Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

cześć mamuśki!
eloite jeśli mogę coś poradzić na bóle pleców to ja ratuję się piłką do pilatesu - taką dużą, dmuchaną. Jest jak dla mnie idealna! Zabolą mnie plecy, kładę się na niej i tak się na niej ruszam w boki i w górę-dól 🙂 a kosztowała 30zł, więc myślę że naprawdę warto 😁
w rodzinie też mam Madzię, 4latka, baaardzo ruchliwa 🙂 ale bardzo ją kochamy 🙂 no i śliczne ma zdrobnienia 😉 Pola jakoś średnio mi sie podoba...chociaż te starsze imiona wracają do łask, np. Zosia 🙂 moja, jeśli będzie dziewczynka to będzie Ewelinka lub Ewa 🙂

muszę Wam napisać co mi się wczoraj najpiękniejszego przydarzyło wieczorem! 🙂 już któraś z Was o tym pisała...mąż mi nie chce wierzyć, ale ja to naprawdę przeżyłam 🙂 otóż leżę sobie przed tv, dziecię się rusza, kopie, więc stukam do niego i za chwileczkę w to samo miejsce kop!!!!! i drugi i trzeci raz tak samo 🤪 🤪 radość miałam taką, że prawie płakałam ze szczęścia 🙂 🙂 więcej się to nie powtórzyło, ale będziemy trenować 😁
moje bobo słodkie.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Imię MAdzia bardzo mi się podoba. U nas też jest tak, że pytają mnie czy wybierzemy inne imię , a do małego mówią tak jak lekarz-Franuś. I mi się ten Franuś bardzo podoba.
Marcelek też śliczne imię.Również się nad nim zastanawialiśmy. Kiedyś pilnowałam chłopczyka ,który miał niecałe dwa latka i miał właśnie na imię Marcel. On był mój Majcielek, a ja jego siosia Ela.

Co do bóli to mam maluni brzuszek i dobrze się czuję. Wczoraj tylko coś mi z lewej strony wlazło w dół pleców i nie szło tego rozmasować ani nic. A akurat w Tesco byliśmy po zakupy dla Krystiana. Synek bardzo spokojny coś...Wczoraj wieczorkiem tylko obkopał rękę tatusia. A dzisiaj chyba wyczuwa mój pogłębiający się smutek bo tylko rano delikatnie się poruszył i teraz nic a nic nie drgnie...Luncia też chodzi za mną i oczka mi liże biedulka 😞 Cholernie ciężżżżko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 Noo.. mowilam ze dzieciaczki odkopuja 😜 eheh ja z moim malym tez sie tak bawie... ale to nie trwa dlugo kilka razy potem robi kopy wg siebie 😜
Ela, Franus fajnie teraz modne sa takie imiona 😉
Dasz rade mamuska!! musisz wytrzymac..;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ta pogoda też taka do dupy no...Wczoraj dzwoniła moja mama. I mówi mi , że czemu Krystiana rodzice nie wiedzą , że on już w sobotę jedzie? Bo byli u niej i byli w szoku. I , że moja mama wie ,a oni nie wiedzą. I czy ona wygadała to i oni mieli nie wiedzieć...Nosz kurde...Powiedziałam mamie, że to nie jej wina i że Ci którzy się nami interesują i utrzymują kontakt wiedzą. A to, że moja mama wie a oni nie...No cóż. Moja mama w sumie codziennie dzwoni. Aż czasami mam dość...Ale potrafi stracić te kilka groszy i zadzwonić i zapytać co u nas, jak ja się czuję i czy Krystian dobrze dojechał z pracy do domu. A oni nie. Tylko jak coś chcą to dzwonią. Więc niech się nie dziwią , że nie wiedzieli. Nawet jak taka wichura kiedyś była i śnieżyca to moja mama wydzwaniała czy Krystek już dojechał bo oni się martwią bo taka straszna pogoda. I spać poszli jak on wrócił. A jego rodzice nic. Zero. Przecież my nie musimy do wszystkich wydzwaniać i informować kto i kiedy co zrobił. Tym bardziej , że też mamy sporo wydatków itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Tez sie wlasnie zastanawiam nad Aleksandra i Pola najbardziej ale sama nie wiem.
Dzis nie wiem co to sie stalo ale pospalysmy sobie dluzej 🤪
Wczoraj moja malutka tak wariowala ze jak czytalam ksiazke i trzymalalm ja na brzuchu to az podskakiwala jaka ruchliwa jest. Puzniej jak zeszla w dol brzusza i zaczela go wypychac to taki bol ze koniec ale nic innego nie uspokaja bolu jak sama dzidzia przylozylam raczke z lewej strony i normalnie kochane nie wiem czy to dupka czy glowka ale czulam ja przez skore glaskalam ja delikatnie dwoma paluszkami zeby przypadkiem jej krzywdy nie zrobic ale taka lezala grzeczna ze sie jej to chyba podobalo puzniej uciekla i juz jej nie czulam.
A dzis od samego rana jak tylko mamusia sie obudzi harce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobaczcie jakie ładne te rybaczki. I podoba mi się to zestawienie ich z białą bluzeczką i tą apaszką i baletkami. Chyba kiedyś sobie odłożę i kupie jak będzie cieplej takie cuś.
http://moda.allegro.pl/item1013891397_ciazowe_rybaczki_jeansowe_ciemne_2w1_l.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne! a czas się chyba powoli zaopatrywać w takie lżejsze ciuchy, żeby nas te ciepło potem nie zaskoczyło...ja zamówiłam sobie spódnice...zobaczymy jak przyjdzie jaka jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłyście wcześniej o tych fotelikach:
http://www.allegro.pl/item1018595286_maxi_cosi_cabrio_fix_2009_stan_bdb.html
już któryś raz spotykam się z opinią ze te z maxi cosi są bardzo dobre, najlepsze...i używanych jest sporo na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy ktoras z was czytala ta wiadomosc dzisiejsza..

http://wiadomosci.onet.pl/2166186,28350,wiadomosceu.html

Wow 400 zl za fotelik hmmm dosc sporo jak jeszcze za uzywany, tutaj za 20 F sie kupi to masz akies 80 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on normalnie kosztuje 900zł 🙂 nie szukałam najtańszego, taki przykład tylko podałam.
na allegro bym nie ryzykowała, prędzej te komisy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny tak sie zastanawialam wlasnie , ciagle czekamy tutaj na ten czat i nie wiadomo wsumie kiedy on wystapi nie myslalyscie moze o tym zeby zrobic wlasny i mozna go zrobic bardzo szybko . Jak by kazda z nas miala skype to tam raz dwa tworzy sie konferencjia i mozna gadac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ja tam nie wiem, lubię te forum 🙂 nie mam czasu to tu nie piszę, mam to piszę 🙂 a jednak na czacie trzeba czas poświecić...dostosuję się do większości 🙂 skype mam gdyby co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka22 gdyby tylko istniały jakieś inne sposoby 😁 możesz swojego namówić na małą sesyjkę masażu 😉

czy któraś z Was zastanawia się nad kupnem chusty do noszenia Waszego szkraba?
słyszałam, że to cholernie wygodne i praktyczne, ale nie umiem się przekonać co do bezpieczeństwa dziecka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl nawet w uwadze zeportarz o tym.... ze dziecko male nie ma wyrobionych tych wszystkich kosci itp tzn jest kruche i delikatne a w tych chustach to jak pyrki sa noszone, dla nas wygoda ale dzieci sie mecza. a jedna matka wlasnie jak Loli pisze poszla z dzieckiem nie pamietam ile mialo czy miesiac czy nawet nie..poszla do sklepu czy cos i dziecko miala w tej chiuscie w pozycji lezacej i dzicia sie udusila i kark chyba mialo zlamane bo matka glupia myslala ze ono spi a ono brode mialo za blisko klatki piersiowej bo tak je ulozyla.
Ja jestem stanowczo przeciw tym chustom.

Agaa te nosidelka sa faktycznie faknie ale... ja mialam w gazecie zestaw z tego i bylo ze 3 w 1 no i wszytsko super mowimy a kupimy..cana szok to raz.. a 2 jak pozniej sie okazalo do nich trzeba miec jakas podkladke samochodowa i to jest wydatek nastepne 300... wiec zrrezygnowalismy. Moze to jest inny model nie wiem... a faktycznie na allegro to niee lepiej w komisie zobaczyc na zywo itd.

Ela rybaczki super... i cena tez dosyc 😉) ja widzialam podobne ale takie yyy bardziej pufiaste 😜 mysle nad takimi spodniami ale one duze wypadaja i nie wszedzie sa male a ja te girki mam jak patyczki i wyglada to smiesznie potem.

LAski ja wiecej razy nigdzie sama nie wyjde!1 OBIECUJE! tylko tu za rog do sklepu, na lawke za blok i nigdzie dalej...
Poszlam na poczte zaplacic rachunki, po skarpety dla karola, i do biedronki... zaczynalo mi sie dziwnie robic... ciezko bylo ustac.. to sobie wolniutko szlam.. poszlam po te skarpety stoje przy kasie czekam az mnie laskawie skasuje i ciemno glucho nogi miekkie... dobrze ze dalam odliczone.. jak wystrzelilam z tego sklepu to po scianie szlam budynku i szukalam lawki... 😞 ledwo ja widzialam usialam sie i troche przeszlo... jakas masakra... pol godziny dochodzilam do siebie 😞 i dzwonilam do karola on po towar w Poznaniu, to nie mogl po mnie podjechac 😞 tylko sie wystraszyl i gadal ze mna az mi przejdzie...przejebane kuzwa... nie dosc ze tu prawie nikogo nie znam ta moja kumepla w szkole jej chlopak tez w pracy, wiara widzi ze ledwo ide to nikt nie podszedl zapytac czy wszytsko ok... czy pomoc... tylko patrzeli na mnie jak na idiotke 🤨
Boje sie co to bedzie dalej...

Ale obiecuje ze wiecej sama nie wyjde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dziennik.pl/wydarzenia/article574532.ece o zobacz.... one sa wycofgane tylko w polsce dostepne.. to nie sa te chusty typowo ale ta kobieta cos wlasnie podobnie wsadzla tego dzidziusia i zawiazala ta chuste podobnie do tych nosidelek...

http://www.mamazone.pl/artykuly/mamy-glos/newsy/2010/uwaga-na-chusty-do-noszenia-niemowlat.aspx o nastepny artykol.. typowo o tych chustach

http://www.tvn24.pl/2318513,0,0,1,1,o-matko,wideo.html o to jest tooooo!!!! 😉 obejrzyj....
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?28773-Tragedia-w-noside%C5%82ku&p=596081

Dlatego jestem stanowczo na nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie ze wam sie imie madzia podoba, jeszcze nei pewne ale moze takie zostanie dla naszej dzidzi. mi mala nei odkopuje jak jej pukam, ale nie moge ani na chwile laptopa na brzuchu polozyc nawet tak leciutko bo mi tak kopie wtedy w brzuch ze szok, sciagnę i nic a jak znow przyloze to od nowa, trudno nie da sie tak pracowac 🙂 a tak wygodnie kiedys bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...