Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agus.... 😘 😘 😘 😘 😘 BADZ MOJA MALOZNKA 😘 😘
kocham to zdjecie... 😜 taki jest do siebie niepodobny 😜 hihih a to bylo po jedzeniu.. odbilo mu sie czy cos i banan 😜 hahaha

A o chlopach szkoda gadac.. to sa PACANY DURNOWATE... POSPOLITUSY ... CO MAJA ZSPERMIONE CZASZKII 😁


swoja droga Karol powiedzial ze bedzie o 20... a tu tyk tyk.... i go nie ma... 😠 😠 a obiecal.. i obiecal ze mi pomoze malego wykapac... a jutro do pracy ciekawa jestem jak pojedzie 🤢
Ale srac go 🙂)
naszczescie Marcyska juz spi 😉


I wiecie co... moja jedyna najwieksza miloscia od pierwszego wejrzenia jest ten oryczony osrus w lozeczku.. bez niego gumowe sciany by nie pomogly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂
Ech nadrobiłam wreszcie.
Wczoraj pojechałam do tego centrum zabaw i wrociłam padnięta, a dziś pojechaliśmy na szoping i wreszcie sobie coś kupiłam. Miałam dwa vouchery więc prawie nic nie wydałam. A kupiłam sobie dwa sweterki i spodnie, torebkę bo mnie ta moja już dobijała, dla małego kupiłam trzy pary śpiochów bo powyrastał i miałam tylko trzy dobre 🤪 i super czapeczkę taką z daszkiem jakby i komplecik spodnie z bluzeczką i staremu jeszcze sweterek no i zakupy do lodówki. Ech aż sobie humor poprawiłam. A jak wróciliśmy to poszłam jeszcze z małym na spacerek a później załączyliśmy film i właśnie skończyliśmy oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...