Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulka tak! trzeba mieć neta w komórce, ja mam orange free, za doładowanie ileś tam mb dostałam i mam za darmo, ale internet jest kiepski...nie wyświetla się połowa tego co na normalnym kompie, ale jakoś idzie 🙂

aha a o wrześniówce pierwszej już pisałam że jest! ma chbya termin na 2 czy 3 wrzesień 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny muszę się Wam pochwalić, od tego roku idę na studia na administrację 😉 Trzeba zacząć się dokształcać bo u mnie w mieście z wykształceniem średnim ciężko znaleźć dobrą pracę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech słońce...nie wiem, ale nie wydaje Ci się że za bardzo na niego najeżdzasz? 😞
nie wiem o co poszło, ale mam nadzieje że wróci szybko spokojniejszy i sobie pogadacie, a Ty się uspokoisz! < tuli tuli >
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny dzisaj wrocilam do warszawy 🙂 😞
w zyciu was nie na drobie mam nadzieje ze nic waznego mnie nie ominelo a jesli tak to prosze o streszczenie 🙂
Adas juz troche lepiej dzisiaj bral ostatni dzien antybiotyk jutro ide na kontrole.
Stesknilam sie za wami 😘mam nadzieje ze od jutra wroce do was na codzienne pogaduchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ladnie cycki sobie ogladacie a mnie tu nie ma 😁 😁 😁
juz maja ząbki no to szybko 🤪 Adas strasznie sie slini oststnio i pozera swoje palce 😁 lekarz powiedzial mi ze od tego mometu jak zaczol sie slinic to 2 misiace i powinny wyjsc zabki 🤪
Aga a jak Ci minely swieta i sylwester?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
co tam u was?
Anulka gratuluje ząbka Marcelka!!! 🤪
Mojemu chyba tez cos zacznie wylazic, strasznie gryzie az tak mocno a slinotok to koszmar. Non stop go przebieram.
Kupilam dzis mu tego smoczka co ma Loli i Ania ale wydaje mi sie ze on jest za duzy, mimo ze jest napisane ze od 3 miesiaca. Nie wiem, albo musi sie przyzwyczaic. No i nie trzxyma sam w buzce tylko musze go podtrzymywac. Marudzil dzis strasznie w koncu posmarowalam mu dziasełka bonjellą czy jak to sie tam pisze i po chwili sie uspokoił więc to może coś idzie.

Hmmm fajnie tu miałyście w Sylwka (Loli i Eliśka) łech też chcemy zobaczyć cycki Eluśki hehe
Ja to dopiero miałam jazde. Wypiłam dwa driny i w sumie było dobrze, humorek itd ale o 12 dobiłam się lampką szampana i była jazda. Jak stara alkoholiczka sie staczałam hehe. Więc nie wracaliśmy do domu bo szkoda było budzić małego. Ech nigdy więcej.

Loli a co Ty z tym kablem? Ym zasilaczem? Padł? Bo nie wiem czy dobrzxe doczytałam.
Zadzwonie do Ciebie jak karte uzupełnie oki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...