Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
E to bardzo mało wasze śpią w dzień!!!
Mój to tak przynajmniej 3 razy dziennie po 2-3 godziny. No ale raz na jakiś czas ma cały dzień nie przespany. Teraz też śpiocha od jakiejś godziny i wstanie pewnie przed 21 na kąpanie albo trzeba go będzie obudzić tak jak wczoraj i pojdzie dalej spać. Ja to w domu mam dalej noworodka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :]

a ja siedzę sama, Iga już śpi, Dawid poleciał na łyżwy, jutro jedzie na narty i tez cały dzień będę sama 😞 mózg mi przez nos wycieka taki mam katar 😞 😞 😞 ledwo żyję głowa boli i tez mam płaczliwy nastrój 😞 😞 😞 😞 😞 😞
jeszcze muszę posprzątać po obiedzie i w ogóle młodej ciuchy i zabawki ehhhhhhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Loliczku Ty to masz słowem przesrane z tymi plecami 😞 😘 😘 mam nadzieje że szybko Ci przejdzie 😘

Eluśka, my tez dlatego mam chwile żeby ponarzekać 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka się przebudza, a mój przyszedł ale znowu wychodzi patrzeć na pierwszą połowę meczu! QMać 😞
to ciekawe kiedy się wykąpie...ech...

Loli a objawów ni emasz zupełnie? czy coś tam się jednak dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Kurde nadal cisza niby jutro powinnam dostac ale chyba lipa z tego bo nawet mnie brzuch nie boli




eee... 😞 ja skonczylam tabletki w niedziele i powinnam dostac okres a tu ani widu ani slychu 😞 😞

kurde marcel juz 2 noc obudzil sie z przerazliwym krzykiem placzem az lzy leca.. 😞 i nie moglam go uspokoic 😞 oczy zacisniete .. jak w amoku nie wiem co mu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...