Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mnie tutaj juz zadko widac bo komputer mi sie psuje i pisze z telefonu a co do plecow hmm plastry grzeja i ma grzac podobno 12godzin no ale ekto wie kiedy mi to przejdzie ehh jutro juz musze sobie dac sama rady bo moj musi isc do pracy ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oki 🙂
to tak gadalam i ona narazie nie ma konkretnie w planach jechac do tej kolezanki ale powiedziala ze jak cos to sobie zaplanuje, wiec musze czekac kiedy bedzie jechala. Ale napewno to bedzie weekend i najprawdopodobniej niedziela bo ona w soboty pracuje do 16 okolo. Wiec bede cie informowac na bierzaco jak jej sie wykluje ten wyjazd. Bo jesli chodzi o pociag to ja nawet tu do pociagu mam daleko i ktos musialby mnie zawiezc wiec i tak na jedno wychodzi.
A dzis wieczorem jak moj wroci holujemy auto do mechanika na warsztat wiec moze sie uda naprawic, bo ronda juz jako tako, tylko pewnie u was w centrum to bedzie masakra. No ale po co płaciłam tyle kasy za ubezpieczenie co nie hehe
A teraz jeszcze plany sie pozmienialy co do mieszkania, bo sie tamto przedluzy o jakies 2 miesiace albo i dluzej wiec za okolo 2 tyg przeprowadzimy sie do takiego jakby zastepczego mojej siostry ale nawet nie wiem czy bedzie tam net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa autkiem do centrum bo nie radze po niewaz bedziesz musiala zaplacic czy sobie takie cos wykupic zeby wjechac do centrum londynu nie wiem jak sie to nazywa dokladnie ale twoja siostra napewno wie co to jeat a po drugie chyba bys zaplacila majatek za jakis parking jak bys wogule jakis znalazla a jesli chodzi o dzien to spoko mi pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa no niestety tak to jest tutaj ze za 1 strefe trzeba placic wiem ze glupie to ale tylko ludzie poszzzzz tam mieszkaja to ich na to stac zeby sie autkiem poruszac po centrum. No spoko nie ma sprawy jak moj bedzis w dobrym chumorku i bedzie mial ochote to moze go tez wyciagne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podmienili mi dziecko normalnie.. 🤪 🤪
Atak smiechu Marcela 😜
http://www.youtube.com/watch?v=bNdG0gJVkdU
http://www.youtube.com/watch?v=Gd49pr0BCAE
http://www.youtube.com/watch?v=qlILctgAseM

bede po jego kapieli jak wrocimy do domu chyba ze znowu cos dziwnego bedzie robic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka ja bym się bała mojego uderzyć że mi odda! a czasem jak mnie wq to miałabym ochote bić po tym łebie!! ech i na czym stanęło? ustaliliście coś?

Aniu Marcel bomba!! ale moja śpi to musiałam ściszyć prawie do minimum ale i tak bomba 😁 już się nie mogę doczekać jak moja tak będzie się chichrać długo 🙂 bo jak się dossa do brody teściowej...uchhhh no nie wiem jak to zniosę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka bomba !
Musze kiedys tez moja nagrac jak sie chichra 😁 bo identycznie robie ale to jak sie jej cos czasem tylko ubzdura 🙂
Moja pojadla wlasnie i lezy, teraz czekamy do 21 😁 i dopiero spac!
Agus zazdroszcze ze twoja tak wczesnie idzie spac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo jak sobie pomyśle że Ty jeszcze 2,5h musisz ją przetrzymać....to ręce mi opadają.
ale codziennie sobie myśle że to jest ostatnia taka noc kiedy ona tak fajnie śpi...
nie wiem jak by było jak by się budziła! a tak to mam czas zęby się zresetować!
mam jakiś płaczliwy nastrój...ide się zaraz kąpać, może mi się poprawi humorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...