam olenke na spacerek to bylysmy sobie kupic pare zeczy bo nas tata wyganial .
Ola juz od paru godzin sie meczy jakos zasnac sobie nie moze :/ wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padam ze śmiechu! wiecie przy czym moja właśnie zasypia?
http://www.youtube.com/watch?v=9uk2fPQF1z8&feature=related
🤪 🤪

nie wierzyłam w moc kołysanek a ta...
http://www.youtube.com/watch?v=VDcN6kpmJ40
działa na nią i na mnie niesamowicie, cudna jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja trzecia 🙂 Też niewyspana...Mały od czwartej do prawie 6 nie spał. Ale później teście na obiadek przyjadą. Ale i tak kocham tego mojego gada ☺️ Teraz śpi jak zabity w łóżku naszym. A jak już często się uśmiecha i wyrywają mu się takie jak by aguuu 😁 Taka dumna jestem z misia mojego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wrzesnoweczki sorki za napad na wasze forum z rana ale moje pazdzierniki zajete maluszkami chyba 🙂 moj wreszcie zasnal po kolejnej nocnej walce z brzuszkiem i ja a propo tego brzuszka macie jakis sposob zeby brzusio podcas robienia kupki nie bolal go tak bardzo dodam ze herbatka z koperkiem raczej odpada bo karmie piersia i podjae malemu wit k i d a przy nich nie powinno sie niczym dopajac bobasa juz powoli padam na pysk bo to kolejna ciezka noc za nami moze macie jakis magiczny sposob??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoro karmisz piersią to ty możesz pić koperek i trochę pójdzie do małego 🙂 U nas działa też podnoszenie mu wtedy nóżek, robienie nimi rowerka, stękanie z nim, trzymanie za łapke, albo ciepła, długa kąpiel czy suszarka...Jeśli maluch fest się męczy to od czasu do czasu ja bym mu podała trochę tego koperku...nie 150ml ale chociaż 20. Młodemu czasami dawałam. Albo do wózka i po dziurach 😜 Albo leżak z wibracjami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...