Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Acha PErelka.. to ja mam to samo.. co weekend wojna o to... bo on wyspany przyjezdza a ja zapierdalam jak berdeem..i on nie czai ze ja bym chciala w weekend sie wyspac zeby on wstawal zajol sie malym posprzatal.. on nie.. musi grac caly dzien bo PRZEGRA dac malego mamie, i wyjsc ze znajomymi... 😮
Wiec mniej wiecej wiem o co chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tez nie spi.. slysze jak lape wcina... ale nie zagladam piernicze 🤢
Wy mozecie chociaz do sklepu wyjsc.. a ja kurwa najdalej do kibla 😠 ehh wkurwia mnie to...
Bo tu nie mam znajomych czy rodziny do ktorych zadzwonie poprpsze o pomoc o przypilnowanie malego.. a z tesciowa no ile mozna zreszta ona i tak tylko przyjdz przyjdz a oni to nie bo po huj dupe ruszyc.
A tam gdzie mieszkalam Karol nie znal nikogo i mu nie pasowalo bo by nie mial z kim wyjsc... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie zdążyłam tu nic naskrobać więc pisze dzisiaj 🙂
więc tak u nas w sumie jakoś leci Kacper troche żle śpi ale da się przeżyć.
Z Matim nie najlepiej jakoś znów osttanio nie umiemy się dogadać osatatnie dwa dni miałam go po dziurki w nosie 😠
On tak w kulki leci a ja mu chciałam niespodzianke zrobić pewnego wieczoru kupiłam sobie taką koszulke fajna potem wam pokaże foto ale mysle sobie nie ON NIE ZASŁUŻYŁ !! 😠 😞
w ogóle wszystko robi teraz mi na przekur mielismy isc jutro na imprezke do znajomych juz było ustalone ze poraz pierwszy zostawiamy Kacpra na cała noc u mojej mamy a on oczywiscie odmówił ;/ , wczoraj bylismy na zakupach w agorze to też był tak wredny że w żadnym sklepie nie mogłam byc dłużej niż 3 min 😠
Wrrrr 😠
Mówie mu w ogole ostatnio ze cos mnie serce kłuje a on mi bo Ty wszystko przeżywasz !! 😠
noż kurwaa ;/ ;/ ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek przed wczoraj dostałam okres i mnie to wkurza że cieknie ze mnie jak cholera 😞
wrrr

tu macie to foto tego co sobie kupiłam 😜
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/671d625192ed8479.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perelka napisał(a):
Dosik przykro mi ,że Wam sie nie uklada ,widze ze wszystkim cos nie tak wychodzi 🤢


Wiesz co perełka ja się staram by było dobrze a on ma ostatnio na wszystko wyjebane !! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Na dodatek przed wczoraj dostałam okres i mnie to wkurza że cieknie ze mnie jak cholera 😞
wrrr

tu macie to foto tego co sobie kupiłam 😜
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/671d625192ed8479.html


ooszzkuurwaaa jasna zielona pietruszka stoja mi jak w reklamie mentosa!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪

Domi nie pokazuj takich fotek bo mi Cie kto bzyknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...