Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Loli moze uda nam sie spotkac w tą niedziele co teraz bedzie, pojedziemy pociagiem, moja siostra tez bedzie jechala do tej kolezanki wiec nie bedzie tak zle jupiiiii 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁



Iwwwa kurde zeby pogoda sie udala taka jak dzis to by bylo super :]
Ale powiem ci szczerze ze sama sie lekko boje jechac z mala sama ... taki kawal drogi nie wiem jak ona sie zachowa.. i non stop bedzie w wozku 🤪 zapas jedzenia i pieluch to bedzie tragedia. A powiedz mi tak mnie wiecej o ktorej by sie chciala spotkac? i na jak dlugo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ,JAK JA SIĘ STĘSKNIŁAM ZA WAMI 😘 zrobiliśmy w końcu ten pokój uffff no i w tym tygodniu przeprowadzamy się nie wiem jak długo tam nie będę mieć neta 😞.Próbowałam szukać na laptopie ale nic buuuu .Niestety Was nie nadrobie jak narazie z tego co widzę to ZĄBALE NAM SIĘ JUŻ POKAZUJĄ super 🙂.
  • Przede wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM DZIECIACZKOM KTÓRE PRZESZŁY NA CZWARTY MIESIĄC
  • Z tego co wyczytałam to nie tylko mój lubi oglądać telewizję 😉Spróbuję do Was zerknąć zanim całkiem zgubie net trzymajcie się 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Loli współczuje ja mam już serdecznie dość ręce mi odpadają do tego mały na rękach katastrofa no ale jeszcze ten tydzień i już spokój póżniej pokażę Wam zdjęcia pokoiku jak wyglądał i jak teraz wygląda 🙂 Tylko musze poczekać na neta a tutaj już mało rzeczy mam w sumie puste meble heh.A w sylwestra leżałam chora z gorączką i uszko bolało i sobie spałam .
  • A muszę się pochwalić Paweł wczoraj w nocy napił się o 1:00 i spał do 7:30 rekord u niego no i oczywiście dalej na samym cycu 🙂
  • Agaa podziękowania za TABELKĘ śliczna 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka no to czekamy na zdjscia :-) no przeprowadzka to najgorsze co moze byc aletez mnie to czeka niestety. Juz sie nie mozemy doczekac az bedzissz tutaj czesciej zagladala. Super ze twoj przespal ttle godzin moja spi czasem od 21 do 7-8 ranona wiec nie nazekam czasem sie jej zdaza okolo czwartek sie przebudzic na flaszeczke. Ale szacunek ze karmisz sama piersia


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    OOO to prześpi prawie całą noc super,to macie już jakieś mieszkanie na oku???Powiem ci ,że próbowałam mu dawać jabłko i troszkę kaszki ale nie chce a za cycusiem to jest głupi byś widziała jak on się czasem wpatruje we mnie i cyce heh uśmiać się idzie
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Loli nie wiem jeszcze o ktorej bo musimy sprawdzic pociagi.
    I pewnie nie wiem gdzies w centrum bysmy sie spotkaly, nie wiem dokladnie gdzie, trzeba bedzie sie zgadac dokladnie. Dobrze by bylo jakbys gdzies na stacji metra gdzie my bedziemy wysiadac byla bo chyba bedzie najłatwiej. No Ty jak Ty a ja to musze zapas wziasc wszystkiego, żarełko i pieluchy hehe. Moze gdzies sie przejdziemy i na jakas kawke czy cos. Trudno mi powiedziec na ile. Ty znasz Londek to wiesz ile mniej wiecej to zajmie co nie? Przeciez nie bede siedziała Ci na głowie cały dzień hehe spokojnie. No chyba że Ty byś chciała do mnie wpaść? Tylko ja jeszcze nie mam możliwości zaproszenia Ciebie na noc 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hej!
    moje plecy odmawiają posłuszeństwa! nie umiem małej podnieść bez bólu 😞
    porażka 😞

    kurna do tego jest prawie 9ta a na dworze ( na polu 😜 ) ciemno jak w dupie i mam światło zaświecone!! co za pogoda do dupy!

    chyba dupa day dzisiaj...
    może rozruszam te plecy to będzie mi lepiej...

    Loli ja też polowałam wczoraj jeszcze na tego 400oklaska ale Asia była wytrwalsza 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    a u nas pogoda zajebista.. slonce jak wiosna 😉
    Marcel walnie sobie drzemke ja okna sobie umyje ogarne i gool gool na spacer 😉)))

    Agus a sprobuj mascia konska forte... albo te plastry rozgrzewajace.
    Ja az sie boje bo teraz bede caly czas sama i plecy znowu zaczna doskwierac to masakra wisi w powietrzu...

    Ale kurde od czego jest taki bol?? 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej moje kochane !
    U mnie nawet wszystko git tylko leje sie ze mnie jak z kranu 🙂
    Kurde jak bym wiedziala ze jeszcze ktos wczoraj byl to bym zagladnela 🙂 a tak to mi sie juz puzno wydawalo strasznie.
    Iwwwwa hmm wiesz powiem ci ze zalezy co bedziesz chciala zobaczyc itp . NIe wiem mam nadzieje ze moze jakos namowie mojgo zeby zemna pojechal bo czasem sa gdzies schody i trzeba sobie samemu taszczyc ten wozek tragedia! Jeszcze sie zgadamy dokladnie najwyzej w sobote jak bedziemy widzialy wszystko na 100% 🙂
    Agaa ty7 lepiej sobie cos zazuc na te plecki jakas masc, plastry czy cokolwiek nawet wygzej je w nocy tym (no jak to sie nazywa co sie wlewa do tego goraco wode?) no wiesz o co mi chodzi! BO ja wiem jak ten bol moze normalnie dopierniczac do wszystkiego !
    Ja mam jeszcze lekkie odczycia ale juz nie ma tak strasznie zle.
    U mnie pogoda dzis tez fatalna i sama wsumie nie wiem co zrobic..

    Ide nakarmic mala, przebrac ja i zachwilke tutaj zagladne do was mam nadzieje ze bedzie ktoras :*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ania8888 napisał(a):
    a u nas pogoda zajebista.. slonce jak wiosna 😉
    Marcel walnie sobie drzemke ja okna sobie umyje ogarne i gool gool na spacer 😉)))

    Agus a sprobuj mascia konska forte... albo te plastry rozgrzewajace.
    Ja az sie boje bo teraz bede caly czas sama i plecy znowu zaczna doskwierac to masakra wisi w powietrzu...

    Ale kurde od czego jest taki bol?? 😞



    Anulka mi sie wydaje ze od dzwigania naszych bobasow, schylania sie przy kapieli, przy karmieniui garbienie sie ! itp
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...