Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

LAski moze pozniej zagladne, ide lezec bo juz nie moge na prawe zebro.... tak boli ;( maly chyba tak uciska albo cos... nie wiem.. ehh

papa;* milego wieczorku;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania87, na L4 przyjdzie jeszcze czas 😉
Niestety sama muszę zadbać o przyszłość swojego maleństwa, więc zależy mi na tym by jeszcze trochę popracować.
Anula88 na szczęście rusza się, więc jestem już spokojna. Do szpitala się nie pcham, bo spędziłabym tam cały dzień, a tak jutro odwiedzę znajomego internistę i prześwietlę nogę.
Loli cisza przed burzą? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co sadzicie o imionach takich jak
-Wiktoria
-Aleksandra
-Nadia
-Stella (pyszne piwo w angli heheh)
-Malwina
-Nikola
-Julia
-Sandra
-Pola
Kurcze wsumie mam jeszcze czas na wybranie imionka ale to wsumie tak szybko zleci ze pewnie sie nie ogladne a dzidzie bede juz miala na raczkach a tutaj moja kochana gwiazdeczka nie ma jeszcze imienia i sie wlasnie tak zastanawiam szukam po necie jakiegos nowego nowoczesnego imienia ale wszystko to jakies takie oklepane i nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na L4 od połowy lutego a termin mam na 04.09.2010 także już chwilę, chciałam pracować ale miałam straszne wymioty, i inne różniaste problemy, także jestem na Luteince i przeciw skurczowych i siedzę w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo rozpisałyście się dziewczyny 🙂
Nie było mnie tu popołudniu a tu tyle postów
Loli ładne ładne imiona 😉 Julia i WIktoria mnie sie podobają
Ja nie jestem na L4 bo studiuje więc spokojnie godze studia z ciążą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 😁 właśnie wróciłam od lekarza, miałam iść dopiero we wtorek, ale dostałam dziś silnych bóli brzucha i przestraszyłam się. przedzwoniłam do lekarza i powiedział, że mogę przyjechać wieczorem na wizytę. Z Maleństwem na szczęście wszystko w porządku, okazało się, że to zapalenie dróg moczowych. Chcieliśmy poznać płeć, ale Smyk się zakrył pępowiną i z żadnej strony nic nie było widać. Smyk waży ok 362 g 😁 Serduszko bije cudownie 😁 Następna wizyta 1 czerwca, mam nadzieje że wtedy Smyk będzie bardziej śmiały. Dziś też kupiłam pierwsze śpiochy 😁 Zmieniliśmy zdanie co wózka, bo znależlismy o tamtym (Bebetto Vulcano) same negatywne opinie. Postanowiliśmy dodać troche pieniedzy i kupic x-landera xa. Dowiedzieliśmy się też apropo fotelików, że jeśli mają homologację, to nie znaczy, że są bezpieczne:/tzn,że nie mają testów zderzeniowych przy większej prędkości 50 km/h, testów zderzenia bocznego itp. wg testów ADAC jedne z lepszych to MAxi-Cosi, cena ich to co prawda ok 500 zl, ale wiadomo, bezpieczeństwo przede wszystkim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loli mi sie podoba Pola i Alexandra, ja tez nie mam jeszcze imienia i mysle nad Aleksandrą, Liwią albo Magdaleną przy ktorej upiera się mąż i nie przyjmuje innych propozycji, ja miałam jeszcze jakies inne pomysly ale zadne z tych imion mnie nie przekonuje... miałam dla chlopca imię, a tu cipeczka 🙂 jak to doktorek powiedział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny witam z samego rana....niestety jakoś ani mi ani maleństwu nie chce się już spać 🙂wczoraj pod koniec dnia to już ledwo chodziłam tak mnie plecy bolały na dole z prawej strony...aż źle się leżało 🤢 mam nadzieję,ze niedługo mi to przejdzie....wiem ,że to normalne ale mimo wszystko strasznie uciążliwe......a co dopiero będzie później 🤪???he he
Dziś śmigam do lekarza na kontrole ciekawe co tam nowego,a już we wtorek na usg już nie mogę się doczekać!!!
Dziewczyny mi również bardzo podoba się imię Madzia he he,a co do ich ciężkich charakterków to qrka ma rację...wiem po sobie 😉 😉 😉pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski 😉
imiona Loli super mi najbardziej Nadia Pola sie podoba;0
A co do madzi... ladne imie i przedewszystkim jest wiele zdrobnien... np Lenka 😜 juz bedzie cI inaczej kojarzylo a maz bedzie mila na swoim 😜
heeheh
Ja mialam dla dziewczynki wybrane maja a ze wyszedl synus to bedzie marcel... nikomu w rodzinie sie nie podoba ale Karol sie uparl i imienia nie zmieni... zreszta kazdy tak gada ze inne mamy dac imie a do brzucha wolaja marcel i tak haha warioty 😜

z tymi wszystkimi bolami to jest jakas kurde masakra... wy na plecy ja na zebra... wczorsaj to myslalam ze mi gardlem wyjdzie...
I za kazdym razem rano jak sie wysikam to po chwili tak boli mnie brzuch..normalnie chodzic nie moge zwijam sie jak nie wiem 😞 nie wiem od czego to... ide w przyszlym tyg do gin to jej powiem bo to chyba normalne nie jest... 🤨

a u was jak nocka?? 🙂
A no i z tym basenem.. chodzilam kilka razy..wiara patrzala na mnie troche dziwnie ale pff.. czsesto siedzialam w jacuzi i plecami pod strumienie babelkow pomagalo...bo to fajny masaz. I chyba znowu zaczne chodzic... tylko trzeba np uwazac zeby brzuchem na strumien sie nie ustawic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ze ja chodzilam zima 😜 eheh to tam sie wygrzalam a jeszcze wtedy nie musialam patrzec tak na temperature wody 😜
Al mysle ze jak bys tak posiedziala do 15 min to nic sie nie stanie a temp. wody w basnie tez przeciez jest ok 30 st..tak jakos nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...