Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ehh Dosik no dokladnie najgorsze jest tylko to siedzenie w domu samej w tej ciszy i wymyslanie sobie jakiegos zajecia zeby tylko ten dzien jakos zlecial 😞 ehh masakra.
Ja pewnie bede siedziala w domu jak pozostala reszta dni bez zmian 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też praktycznie codziennie w domu sama do 18, dzisiaj jedynie wraca wczesniej bo ok 15
no i jutro ma wolne wieć wiem co to jest nuda w domu, tyle ze ja jeszcze studiuje to jakos mi ten czas leci, chociaż nie zawsze też zależy od dnia 😉
Głowa do góry Loli :* Masz nas tu an brzuszku 😁 a przecież Tu nigdy się nei nudzimy hihih 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuchatki,
Kasia z Łańcuta Ty chyba pisałaś, że masz zakaz jeżdżenia samochodem i jesteś na luteinie więc piszę siedź w domu na dupencji bo skończy się jak u mnie 😞 od środy do szpitala nawet luteina i duhatson nic nie pomogą...
a na ból pleców uważajcie bo ja miałam infekcję dróg moczowych i objawiło się to bólem kręgosłupa.
Kasia krakowianka idziesz na targi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja sie wybierałam na targi ale nie wiem dokladnie gdzie one bedą. Dzisiaj w sumie łądna pogoda nawet jest a jutro znowu ma padać czy jakos tak :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski zaczełam sie martwić bo tak często czytam ze wy się bawicie ze swoimi skarbkami przez brzuszek itp, a ja czasami mojego czuje tylko 3 razy na dzien po pare kopniaczków i koniec 😞 nie jest to za mało ? Bo kurcze zaczeło mnie to martwić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani85 siedzę, siedzę na dupencji w domku cały czas 🙂 a Ty czemu do szpitala ? co się dzieje 🤔 Dosik nie martw się każdy dzidziuś jest inaczej ruchliwy 🙂 moja dzidzia ma takie dni ze kopnie 2-3 razy i tyle, a czasem to normalnie nie wiem gdzie nóżki ma bo kopniaki co chwilę z każdej strony 🤪 Moja siostra w ciąży swojego niunia poczuła tylko raz jak zrobił fikołka i odwrócił się główką do dołu,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny co tam co się dzieję z ani85 ,bo nie doczytałam co za szpital??????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
ja pierdziele oby wszystko było w porządku 🤨 🤨 🤨 🤨
Dosik a co do ruchów maleństwa to qrka ma rację każda dzidzia jest inna i niektóre szaleją a inne prawie,że nie dają nam się odczuć więc się nie martw....zapytaj lekarza on cię pewnie bardziej uspokoi niż my i pewnie powie ci to samo.Co do bólów pleców to są nadal ,ale delikatnie lżejsze....chociaż jak na razie nie zapowiada się żeby miały przejść ☺️

kurde martwię się teraz co z ani85?????????????????? ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh u mnie dzidzia az tak czesto wariuje ze czasami mam dosc 🤨
Ale podobno jak dziecko ruchliwe to puzniej wlasnie taki bedzie wjec nie wiem czy sie cieszyc z tego powodu.
Bo jak spokojne to puzniej tez bedzie wjec mniej problemow napewno no okaze sie po urodzeniu

Ania a tobie co to ..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli czasem zazdroszcze że Ci tak szaleje ;d Mój synuś to leniuszek 😁
Kopnie mame w ciagu dnia kilkaa razy i to tyle 😜
ale znam juz mniej wiecej pory w jakich tam szaleje 😁
rano jak wstane 😁
póżniej koło 13- 14
nastepnie 18-20
a potem to juz przed spaniem 😁
ma takie swoje pory an drobne kopniki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli też tak słyszałam, ale nie wiem czy to potwierdzona teza 😁 tak samo podobno jak mama jest nerwowa w ciąży to dziecko będzie płakało, a jak spokojna to dziecko będzie przesypiać całe noce ( robić pachnące kupki, i mówić 'mamo' po tygodniu - tak jak moje będzie 😜 ) eheee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe 🙂 Agus wszystko sie pewnie okaze w praktyce co i jak, ciekawa jestem czy bedziemy tutaj pisac jak sie nasze male szkrabki urodza, pewnie ja albo Anula88 pujdziemy pierwsze na odstrzal 🙂 bo tego samego dnia mamy termin.
Pewnie juz tak duzo nas tutaj nie bedzie i post bedzie raz na ruski czas jak to sie mowi.
Kurde ale mialam dzis fajny sen snilo mi sie ze poszlam na zakupki i tyle kupilam przecodowych zeczy dla bobaska ze chodzilam taka szczesliwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez z tego co zauwazylam moja rano ma charce kopie niesamowicie puzniej przerwa do poludnia puzniej znow przerwa a puzniej to juz pod wieczor kolo 20 zaczyna skakac a puzniej to ja juz spie jak zabita wjec nawet kopniak dzidzi mnie nie obudzi chyba one nie sa az tak jeszcze mocne zebym mogla sie obudzic, a ty juz tak macie ze od kopniakow moze budzicie sie w nocy??
Sioperka pamietam jak sama wyczekiwalam na ten dzien zobaczysz zleci szybko jeszcze weekend i puzniej poleci a serce co mowi? chlopak?czy dziewczynka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi się Loli wydaję ,ze będzie dziewczynka a mój Łukasz jest przekonany ,że chłopiec.......większość rodziny też przeczuwa dziewczynkę......w sumie dla dziewczynki imię już mamy ,a dla chłopca jak na razie nie......ale kto wie może się zskoczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha u mnie wlasnie wszyscy mowili ze bedzie chlopak naprawde wszyscy juz zaczelo mnie to troche irytowac bo sobie pomyslalam ze jak tak wszyscy mowia to pewnie tak bedzie.
A moj powiedzial ee zobaczysz wlasnie wszyscy mowia ze bedzie chlopak to bedzie na odwrot no i sie wlasnie lekko zdziwil na USG jak polozna powiedziala GIRLS , liczyl na syna..
Ale powiem wam ze bardziej wlasnie ciaglo mnie i ciagnie mnie dalej non stop na slodkie i niby ze to wlasnie jak dziewczynka ze slodkie a jak chlopak to bardziej sledzie,ogorasy itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik na początku ciąży wyglądałam moim zdaniem niezbyt ''ładnie''więc jak to mówią na dziewczynkę mi urody odjęło ale wiecie to tam takie przesądy ,a tak to na słodkie mnie bierze i też to niby wróży dziewczynkę ,ale nigdy nic nie wiadomo to tylko tam takie babcine gadanie heh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli mi wszysscy mówili ze będzie chłopak no i fakt jak tak jest 🙂
ale też np teraz mam juz tylko na słodkie smak nie na kwaśne :P
Nie ma na to zasady 😁
ale wiecie co kumpela osttanio była na USG jest w 7 miesiacu i swiecie żyła w przkonaniu że będzie syn a tu jej teraz powiedziali ze dziewczynka będzie :P
Kurcze ja sobie tak myśle jak mi ta Pani powiedziała na 80% to czy moze to jeszcze też ulec zmianie? " 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...